Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
145 158
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J JestemRolnik
+6 / 6

Czy on czasami w tym filmie nie ginie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+1 / 1

@JestemRolnik kiedyś słyszałem o zjawisku które każdy przeżył. Mianowicie jesteś świecie przekonany że widziałeś inne zakonczenie filmu niz wszyscy inni ludzie TO MA NAWT NAZWĘ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+2 / 2

@JestemRolnik w wersji reżyserskiej przeżywa, jest alternatywne zakończenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@lokutus Ciężko źle interpretować sytuację, kiedy widzimy że główny bohater leci z dwoma odbezpieczonymi granatami, w zamkniętej piwnicy, wprost w tabun zombiaków, podczas kiedy jedynym bezpiecznym wyjściem był szyb którym zwiała reszta bohaterów filmu :/ .
Granaty wybuchy bo to było widać. Gdzie wiec miałaby się ukryć główna postać? Gdyby zwiał tym szybem, to musiałby pójść z resztą bohaterów, inaczej nie miałoby to najmniejszego sensu.

Chyba że za punkt odniesienia weźmiemy któreś z alternatywnych zakończeń, które pojawiają się w wersjach reżyserskich. Wtedy ok.
Bo tam główny bohater wcale się nie wysadza, tylko podaje zombiakom jakieś leki.
Tu właśnie alternatywne zakończenie
https://www.youtube.com/watch?v=h4ZoNQyyJC8

Tylko właśnie w tym momencie, tak olbrzymie odwrócenie całej sceny totalnie wykręca całą historię. Zmienia absolutnie wszystko. I tu nasuwa się pytanie czy brać za podstawę wersję producencką, gdzie główny bohater niemal na 100% ginie (bo na siłę zawsze można wymyślić jakąś bzdurę w stylu "schował się w szafie pancernej" XD), albo wersję reżyserską która pojawiła się po latach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 3

A co, wskrzeszą głównego bohatera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
0 / 0

Polecam pierwsza wersję adaptacji tej historii z Charltonem Hestonem "Człowiek Omega". W moim odczuciu ciekawszy, ale ta wersja z Smithem jest bardziej przerażająca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem