Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
582 590
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Demot249
+18 / 18

Jakim cudem idioci dostają się do rządu tego biednego kraju ...
Jakim cudem gadają idiotyzmy i nie dostają natychmiast kopa w dupę ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+14 / 14

@Demot249 gdyby Jarek wybierał mądrych i kompetentnych to ich działania zagroziły by jego pozycji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+10 / 10

@Demot249 Przecież kiedyś powiedzieli wyraźnie - nie mogą współpracować z ekspertami bo eksperci nie chcą realizować ich programów. Więc (domyślam się) wprowadzili pojęcie "eksperta mianowanego". Polega to na tym, że ekspertem (w dowolnej dziedzinie) jest osoba mianowana takim przez Prezesa. To są eksperci pierwszego stopnia. Jeśli ekspert pierwszego stopnia mianuje kogoś ekspertem to jest to ekspert drugiego stopnia. I tak dalej. Groza sytuacji polega na tym, że liczb jest nieskończenie wiele....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+4 / 4

@Gicio

pies go trącał tylko

jakim cudem my pozwalamy na takie rządy ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+9 / 9

@Demot249 Nie ma żadnych cudów. Kaczor bezczelnie zagospodarował polskiego chama i buca. Dał mu pięćset, wytłumaczył, że wszystkiemu winni wykszatłciuchy i prywaciarze. Buc to rozumie. Ja już trochę lat mam i pamiętam, że nie jest to oryginalny wytwór intelektu Jarosława. Te słowa słyszałem już od towarzysza Wiesława w 1968. Różnica jest tylko taka, że Jarosław jakoś nic nie mówi o syjonistach. Ale poza tym...
Dodatkowo "intelgentni" uważąją, żę podniesienie dupy w czasie wyborów "i tak nic nie zmieni". I w ten sposób, dzięki idiotycznej ordynacji wyborczej, gość, który de facto ma max 30% poparcia jest w stanie samodzielnie rządzić, przepraszam, psuć Polskę.
PO to nie jest to samo co PiS. PO nie jest - delikatnie mówiąć - ideałem. Ale nie jest też PiSem. Różnica, ta poglądowo, możę być zilustrowana takim przykładem. PO jest jak szef, który w biurze klepnie sekretarkę po pośladkach i opowie jej bardzo śmieszny dowcip. PiS jest jak facet, który na ulicy walnie kobietę po łbie, wciągnie do bramy, zgwałci i potem każe jej za tę usługę zapłacić. Obaj ci faceci popełniają nadużycia seksulane ale jednak jest różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+1 / 1

@Demot249 . Jacy wyborcy, tacy wybrańcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

@Demot249 Żebyście zajmowali się tymi idiotami i idiotyzmami, które oni gadają. Może wtedy mniej uwagi skupicie na tym, że żyje wam się coraz ciężej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klebern
0 / 2

@jeszczeNieZajety

Nie, różnica jest inna i jest jednocześnie odpowiedzią dlaczego PiS rządzi. Problem opozycji jest taki, że choć PiS rozwala gospodarkę na łopatki, to jednak dla swojego elektoratu realizuje swój program wyborczy. W nim było wiele obiecanek cacanek, które głównie polegały na rozdawnictwie pieniędzy i to robi. PO zaś, kiedy rządziło, dużo obiecywało, mało z tego zrealizowało.

To teraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego ludzie mieliby przestać głosować na partię, która realizuje swój plan wyborczy i mało tego, oni uważają go za bardzo dobry plan?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@jeszczeNieZajety Ogólnie się zgadzam, ale jedyne co mnie zawsze zastanawia w wywodach na temat niegłosujących to zakładanie, że oni na pewno by zagłosowali tak jak ja chcę, tylko nie poszli. A może jakby poszli to byłoby jeszcze więcej na PiS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
0 / 0

@Banasik

... no kurcze chyba jednak u nas coś nie pykło ...

poziom wykształcenia mamy podobno jako kraj wcale nie najgorszy ..
rozkład inteligencji też nie powinien odbiegać od innych, porównywalnych krajów


coś jest kurcze nie tak ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+4 / 6

"Jedynka" musi otaczać się zerami, bo w ich towarzystwie zyskuje na wartości. Oczywiście, gdy zakaże stosowania przecinków:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem