Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
882 906
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C canis_sapiens
+6 / 8

"Politykować to każdy by chciał a robić nie ma komu."
Ferdynad Kiepski - "Myśli przemyślane" tom XXIV.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+2 / 2

Nie jestem fanem obecnego rządu i sposobu ich zarządzania krajem tak samo, jak nie jestem fanem stwierdzenia, że w demokracji głosowanie zgodnie ze swoimi preferencjami powinno być porzucone na rzecz "opamiętania się".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-2 / 4

Nic z tego, ostatnie wybory były taką możliwością, teraz za dużo mają władzy, by ją oddali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JohnnyT
-1 / 1

Ciekawe, jak by wygladaly satyry jak np. stary dobry ,,Swiat wedlug Kiepskich" czy inne tego typu. (Mozna sie czepiac, ale to byla bardzo udana i madra satyra.) W tym momencie jest to jeszcze bardziej aktualne, niz kiedykolwiek bylo. Sam A.G. jest bardzo wyksztalconym gosciem i mowi z sensem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
-1 / 1

Niestety na to nie ma szans bo dalej większa część lubi być okłamywana, okradana innymi słowy lubią jak ich się rypie w dupsko, puki to się nie zmieni to prędzej ten kraj na dobre zniknie i każdy będzie miał to gdzieś, kto pójdzie bronić tego kraju? ciota w rurkach, staruch który jedną nogą jest już na tamtej stronie, politycy co zaraz dadzą długą bo tylko w gębie mocni, sprzedajna policja co jedyne co umieją to wypisywać mandaty za nienoszenie szmaty, 30% ludzi może stanie do walki ja także a reszta co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem