Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
119 131
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C cyklak
+12 / 20

@MaksParadys Taki jest trend UE. Ile według ciebie powinno umierać ludzi w 40 mln. kraju? Bo ludzie nie są nieśmiertelni. Wybacz ale gadające głowy straszyły, że stadiony będą zbyt małe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 10:15

F Fajnamysza
+12 / 24

jestem antyszczepem i jakoś przy pracy z ludzmi jeszcze ani razu nie zachorowałam a współpracownicy zaszczepieni chorują i wcale nie przechodzą lżej. na szczęście mieszkam w Irlandii gdzie od miesiąca nie ma segregacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+16 / 20

@MaksParadys Ochłoń, jeżeli ktoś miał zawał i jednocześnie test wykrył wirusa, to na co zmarł? Gdzie dla 99,9% ludzi, wirus nie jest śmiertelny. Dla porównania powinny być podawane dane ogólne. Podawanie oderwanych danych to dezinformacja i celowe zastraszanie. Wczoraj, wirus bezpośrednią przyczyną zgonów był dla 100 osób, bez podania wieku. Przed wczoraj dla 1 też wiek nie podany. Dane na tę chwilę. Gdzie ty masz 300 osób.
"Zaszczepieni od dawna powinni żyć normalnie czyli maseczki i ewentualnie w restauracjach przepisowe odległości miedzy stolikami lub przegródki i nic po za tym". Czy ty jeszcze pamiętasz jak się żyło normalnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 10:55

C cyklak
+15 / 19

@MaksParadys Obecnie wszystkie objawy są podciągnięte pod wirusa, a nuż się uda i jakiś wystraszony uwierzy i zarobi się choćby na teście.
"Miał zawał, bo złapał wirusa, czego w tym nie rozumiesz?" odwieczny dylemat, co było pierwsze, jajko czy kura. Bo zawał powstaje w trzy dni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 11:11

C cyklak
+8 / 10

@MaksParadys " 20 696 średnia dzienna liczba zachorowań." Jak wytłumaczysz chorobę bez objawów. Jeszcze pytanie jaka jest dokładność testów?
Kiedyś w historii był sobie lekarz Eugeniusz Łazowski zaobserwował, że bakteria OX19 całkowicie wypacza test na tyfus i to wykorzystał.
Być może testy coś wykrywają, tylko co? To taki ponury żart.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 11

@MaksParadys Obecnie umiera więcej ponieważ 70 lat temu się więcej urodziło. To takie proste, aż trudno uwierzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 11:46

C cyklak
+6 / 10

@MaksParadys Statystycznie umiera więcej ludzi w wieku 50-60 lat niż w wieku 100 lat. Ponieważ, jak ktoś umrze, załóżmy w wieku 60 lat to już nie żyje, i trudno mu dożyć wieku 100 lat :-(.
Tak jak z zarobkami, średnio zarabiamy 5 000. Ale większość zarabia 2 000, a jednostki 20 000. Taka zawiłość wszelkich statystyk ;-(.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+8 / 10

@MaksParadys "dzięki, że mnie uświadomiłeś" I mamy nowy ład. W przeszłości wywoływano wojny z błahszych powodów, a nierzadko z całkowicie zmyślonych. Kto nie zna historii sam sobie jest winien. Podziękowanie przyjęte ;-).
"stracono miliardy dolarów, tak dla kaprysu" niektóre fortuny wzrosły. W każdej piramidzie najwięcej zarabiają założyciele, ostatni za to płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 12:21

C cyklak
+4 / 6

@MaksParadys Jak kiedyś mówiły dzieci: " lustereczko"
Każdy kij ma dwa końce, każdą "prawdę" można przedstawić na kilka sposobów.
ARGUMENT niemożliwy do pobicia -"Ale serio jesteś czy tylko udajesz debila?" :-(. Próbuję iść twoim tokiem myślenia :-) .
Czy w twoim świecie istnieje sarkazm?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 12:49

M konto usunięte
-5 / 9

@cyklak
OK! czyli nie było żadnej pandemii, a 5 mln ludzi sobie tak zmarło dla jaj, bo im się żyć nie chciało... a po za tym wszystkich masz w domu? A nie sorry te 5,9 mln to umarło dlatego, że 70 lat temu rodziło się więcej ludzi :-) Wy foliarze i płaskoziemcy jesteście tak żałośni, że aż zabawni. I pamiętaj, że jak będziesz kiedyś w Australii abyś nie odpływał za daleko od brzegu, bo tam 500 metrów od plaży ziemia się kończy i możesz runąć w przepaść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+2 / 6

@MaksParadys Napisałem, co napisałem, nie ma przymusu wierzyć w to.
"mln to umarło dlatego, że 70 lat temu rodziło się więcej ludzi". Obojętnie w co wierzysz, to musisz uznać: aby umrzeć, to jednak trzeba się najpierw urodzić.
Skoro więcej ludzi się urodziło to i więcej umiera. Statystyki są dostępne w internecie. Taka kolejność najpierw urodziny potem śmierć. Nigdy odwrotnie.
"OK! czyli nie było żadnej pandemii" tego nigdy nie napisałem. Uważam, że wirus jest przereklamowany.
Tylko od ciebie zależy jak zinterpretujesz dostępne dane. Powodzenia. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+4 / 6

@MaksParadys "tam 500 metrów od plaży ziemia się kończy i możesz runąć w przepaść" Ja to myślę, że ziemia się nie kończy. Ale wyobraźnia, u niektórych ludzi to już się skończyła!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+4 / 4

@MaksParadys Ale tobie wyobraźni nadal nie przybyło :-(. Czyli nadziei nie ma?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+6 / 6

@MaksParadys ta płaska ziemia to jednak obsesja :-(.
"kim Ty jesteś" człowiekiem mającym swoje zdanie. Nie potrzebuję przewodnika, żyję tak jak lubię. Nie muszę dorabiać ideologii do swojego, w sumie prostego życia. I nie zmuszam nikogo do przyjęcia mojego stylu życia.
Po prostu napisałem jak to wygląda z mojej strony.
"bo wszystkie rządy świata mają debilnych doradców" to twoje zdanie. Rządy mają jakiś cel aby kierować swoich obywateli gdzieś. Nie czuję się upoważniony, aby to zmieniać. Nie lubię tylko nachalnej propagandy i propagandystów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+7 / 9

@MaksParadys Co można powiedzieć o człowieku który bierze pieniądze za pracę i jej nie wykonuje?
Po pierwsze, szpitale zostały zablokowane strachem lekarzy.
"umarli w wyniku paraliżu służby zdrowia". Szpitale przez całą pandemie nie zostały przepełnione, tak wygląda ze statystyk. Nigdy nie zbliżyły się do 100% obłożenia. Skąd masz dane o przepełnieniu szpitali.
"Nie jesteś człowiekiem mającym swojego zdania tylko bez jakichkolwiek naukowych podstawa obalający zdanie naukowców!" Nie jestem pewien co napisałeś, ale nic nie obalam (co to za naukowe prawa, skoro byle kto może je obalić), tylko przedstawiłem swój punkt widzenia. Stanowczo przeceniasz moją rolę.
"Przez takich jak ty ta pandemia trwa już 2 lata i będzie jeszcze trwała kolejne 2 albo i dłużej" Ktoś ogłosił początek pandemii i pewnie ktoś ogłosi zakończenie. Mogę ci przysiąc, ale nikt się ze mną nie konsultował.
Ale ostatnio pan Gates coś wspominał o wygaszaniu pandemii. I tak mi się wydaje, że ma rację ;-).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 5

@MaksParadys "Byłem w tym czasie w szpitalu, nie jako pacjent ale byłem, i było i nadal są przepełnione."
Ale jak to, przecież nie ma odwiedzin, jeszcze ludzie zobaczyli by różnicę pomiędzy przykazem medialnym, a rzeczywistością :-(.
Statystyki cały czas podają, że są wolne miejsca w szpitalach. Skąd twoje, tak inne zdanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-5 / 7

@cyklak
W niektórych są w innych nie, nie słyszałeś o przypadkach wożenia karetką od szpitala do szpitala albo o czekaniu 5 godzin w karetce przed szpitalem? To też są bajki twoim zdaniem? Pogadaj sobie z lekarzami albo ratownikami medycznymi to się mocno zdziwisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 7

@MaksParadys "nie słyszałeś o przypadkach wożenia karetką od szpitala do szpitala "
To co opisujesz to są trudności logistyczne. Ludzie popełniają błędy. Dysponenci karetek źle wykonują swoją pracę. Powinni ponieść konsekwencje kierowania karetki do złego szpitala.
W ciągu 5 godzin można przejechać ponad połowę polski. Karetką może prawie całą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-4 / 6

@cyklak
Ale jak we wszystkich był brak wolnych łóżek w czasie szczytu zachorowań to gdzie miał jechać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+4 / 4

@MaksParadys Nie przesadzaj. Dziennikarze też muszą z czegoś żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 2

@MaksParadys Nie uważasz, że 5,9mln ludzi na całym świecie z populacji liczącej 7,9 mld na całym świecie to jest mniej niż 1% śmiertelności z powodu choroby? Trochę słaba ta pandemia skoro zabrała ze sobą niespełna 1% populacji światowej... @cyklak to nie jest problem dyspozytorów, a szpitali które odmawiały przyjęcia pacjenta. To Ci ludzie w szpitalach odpowiedzialni za przyjmowanie pacjentów z karetek powinni być pociągani do odpowiedzialności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 19:55

W Wluczyryjek
+1 / 3

@MaksParadys i zarazac sie nawzajem? przeciesz zaszczepieni zarazaja... tak jak antyszczepy. "zaszczepieni powinni zyc normalnie czyli maseczki" skoro maseczki sa dla ciebie normalnym zyciem, to mocno ci weszlo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

@Wluczyryjek
Zaszczepieni zarażają się 6 razy rzadziej niż niezaszczepieni!

Maseczka w pomieszczeniu zamkniętym ogólnodostępnym jest dla mnie dokładnie tym samym co pas bezpieczeństwa w aucie. Nie przeszkadza mi w niczym. W domu w fotelu nie zapinam pasów i nie zakładam maseczki ale w sklepie maseczka mi nie wadzi tak jak pas bezpieczeństwa w aucie też nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wotwob
+17 / 17

To my mamy w ogóle jakieś obostrzenia poza izolacją dla zakażonych i maseczkami w miejscach publicznych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-2 / 8

@wotwob
Nie, także znieśli coś czego nie było :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 2

@wotwob biorąc pod uwagę, że sądy po dziś dzień unieważniają mandaty za nie noszenie maseczek to można stwierdzić, że poza kwarantanną nie ma żadnych obostrzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
+3 / 3

Pinokio to co wirusa już się nie trzeba bać? Czy czekamy do wyborów pisia mendo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syrrus
+5 / 9

Na maseczkach ktoś musi jeszcze się dochapać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
-2 / 4

@Syrrus Czy ktoś w Polsce produkuje maseczki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
+1 / 3

Nie szyją nam elfy a potem mikolaj rozwozi. Sprawdz sobie w necie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+2 / 2

@PeterGabriel44 Nie chcę wymieniać nazwiska, bo może to zostać źle odebrane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+1 / 5

I oby na zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+8 / 12

Moim zdaniem faktycznie jest już koniec pandemii w takim sensie, że zejdzie ona z głównego nurtu medialnego, odpuszczą z segregacją, przymuszaniem i mocnym propagowaniem szczepień, odpuszczą szczucie ludzi na siebie, pandemiczne obostrzenia i lockdowny. Zrobią to dlatego, bo coraz trudniej prowadzić pandemiczną narrację, a poza tym pojawił się nowy temat - Ukraina. Argumenty widzę takie: 1. Pandemia faktycznie słabnie - kolejne mutacje są coraz mniej groźne. 2. Ludzie się przyzwyczaili i przestają się bać. 3. Szczepionki i szczepienia, które były reklamowane jako wybawienie, okazały się nie tak bardzo skuteczne. Ponadto ich skuteczność jest coraz gorsza wobec nowych wariantów wirusa. Pewne wątpliwości budzą też skutki uboczne krótkoterminowe, a długoterminowe są nieznane. 4. Niebezpiecznie rośnie opór społeczny wobec tego, co się wokół szczepień dzieje. To wszystko powoduje, że narracja pandemiczna zaczyna się mocno kompromitować. Dla coraz większej liczby ludzi to wszystko się nie klei - w telewizji apokalipsa, a za oknem życie się toczy po staremu. W tej sytuacji WHO odwołało pandemię, żeby pokazać, że oni mają tu inicjatywę, a nie zbieg wydarzeń (jaki niespodziewany zwrot okoliczności - jeszcze w listopadzie była narracja, że będzie trwać wiele lat i tylko szczepienia). Poszczególne państwa ewidentnie i synchronicznie wycofują się z obostrzeń. Da się zauważyć spadek nerwowości w społeczeństwie, co potwierdza, że w mediach przestają kręcić aferę. Ponadto w mediach zagościł zły Putin, Ukraina i trochę kryzys gospodarczy. Nie ma już miejsca na pandemię. WHO chce przeforsować prawo, by mieć nadrzędną nad państwami rolę w zarządzaniu pandemiami w przyszłości. Taka akcja wymaga, by dać ludziom teraz wytchnienie, żeby zapomnieli co złe, by móc po cichu za parę miesięcy coś przepchnąć w przepisach.

Ale nie łudźcie się. Ciężkie czasy się dopiero zaczynają. Stare nie wróci. Nie zniknęły źródła wszelkich problemów - długi, lewar i derywaty, koncentracja kapitału, błędna alokacja zasobów, wojna mocarstw o dominację,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+8 / 8

@wiecejwolnosci "Ale nie łudźcie się. Ciężkie czasy się dopiero zaczynają." trochę szkoda, że możesz mieć rację :-(.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+5 / 7

@cyklak
Ci, którzy uważali pandemię za duże zagrożenie, teraz się cieszą, że to koniec, wraca normalność i bezpieczeństwo. Po tym, gdy już otrzeźwiejemy warto zrobić analizę - gdzie byliśmy w 2019 r. , a gdzie jesteśmy teraz. Jakie były nasze zarobki, koszty, jaki stan państwa, demokracji, wolności. Pandemia to był tylko epizod. Czy wyszliśmy z tego silniejsi, lepiej przygotowani jako społeczeństwo? Czy od 01.03. znikają te wszystkie pisowskie przepisy, które przepchnięto przez ostatnie 2 lata? Wraca wolność mediów i prywatność? Zostaną przekręty partyjne i krzywdy wobec ludzi? Nie będzie już nigdy więcej lockdownów? A może jesteśmy już w zupełnie innej rzeczywistości i zaczął się, na skalę światową, zupełnie inny styl zarządzania społeczeństwami? Jeśli rozwijasz firmę, to skalkuluj, ile takich pandemii lub podobnych wstrząsów przetrzymasz? Skąd wiesz, że za pół roku nie każą Ci zamknąć firmy, bo nie wiem, coś tam Rosja na przykład zagraża. BTW jak jesteśmy przygotowani na agresję rosyjską wobec słabości NATO i USA?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+3 / 3

@wiecejwolnosci Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gabriel001
0 / 2

@cyklak Ja też, tylko dodał by staropolski K... na koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+3 / 3

@wiecejwolnosci konczonce się surowce i katastrofa ekologiczna, to jest podstawa. Tego nie da sie kupic i naprodukowac, wiec z punktu widzenia najbogatszych ludzi, ktorzy dbaja o swoj interes trzeba odpowiednio "rozdysponować". Jak rozdysponowac np powietrze? Nie da się fizycznie. Mozna za to ograniczyc liczbe zanieczyszczeń i zanieszczyszczajacych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+6 / 16

Pandemia to stan umysłu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 9

@MaksParadys Niedługo zostaniesz twarzą płaskoziemców. I kasa popłynie szerokim strumieniem. Już ci zazdroszczę. :-(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 13:40

M konto usunięte
0 / 6

@MaksParadys oczywiście:) krąży reszta stacji kosmicznej MIR, nadajniki 5G oraz maryśka.
Jeśli nie krąży prosze o twarde dowody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-5 / 9

@macieja7981 Krąży, krąży, a na księżycu mieszka Pan Twardowski, a udowodnij, że nie :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 9

@MaksParadys Nie wierzę w każdy nonsens, ponieważ mam trochę wyobraźni która mi podpowiada, co się zmieniło na niekorzyść (ustawy, zarządzenia które zostaną z nami na długo), w czasie pandemii, dzięki zastraszeniu społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 7

@MaksParadys Ale ty jesteś naiwny, skoro uważasz, że Polska to pępek świata.
Podobne procesy odbywają się w całej Europie!
Pandemia to proces odbywający się na całym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+5 / 5

@MaksParadys
"Bądź konsekwentny, skoro nie wierzysz naukowcom w temacie covida to niby na jakiej podstawie wierzysz, że ziemia jest okrągła? To też może być spisek!"
Tak naprawdę to pandemia nie popiera ani nie zaprzecza płaskości ziemi :-).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-4 / 8

@cyklak
Nie taki jest sens. Skoro profesor mówi ci, że jest pandemia i że należy tak i tak się zachowywać, a ty mu nie wierzysz, bo wiesz lepiej to równie dobrze nie powinieneś wierzyć temu co twierdzi, że ziemia nie jest płaska i nie krąży wokół niej słońce jak myślano wieki temu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+3 / 5

@MaksParadys "Skoro profesor mówi ci, że jest pandemia ........"
Ty naprawdę łykasz wszystko :-). Odpisuję tobie tylko dlatego, że za każdym razem masz jakąś zabawną odpowiedź. Bawię się lepiej niż na słabym kabarecie. Robisz dobrą robotę, popieram twój trud.
Powinieneś się zwrócić do dyrektorów szkół które ukończyłeś, o odszkodowanie za stracony czas jaki spędziłeś w ich szkołach. Masz duże szanse. Będę trzymał kciuki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-3 / 9

@cyklak
Znam 3 ze swojego otoczenia takich jak Ty, jeden skończył szkołę podstawową dwóch pozostałych zawodówki, ty pewnie też nic więcej albo jesteś wyjątkiem od reguły, rozumiem, że ta wasza postawa to taki bunt przeciw tym, co pokończyli poważne szkoły i mają tytuły profesorskie, ale sorry ja jakoś mimo wszystko wierzę bardziej im niż wam.
Żegnam nieuku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+2 / 6

@MaksParadys Skoro tyle szkół skończyłeś to i odszkodowanie będzie odpowiednio większe. Nadal trzymam kciuki.
Dobrze, że nie możesz mieć racji. Wyobraź sobie, że kiedyś odpowiednik dzisiejszego profesora powiedział: "Koło, po co to komu, to nie może działać. Przecież na saniach tak dobrze się jeździ".
Potem się pojawił człowiek (może też profesor), który nie znał jego opinii. Cyk i mamy samochód. No trochę lepszy od sanek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-5 / 7

@cyklak
Ja nie pokończyłem, czytaj ze zrozumieniem, i niby za co mam mieć odszkodowanie? Pogrążasz się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+3 / 7

@MaksParadys Czytaj ze zrozumieniem. Przysługuje ci odszkodowanie za zmarnowany czas, który spędziłeś w szkole, która cię niczego nie nauczyła (ta szkoła).
"Ja nie pokończyłem" skoro nie kończyłeś, to czy to ładnie wyzywać kogoś od nieuków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-4 / 6

@cyklak
Nie jestem profesorem co nie znaczy, że mam tylko podstawówkę, jest jeszcze coś po środku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
+1 / 5

@MaksParadys No przecież napisałem odszkodowanie nie będzie zbyt małe, może warto się postarać? Trzymam kciuki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 16:40

C cyklak
+2 / 6

@MaksParadys Długo trwało, ale załapałeś.
"debilku" może powinieneś użyć innego słowa. To bardzo dobrze cię opisuje, może jest zbyt osobiste?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2022 o 16:57

M konto usunięte
+2 / 4

@MaksParadys Jak rozpętałem gównoburze, specjaliści pierwsza klasa:) make my day :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
0 / 4

@macieja7981 Przetłumacz na polski to może zrozumie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 2

@cyklak СДЕЛАЛ ДЕНЬ МА

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyklak
0 / 2

@macieja7981 сделал мне день

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+5 / 5

A to istnieją jakieś poza tymi trzema "wyjątkami"???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+3 / 3

@pawelkolodziej dwoma*. Sądy po dziś dzień unieważniają nałożone na ludzi mandaty za nienoszenie maseczek i mówię o ludziach którzy dostali mandaty po rzekomych zmianach przepisów w grudniu 2020 roku które to miały sprawić, że przymus noszenia masek miał być w pełni legalny prawnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajakh
-1 / 7

bo umiera już tylko 300 osób więc jest super. Pinokio jak zwykle kłamie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 2

Acha czyli cyrku i nabijanie kobzy mandatami za nienoszenie szmaty na gębie ciąg dalszy co, Ten kto wprowadza te obostrzenia, chętnie bym takiego sprał by wybić mu takie głupoty z pustej łepetyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 0

@MaksParadys Maksiu czy ty jesteś hipochondykiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

@uderz_w_stol Uderzony w stół czy ty jesteś debilem? Sorry, że pytaniem na pytanie ale na głupie pytania tak trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem