Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
22 42
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M milana2
+5 / 15

Ty tak poważnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DutchiesHostel
0 / 4

@milana2 Sam sie zastanawiam. Jednego jestem pewien, tutaj jakas grubsza akcja zblaznowania slowa inteligent sie objawia. Niewiele mi do tego, ale jesli tak wyglada polska inteligencja to przyszlosc nieciekawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Missle
-3 / 9

Oszukane polaczki anty szczepionkowe do tej pory nie wierzą że to było ruskie ścierwo trolowe. Walczą ze sobą tarzając się w agonii, ale dajcie już spokój. Im krócej to potrwa, tym prędzej przestaniecie Polsce szkodzić.
Do wszystkich który zmądrzeli - witam serdecznie, teraz jesteście już wśród swoich owieczki kochane. :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-4 / 8

Oni nie byli prorosyjscy. Zmanipulowani przez sympatyków Putina być może, ale go nie popierali. Przeciętni Amerykanie niewiele wiedzą na temat tego, co się dzieje poza ich krajem.

Jeśli chodzi o ich ulubionego prezydenta, to tu robi się ciekawie. Zarzucano Bidenowi, że pozwolił na dokończenie Nord Stream 2, który Trump obłożył sankcjami. To fakt. Ale jak zaczęły się ruchy rosyjskich wojsk na granicy z Ukraina, to Biden postanowił wzmocnić wschodnią flankę NATO i na bieżąco uprzedzał o posunięciach rosyjskich wojsk, niejako odwlekając atak, bo Putin chciał pokazać, że Biden się myli.

W tym samym czasie Trump był przeciw wysyłaniu wojsk do Polski, bo przydałyby się na południowej granicy USA.

W sumie Bidenowi nie mogę nic zarzucić. Potrzebuje dobrych stosunków z Niemcami, więc pozwolił na dokończenie rurociągu. I też zwlekał z niektórymi sankcjami, czekając na decyzje Niemców. Ale militarnie USA pomaga Ukrainie tyle, na ile tylko może bez wprowadzenia własnych wojsk czy bezpośredniego ataku na armię rosyjską. Jestem prawie pewien, że decyzja Niemców o zmianie polityki była też spowodowana naciskami ze strony USA i uświadamianiem ich, że USA nie może wiecznie bronić ich interesów. Sami też muszą to zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 10

Najlepiej zamknijcie wszystkich co się z Wami nie zgadzają w jednym obozie a potem zabijcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ator
-2 / 4

I dali z siebie zrobić pożytecznych idiotów :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 1

Czyli mówisz, że Putinowi było na rękę od jakiegoś czasu destabilizować sytuację na świecie, niszczyć europejskie gospodarki, podburzać ludzi do protestów, deptać wolność i demokrację, odbierać prawa niepokornym, niszczyć finanse społeczeństwa.....i to wszystko robił ruchami antyszczepionkowymi? Hmmm ciekawa teoria. Taka mało spiskowa....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-2 / 2

@7th_Heaven nie, nie twierdzę tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem