Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
525 540
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T konto usunięte
+5 / 7

@elefun Jakieś uzasadnienie to tego twierdzenia? Czy tylko takie pusta kłapanie dziobem kaczym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@tomac homoseksualizm nie jest zboczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+7 / 17

@Bimbol
To może od razu palnij sobie w pusty łeb! Osoby LGBT nie są zboczeńcami, w odróżnieniu od księży pedofilów. Szkoda, że nie wyczuwasz tej istotnej różnicy. A poza tym pleciesz bzdury, co raczej jest u ciebie normą:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+7 / 11

@Bimbol Mogę się mylić, ale sprowadzasz sprawę do absurdu. Mieszasz subiektywną opinię z obiektywnymi prawdami. Człowiek jest złodziejem, kiedy kradnie, mordercą, kiedy zabija, a woda jest zawsze mokra. Natomiast człowiek jest zboczeńcem, kiedy nazwie go tak ktoś, kogo wiara mówi mu, że dane zachowanie nie jest normalne.

To tak, jakbym uważał, że kobieta współżyjąca z mężczyzzą bez ślubu jest кurwą, więc wypowiedziałbym się tak o Twojej dziewczynie. Obiektywnie nie ma w takim zachowaniu nic złego. Tylko przekonania innych każą twierdzić inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@Eaunanisme
Nie. Nie ja sprowadzam sprawę do absurdu. Absurdem jest już samo sformułowanie "mowa nienawiści", oraz inne powiązane z nim takie jak "hejt", "hejter", "obraza uczuć". Dziś wszyscy chcą się obrażać za wszystko i biegają z duperelami do sądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@tema_lina
Nie wiem, chociaż domyślam się, dlaczego, wyskakujesz z księżmi pedofilami. Nie zamierzam takich bronić, bo to tacy sami zboczeńcy jak aktywiści lgbt. Zauważ jednak że to aktywiści lgbt biegają do sądu jeśli ktoś ich nazwie tak jak na to zasługują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 1

@SteveFoKS
Dlaczego chcesz wybielać nazistów i ukrywać ich udział w wywołaniu IIWŚ i nadaniu jej wyjątkowo zbrodniczego charakteru?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
-2 / 2

@zaymoon by wytłumaczyć ci kto jest odpowiedzialny za wojnę trzeba by było nadzwyczajnych środków. Ja teraz co powiem tylko pośrednio wyjaśnię o co mi chodzi w dwóch kwestiach prawdy historycznej i kontekstu jaki chciałem napisać. I nie będę wdawał się z tobą w polemikę nie ważne czy zrozumiesz wiec:

Nie chce wybielać ani wynaradawiać ani partii NSDAP ani wojsk Niemieckich czy obywateli Niemieckich za to co było przed i w trakcie wojny. Pakt Ribbentropom Mołotow rozpoczął tą wojnę.

Kontekst chciałem powiedzieć, że morderstwa ideologiczne niewynaradawiają przypominanie to tym budzi niesmak. Niemcy w pierwszej wojnie światowej też dosuszali się zbrodni wojennych a w tedy nie można było im zarzucić ideologii nazistowskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 lutego 2022 o 19:33

avatar SteveFoKS
-1 / 1

@Bimbol przecież teraz jest jeden wielki niesmak jak powiesz kto jest odpowiedzialny za druga wojnę światową.., bez użycia słowa ,,naziści". A to nie jest pełna informacja, bo oni nie przybyli z kosmosu tylko wygrali wybory w Niemczech w 1933.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

rozumię też, że nie wszyscy w Niemczech byli nazistami czy popierali NASDAP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

@SteveFoKS
Raczej Pakt Monachijski, Pakt R-M był tylko jego konsekwencją.
Co innego zbrodnie wojenne, które podczas IWŚ tak samo popełniała Ententa, a co innego zbrodnie ludobójstwa i eksterminacje całych narodów co uprawiali faszyści podczas IIWŚ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

@zaymoon ok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

@zaymoon słowem klucz jest .,dopuszczali się"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-5 / 33

Ja wiem, że to wariatka, ale kurde - wszystko ma być teraz mową nienawiści?
Słownik PWN -
zboczenie
1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»
Co jest normą? Hetero czy się to komu podoba czy nie. Homoseksualizm to między 2-7% w społeczeństwie. Więc nie wiem co to za paragraf i jak to przeszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+9 / 15

@Michael_M A co jest 'normą'? Kto o tym decyduje? Niektórzy mogą powiedzieć że normą jest wyłącznie seks z penetracją celem prokreacji. Więc jeśli kiedykolwiek zdarzył Ci się jakiś oral, anal, masturbacja, cokolwiek no to... hej, mamy prawo publicznie wyzywać Cię od zboczeńców!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-2 / 10

@Michael_M
Ja wolę definicję wg której zboczenie jest odchyleniem od normy. Można być na przykład zboczonym z powodu miłości do kaczelnika, albo ziobry. Ale także zboczeniem jest jechanie ściśle według nawigacji:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
0 / 0

@Michael_M posiadanie niebieskich oczu jest normalne mimo że większość ludzi ma oczy innego koloru

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

@Michael_M
Orientacja seksualna kształtuję się już w życiu płodowym. Zależy od gospodarki hormonalnej kobiety w ciąży. Gospodarka hormonalna ciężarnej, pozwala również na wykształcenie płci męskiej fizycznej.
Jeśli zaprzeczysz kształtowania orientacji seksualnej w życiu płodowym, to będziesz musiał uznać, że płeć męska fizyczna to wybryk natury.
Zapraszam do dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

@GieniaK Nie bardzo wiem o czym tu dyskutować. Jak wspomniałem - ta kobieta robi więcej złego niż dobrego i zgodnie ze słownikiem polskim w tym przypadku ma rację więc nie wiem gdzie tu problem.
Statystyki z krajów zachodnich pokazują, że w tych krajach homo to między 2-7 % więc zgodnie z zasadami demokracji - większość ma rację - hetero to norma.
W czasie ciąży to o ile pamiętam na początku wszyscy jesteśmy dziewczynkami, a potem z nieznanych nam powodów jajniki zstępują i zmieniają się w jądra - to tak na boku.
Pomijam już fakt, że demokracja to najgłupsze co może być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

@Michael_M
Tymczasem ten sam słownik nie wspomina nic o zboczeniu definiując homoseksualizm:
" «pociąg seksualny do osób tej samej płci»"
Nie ma tu nawet stwierdzenia, że jest to "odstępstwo od normy", a należy również zastanowić się czym tak naprawdę, w obliczu ówczesnej wiedzy, jest "odstępstwo od normy"

Powoływanie się na na niejednoznacze stwierdzenia, w tym i nie tylko tym przypadku, może być wykorzystane do wielu manipulacji. Sprowadzenie homoseksualizmu do zboczenia jest właśnie taką manipulacją, mającą na celu negatywne "nastawienie" społeczeństwa w kierunku określonej grupy ludzi, w celu utrzymania konserwatywnych przekonań o "złu" jakie niesie ze sobą odmienna orientacja seksualna.
Taki sposób manipulacji stosują środowiska konserwatywne - religijne (są to również środowiska anty-feministyczne i dana Pani jest ich przedstawicielką), które kk i jego naukom podporządkowują całkowicie seksualność człowieka, sprowadzając ją jedynie do celów prokreacji. Uzasadniając to tym, że tak było przez tysiące lat i tak mówią św księgi.
Tymczasem nauka się rozwija i dostarcza ludzkości wiedzy. Dziś wiemy, że homoseksualizm nie jest ani chorobą, ani dewiacją, ani patologią, ani zboczeniem, mimo, że jeszcze niedawno homoseksualistów poddawano leczniu (w Polsce nadal to funkcjonuje). Więc radzę zastanowić się następnym razem, zamin zastosuję się termin zboczeniec, w kierunku osoby homoseksualnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2022 o 13:21

E Eskim0s69
0 / 0

@Michael_M Homoseksualizm stanowi normę.
Gdybyś jednak miał rację, wtedy biseksualni są i nie są zboczeńcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 1

@GieniaK To są takie problemy na które nie ma odpowiedzi. Jedni są za bo im wszystko jedno, a inni są przeciw bo tak im każe święta księga.
Ja jestem z tych co generalnie mają to gdzieś bo homoseksualne związki nie wpływają na moje życie w żaden sposób. Z drugiej strony jak słyszy się, że jakaś homo para chce wziąć ślub w kościele bo chrześcijańskie wychowanie głęboko się w nich zakorzeniło, suknie, alejka i te sprawy no to sorry.
Według zasad kościoła obojętne czy komuś się to podoba małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny - trudno. Ja nie jestem żonaty i nawet nigdy nie chciałem być, a najciekawsze jest to, że z ostatnich statystyk najtrwalsze związki dotyczą par gejów. Mnie jedynie zastanawia jakie to uczucie, że masz parę homo i masz dziecko z in vitro i wiadomo, że jedna z nich to dla dziecka obcy człowiek.
O manipulacji tych tzw prawaków to można co nieco napisać, ale znajmy proporcje - obecnie wszelka lewica dominuje w manipulowaniu wszystkim byleby tylko utrzymać władzę. Nawet widać to po naszym kraju - Polska jako kraj jest skończona, ale ludzie nie rozumieją tego jeszcze.
W ogóle Państwo jako instytucja kompletnie nie powinno mieszać się w sprawę związków małżeństw i ogólnie nie powinno mieć nic wspólnego z jakimiś takimi obyczajowymi dylematami. Kompletnie nic. Koniec końców zboczeniec czy nie - i tak zapłaci. Za wszystko. Czy mu się to podoba czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

@Michael_M
Masz rację co do zasad i ślubów kościelnych. Ja z dumą "przyznaję się" do ateizmu więc śluby te są dla mnie nie tylko zbyteczne, a nawet szkodliwe. Ale nie o mnie tu chodzi.
Naprawdę warto zrozumieć ideaologię jaka przyświeca naukom kk i dlaczego małżeństwa jednopłciowe stanowią zagrożenie dla religijnych konserwatystów, a tym samym dla samego kk (bez takich osób kk nie istnieje).
Ideaologia ta polega na tym, że kobieta - żona jest istotą podrzędną wobec funkcji społecznych, w tym funcji "inkubatora", gdy zostanie przez mężczyznę zapłodniona (stąd działania osób konserwatywnych, w kierunku penalizacji aborcji). W małażeństwach jednopłciowych, dla przyładu - dwóch mężczyzn, trudno mówić o stronie podporządkowanej. Małżeństwo to już układ partnerski, a nie władza nad konkretnym współmażonkiem (w tradycji kk, żona jest podległa mężowi). Taki układ "psuje" tradycyjny i jedyny słuszny "porządek" świata, uwielbiany i pielęgnowany przez tradycjonalistów, w którym seksualność ma tylko jeden cel - prokreację. Trudno jednak mówić o seksie jedynie w celu prokreacji, w przypadku małżeństw jednopłciowych.

Konserwatyści mają również probelm z tym, że teraz sam akt seksualny nie jest konieczny do zapłodnienia. Więcej, w przypadku małżeństw jednopłciowych - dwóch kobiet, nie stanowi problemu posiadanie potomstwa zgodnego genetycznie z jedną ze stron i nie potrzeba do tego mężczyzny (w sensie seksualnym). Powoduje to utratę męskiej "kontroli" nad seksualnością kobiety, tak w ogóle. Nieco podobnie jest z małżeństwami dwóch Panów, choć oni potrzebują nie tylko dawczyni komórek jajowych, a również "inkubatora", a to dostarczyć może, na dzień dzisiejszy, jedynie kobieta - surogatka.Tu w pojęciu konserwatystów mężczyźni "przegrywają" z kobietami. Ale jest jeszcze jeden ważny element, wychowywanie dziecka przez małażeństwo dwóch Panów, w pewnym sensie, "zdejmuje" to z kobiety przypisaną jej funkcję kobiety - matki (w tradycyjnym podejściu zadaniem kobiety jest rodzić i zajmować się dziećmi).

Akceptacja zmian i postępu konserwatywnym środowiskom przychodzi z wielką trudnością i wywołuje podświadome stany lękowe, na które naturalną odpowiedzią jest "walka z wrogiem" - w tym przypadku pary i małżeństwa jednopłciowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

@GieniaK Oczywiście masz sporo racji w tym co piszesz. Ja tylko wspomnę, że nigdy nie widziałem tego w ten sposób w sensie, że jeden partner ma jakąś tam władze nad drugim nawet patrząc po przykładzie moich rodziców. Oni teraz są już małżeństwem ponad 40 lat i od dawien dawna znają swoje wady i zalety i generalnie nie wchodzą sobie w drogę jeśli chodzi o to co komu wychodzi lepiej. W przypadku moich rodziców to działa w sensie takim, że mama zajmuje się domem i zajmowała dziećmi, a tata zarabiał, ale czym to było okupione to to, że widziałem go np 4-5 dni w miesiącu i to trwało latami. Mama ponad 10 lat temu dogadała się z tatą, że już nie będzie pracować bo nie ma sensu i jej się nie chce. 2 urodzonych i wychowanych dzieci i 25 lat pracy jej wystarczy. Tata ma ponad 40 lat pracy więc ja tej jakiejś dominacji i władzy nie widzę nawet tak patrząc po bliższej i dalszej rodzinie, ale nie mówię, że to nie istnieje.
Moim zdaniem problem...ogromny problem tkwi w tym, że młodym ludziom zarówno chłopcom jak i dziewczynkom nie mówi się podstawowych rzeczy - chłopcom jak obchodzić się z kobietami, a dziewczynkom o tym, że tzw zegar tyka i znalezienie męża mając więcej niż 30 lat to bardzo ciężka sprawa, a urodzenie dziecka to również może być katorga gdyż obecnie co 3 para w krajach zachodnich mająca więcej jak 30 lat ma problem ze zrobieniem dziecka. Problem uważa się za okres powyżej roku "próbowania".
Kościół jako instytucja tak wyprała ludziom mózgi, że efekty tego widać jak na dłoni. W ogóle coś takiego jak kościół jako budynek nie powinien istnieć. Jestem zwolennikiem tego co mają ludzie np w Japonii - masz taki jakby barek który się rozkłada, w środku jest mały ołtarz, zapalasz świeczki, modlisz się i zamykasz. Piękna sprawa. Ludzie w pewnym stopniu połączyli wyjście do kościoła z jakąś prezentacja w społeczności. Moja ciotka to idealny przykład - wyznawca PIS. Zobaczymy jakim wyznawcą będzie w tym roku gdy zobaczy swoje wypłaty. Akceptacja idzie powoli, ale idzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-5 / 9

Zaraz, według którego sądu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+1 / 1

@ConnectionTerminated
Apelacyjnego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+15 / 35

No brawo! brawo! Może nareszcie to podłe, wredne babiszonisko dostanie za swoje!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+8 / 8

@KatzenKratzen obyś miał rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
-5 / 7

Sprawy gospodarcze trwają latami a sądy są zalewane takimi pozwami.
Przypomina mi się kolega z przedszkola krzyczący: "Psze Pani, bo on się przezywa!"
Dziecinada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lutego 2022 o 18:01

C cichooddycham
+1 / 7

tylko spokojnie -ona cała jest mową nienawiści.ta grzywka na przykład.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Silhje
+3 / 7

Czekam dnia, kiedy zwyczajnie ją zamkną!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nefterain
+3 / 3

Samo jej istnienie jest mową nienawiści. Nie wiem skąd w niej tyle zawiści, agresji, nienawiści, nie wiem czym to jest spowodowane ale jeśli potrzebuje pomocy to niech uda się do specjalisty. Rzyganie nienawiścią i plucie jadem na lewo i prawo odsądzając od czci i wiary każdego kto nie ma identycznych poglądów a to wszystko jawnie i publicznie powinno już dawno skończyć się wyrokiem. Jak mówię - nie wiem co ją takiego spotkało ale jej zachowanie nie licuje z RIGCZem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adder
0 / 0

To teraz tylko patrzeć jak sędzia Małgorzata Kuracka traci pracę i robi za ciecia czyszczącego kible gdzieś na podrzędnym dworcu na zadupiu dolnym. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kaz666
+1 / 1

To co dla Godek jest Sufitem dla mnie jest podłogą, taka jest różnica między nią a ludzmi myślacymi.
Irytuje mnie ta baba na Tyle ze z miła chęcią patrzył bym na publiczną utylizacje tej kobiety, To że ona ma dziecko z zespołem Downa ( sa tą mega zajebisci ludzi) to uważa ona że każda kobieta ma cierpieć bo nie mogą mieć lepiej niż ona :d śmieszne :d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bebe1
0 / 0

Wasza wielebność, lub zwyczajnie, proszę księdza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

Ponieważ to jest mowa nienawiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thatos
0 / 0

proszę księdza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem