Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~Asedrtf
+
99 117
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R RavenMT
-2 / 8

Ci "uchodźcy" to hindusi, na co nasi się chyba wkur..li. Tam nie wojny. Korzystają z okazji. Więc może pomyśl zanim kogoś powiesisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+2 / 2

@RavenMT, a jeśli to byli studenci? Pytam, bo nie wiem. A Ty wiesz, że nie byli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
-1 / 5

@Laviol @RavenMT
akurat Ci mogli należeć do grupy studentów z Indii. Ale faktem, który powinien kazdego irytować jest to, że ostatnio do przemyśla przybył pociąg z migrantami z Afryki i bliskiego wschodu (na pewno nie są studentami bo: wiek się nie zgadza, ukraińskiego/ruskiego nie znają)
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-01/wojna-na-ukrainie-400-studentow-z-indii-ucieklo-z-ukrainy-odlecieli-do-kraju/?ref=aside_najnowsze&fbclid=IwAR3UkWGfO_wn8PbXp4fsa46gYc0y79iOadSHKKRSniFLSJ4xwbqY5cV8-hg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+2 / 2

@RavenMT, pomyślmy. Czy na Ukrainie mogli studiować Hindusi? Mogli. Czy z powodu wojny mogli chcieć się ewakuować? Ano mogli. Czy mogli studiować we Lwowie i granica z Polską byłaby najbliższą granicą? Ano tak. Wziąwszy pod uwagę powyższe Hindusi na granicy polsko - ukraińskiej wcale nie muszą dziwić.
Warto czasem pomyśleć, a nie kierować emocjami lub wręcz uprzedzeniami i wynikającym z tego uproszczonego myślenia, dość charakterystycznego dla takich grup jak ta z Przemyśla.
Zanim kogoś poprę staram się zapoznać z faktami, a nie tylko wersją jednej strony, więc jeśli nie masz dowodów, że nie byli studentami (lub innego powodu do legalnego tam pobytu), to nie rzucaj oskarżeń.
I nie, nie jestem za wpuszczaniem nielegalnych pseudouchodźców, tak jak np. ostatnio z Białorusi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@piotrKrokodyl, nie wiem czy byli, mogli być. Po prostu nie znoszę emocjonalnej bezmyślności, która prowadzi do uprzedzeń i głupiego działania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+4 / 4

@Laviol tak to byli studenci hinduscy studiujący na Ukrainie. Było ich ok. 400 osób i dziś odlecieli do Indii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@RavenMT, nie zmieniaj tematu, nie mówimy o działaniach straży granicznej, tylko twoim wpisie. Nie sprawdziłeś informacji, ale uważasz, że wiesz wszystko twierdząc, że nie mogło być hinduskich studentów na Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-5 / 11

@Laviol
Mogli być. I co z tego?
300 tys osób przekroczyło polską granicę. Z tego 30 % to ci właściwi. Reszta to mocno opaleni silni faceci.
Tak. Mogło być kilku studentów w tych 210 tysiącach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 3

@RavenMT, kolega @piotrKrokodyl podał odnośnik do info, że było ich co najmniej 400. A gdzie inni, z innych krajów. I jacy mają być studenci? Rachityczne staruszki? Student to z założenia facet w sile wieku. A studenci z Indii czy krajów arabskich to w ogromnej większości będą faceci :P
Nie twierdzę, że przy okazji nie chcą się prześliznąć inni, ale pogranicznicy wpuszczają ich legalnie. To jednak nie taka sama sytuacja jak z granicy z Białorusią.
I to wszystko i tak nie zmienia faktu, że w pierwszym poście walnąłeś bzdurę z tym, że Hindusi nie mogą prawdziwymi uchodźcami z Ukrainy. Lepiej już zamilcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-5 / 7

@Laviol
I chodzi ci tylko o to, że hindusi mogą być studentami, żeby później uciekać z Ukrainy?
Mogą być.
Udowodniłeś, że kilku studentów z Ukrainy mogło chcieć przekroczyć granicę z Polską, będąc w tłumie razem z 210 tysiącami uchodźców ekonomicznych z dalekiego wschodu.
Masz rację.
Jeśli czujesz się spełniony, to miło mi.
Tylko już nie odpisuj
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2022 o 18:17

S sceptyk_kazio
+4 / 4

@RavenMT 80% z 350,000 ? ty powaznie jestes taki glupi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-5 / 7

@sceptyk_kazio
Nawet nie wiem jak to komentować.
Do czego jest ten tekst i dlaczego mnie obraziłeś?
Na prawdę musisz obrazić, żeby poczuć się lepiej?
Jakie 80% z 350tys?
Nie umiesz rozmawiać jak człowiek na poziomie?
Nawet, jeśli popełniłem błąd, a raczej nie, to musisz mnie zgnoić? Wyśmiać, naubliżać? Dostajesz wtedy orgazmu? Czujesz się spełniony? Nie umiesz normalnie, już zgubiłeś ludzkie odruchy, tylko tępa miłość, albo nienawiść? Żadnych odcieni szarości?
Obraziłem cię czymś, poczułeś wewnętrznie, że jesteś mądrzejszy? Co ci kur..a daje to szczekanie???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2022 o 20:39

P piotrKrokodyl
0 / 10

świetnie. 4 idiotów poszturchało się z hindusami i cały zachód i lewaki już świętują, bo można mówić że Polacy (my wszyscy, bez wyjątku) jesteśmy rasistami Co z tego, że miliony Polaków pomagają. Robią miejsca we własnym domu. Nawet ze Szczecina, całą Polskę przejeżdżają, aby z granicy zabrać uchodźców do swojego domu - ale to nie ważne, najważniejsze, że kliku idiotów poszarpało się z hindusami - nikt nawet nie pyta dlaczego - wyrok już wydany. Jesteśmy rasistami, faszystami, ksenofobami. Ty, ja, Twoi rodzice, dziadkowie, dzieci, przyjaciele, wszyscy Polacy. Tak nas będą widzieć na zachodzie bo chcą nas tak widzieć, a Lewica i szmatowce jak oko press świetnie w tym pomagają. Przypominam, że w rosyjskiej propagandzie w kółko mówią, że w Ukrainie są naziści, faszyści, rasiści, ksenofoby itp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-3 / 9

@piotrKrokodyl
"Przypominam, że w rosyjskiej propagandzie w kółko mówią, że w Ukrainie są naziści, faszyści, rasiści, ksenofoby itp"
A co, nagle zniknęli? Tu nie chodzi o rosyjską propagandę. Jeszcze pół roku temu blokowali nasze cmentarze i generalnie nastawienie do Polski mieli raczej na NIE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-2 / 2

Najprawdopodobniej chcąc skorzystać z okazji próbują zamydlić wszystkim oczy.
Większość to osoby po 40 jeśli nie więcej, wywiadach okazuję się, że znajomość języka czy to ukraińskiego bądź angielskiego jest cząstkowa.
Wielu z nich nie posiada żadnych dokumentów lub papierów świadczących o uczęszczaniu do jakiekolwiek uczelni.
Oczywiście nikogo nie dziwi, że nie ma studentek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem