Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
145 156
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Saset
+5 / 11

Śmieszy mnie to, że ludzie którzy są za Rosyjską agresją na Ukrainę pokazują jak granice przekraczają Ci imigranci. Z pełnym oburzeniem. Kto ich do Białorusi a przy okazji na Ukrainę sprowadził? Przypomnę. Putin. Podziękujcie wujkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+4 / 8

Nie tylko kobiety. Każdy kto nie jest obywatelem Ukrainy też może ją opuścić. Są też studenci, ktòrych już przyjeliśmy ze 125 krajòw. Owszem może być też tak jak mòwisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MatN90
+3 / 13

@onlywoman Tak na logikę jak na Upainie jest wojna to myślisz, że granica bialorusko-upaińska jest dobrze strzeżona? Wystarczy, że przejdą z Białorusi na Upainę i już droga wolna.... Wg relacji ratownika medycznego https://www.youtube.com/watch?v=gb75TyPbJaQ 80% to młodzi mężczyźni licząc 0,8 z 300 tys daje to 240 tys uchodźców, no chyba, że na Upainie studiują sami inżynierowie ze wschodu.... A u nas jeszcze zakazali aborcji i kobiety czeka straszny los. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
0 / 0

@MatN90 Ja nie mòwie, że się nie przedostają, ale np w mieście Sumie utkneło 700 studentòw z Indi. Pamiętajmy o tym , że uczyli się tem studenci ze 125 krajòw. Tylko w jednym mieście było nawet 20 uniwesytetòw. A tamci jak się przedostają napewno u nas nie zostaną, nasz kraj nie jest aż tak atrakcyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-2 / 14

A wiesz, że rubel leci na łeb na szyję? Więc za wiele nie zarobisz ruska onuco.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radvan
-3 / 11

Bardzo dużo z tych "imigrantów", jeżeli nie większość, to studenci lub osoby, które pracowały w Ukrainie. Uciekają przed nieswoją wojną. Więc może darujcie sobie te nazo-komentarze pisane z pozycji ciepłego fotelika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loganwwa
0 / 4

ilu przygarniesz pod swój dach? piszesz z pozycji ciepłego fotelika, czy musisz mamy zapytać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 4

@loganwwa
A z jakiego powodu należy przyjmować zagranicznych studentów "pod swój dach"? Jeśli faktycznie są zagranicznymi studentami, maja swoje ojczyznach. Uczelnie na Ukrainie zamknięto, dlatego przez Polskę wracają do swoich domów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem