Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
620 625
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kapseldooranzady
0 / 0

To piękna historia, ale pan na zdjęciu to nie jest Henry Ford!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+1 / 1

Opowiem Wam historię innego faceta.
Ciężko pracował codziennie w fabryce, a wieczorami, do późnych godzin nocnych w garażu składał swój własny samochód. Włożył w to cały swój zapał, zdrowie i całe swoje oszczędności. Po kilku latach wreszcie złożył samochód, którym wyjechał na drogę. Jednak nikt nie był zainteresowany zakupieniem od niego projektu tego samochodu i jego produkcją. Ów facet nie miał już pieniędzy nawet na paliwo, więc przestał jeździć swoim samochodem, który tylko rdzewiał w garażu. Do końca życia żył w biedzie.
Kim był ten facet? ...
Nie wiadomo. Nikt o nim nie usłyszał, bo takie historie nie są ciekawe, a jest ich znacznie więcej, niż tych, w których ktoś odniósł sukces.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Devil_Poul
+1 / 1

ciekawa historia, całkowicie nieprawdziwa. Henry Ford pracował, w fabryce ciągników parowych, której dyrektorem i w
łaścicielem był jego ojciec. Mieszkał z ojcem, zarobione pueniądze odkładał. Prototypy budował urzywając narzędzi i materiałów z zakładu ojca. a 10 godzin zajmowała mu praca w fabryce ojca oraz konstruowanie pojazdów. po przejęciu fabryki zatrudnił inżynierów do pomocy przy dopracowaniu pierwszego automobilu pod marką Ford.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loganwwa
0 / 0

nie każda morda pasuje do forda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
-1 / 1

Biedny pan Ford. Zapomniałeś napisać, że był fundatorem NSDAP - sponsorował Hitlera i jego kolesi. Zasługuje na niepamięć, a nie podziw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2022 o 15:33