Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
77 82
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
-3 / 5

Zarzut nie jest całkowicie bezpodstawny. Tzn dorośli rozumieją, że to tylko bajka, ale nie wiem, jak to rozumieją dzieci. Tzn jeśli mają odpowiedzialnych rodziców, to nie ma problemu. Ale nie wszyscy rodzice są odpowiedzialni. Znam wiele przypadków, gdzie puszczają dzieciom bajki, żeby mieć od nich spokój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
-1 / 1

I jeszcze kilku innych swiat sie konczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+1 / 3

@KarolinaMiauczynska a nasze bajki byly ok i co wyszlismy na ludzi .a bylo sporo dziwnych ald fajnych przypomnij se

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gefd
+1 / 5

To jest postać która dosłownie stalkuje, nachodzi, uprzykrza życie, goni osobę która tego nie chce, dopuszcza się wobec niej niechcianego kontaktu cielesnego i pocałunków, a nawet w jednym odcinku manipuluje psychologicznie swoją ofiarę samobójstwem, co miało na celu wywołanie u niej poczucia winy. A robiąc to wszystko myśli że to jest w imię "prawdziwej miłości". Serio, w prawdziwym życiu taki typ już dawno byłby za kratami albo u psychiatry, a to miała być postać z bajki dla dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 lutego 2022 o 1:24

avatar MEATLOAF
0 / 4

@gefd zwirek i muchomorek pedzie.pan kleks starszy bogaty pan w zamku i sami mlodzi chlopcy biegajacy nago.sasiedzi w ostatnim sezonie wzieli slub widzialem.wilk i zajac chlanie noze porwania kradzieze .smerfy 100 gosci jedna laska i smerfiatka.rumcajs ..gosc biega z giwera pk lesie bez pozwolenia zyje z laska bez slubu ma bekarta nie placi podatkow okrada w ime dobra .DLAEJ WYMIENIAC

Odpowiedz Komentuj obrazkiem