Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
79 91
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+7 / 23

Właśnie tyle są warte dowody anegdotyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lunar
+2 / 2

@LowcaKomedii Jak ja bym chciał, żeby ludzie zawsze sprawdzali informacje, albo chociaż nie rozprzestrzeniali ich bez sprawdzenia. Niestety obecnie jest to bardzo ciężkie, za dużo informacji, wyjaśnienie czegoś zajmuje pół strony tekstu, a to już potrafi zniechęcić znaczną część ludzi. Dowody anegdotyczne, zwykle nacechowane emocjonalnie, to idealne medium do rozprzestrzeniania informacji. Krótkie, łatwe do przekazania dalej, emocjonalne przez co łatwiejsze do zapamiętania. W obecnych czasach jednak trochę obawiam się również bezkrytycznego odrzucania zdania niepopularnego, "case study" może być punktem zaczepienia dla dalszej analizy, oczywiście jeśli jest to ślepy zaułek to nie warto brnąć w to dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar everblue1981
+1 / 1

@LowcaKomedii Moja żona rodziła w apogeum covidowych ograniczeń. To była jazda bez trzymanki. Nie mogli jej wpuścić bez otrzymania testów na Covid, więc czekaliśmy na korytarzu. Prawie na nim urodziła!:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
+1 / 1

@LowcaKomedii Mamy tutaj na demotach specjalistkę od takich dowodów prawda? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 9

@Azheal Oj mamy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+6 / 14

@krzysio6666 moze po prostu uchodzca grzecznie by siedzial i czekal na swoja kolej a polaczek-cebulion by sie rzucal i robil od razu afere ze przyjety nie zostal z miejsca, bo on Polak przeciez i mu sie nalezy, teraz juz natychmiast...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-3 / 7

@krzysio6666 wasi rządzący i wasi lekarze siedzą w rosji bolszewiku, co ty znowu bredzisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+12 / 12

Za fejki tego typu nie powinno być bana. Powinien być bat na gołą d... na rynku wśród publiczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
+7 / 9

Dawniej czarna wołga porywała dzieci, na początku wieku w supermarketach wycinano dzieciom nerki. Wymyślanie głupot i ich powtarzanie jest nieśmiertelne.
A zapomniałem, że 100 lat temu żydzi robili z krwi dzieci macę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasia_81
+9 / 11

Nawet nie wiecie, ile osób, w tym zaangażowanych w pomaganie Ukraińcom, rozpowszechnia podobne bzdury na portalach społecznościowych. Kiedyś znajomej napisałam, że pomaga ruskim takimi postami, to zalała mnie fala odpowiedzi od niej i jej znajomych pt. "ty nawet nie wiesz, co się dzieje". Zadałam więc pytanie "co takiego się dzieje?" - w odpowiedzi to samo w kółko: "ty nie wiesz co się dzieje!" Nie da się nawiązać konstruktywnego dialogu z ludźmi wierzącymi rosyjskim agentom.
Więcej merytoryki, a mniej paniki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+3 / 17

@Kasia_81 Bo to jest trochę sekciarskie podejście. Oni uważają, że odkryli "ukrywaną prawdę" i że wszyscy inni mają klapki na oczach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+1 / 3

@LowcaKomedii Ja się nawet nie dziwię. Kiedyś zobaczyłem filmik chyba o paszportach covidowych lub coś podobnego. Czyta ktoś normalnie jakiś artykuł w którym nie ma teorii spiskowych, oczywiście przewija to co mu nie pasuje np że takie coś istniało już od wielu lat a potem nagle.. TO ZNACZY ŻE JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI, OBUDŹ SIĘ, itp itd. Myślę sobie "ku*wa! nawet moja ciotka Jehowa nie jest aż tak szurnięta." xD Jak to nie jest sekta to nie wiem co nią jest. Już widzę jakiś napływ ludzi od "Polin" w komentarzach w różnych miejscach, pewnie ta sama retoryka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 marca 2022 o 10:06

S seemaan
+5 / 9

ruskie trolluja co sie da

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-4 / 8

@seemaan A ja odnoszę wrażenie bezustannie, że trollują tacy jak ty, jest was sporo, spłycając wszystko do ruskich trolli. Każdą prawdę w ten sposób można zafałszować, bo tacy jak ty trollują tekstami, że "to fejk, ruski troll". Bardziej wierzę tym ruskim trollom niż tobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 7

@BecouseLife nic dziwnego, że wierzysz bardziej ruskim trollom skoro jesteś ruskim trollem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-1 / 1

@BecouseLife jeśli ktoś pisze jak bolszewicki troll, śmierdzi jak bolszewicki troll to jest bolszewickim trollem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+3 / 5

Nie żeby coś, ale ta sytuacja nadal mogła mieć miejsce. Jak na razie to nadal tylko dyskusja
- Tak było
>wcale nie
- a właśnie że tak
> otóż nie ruski trollu

To klasyczna dyskusja słowo przeciwko słowu. I pytanie komu bardziej wierzymy. Dlatego coraz bardziej skłaniam się do tego żeby wszystko nagrywać i mieć wszystko na piśmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
0 / 6

@ciomak12 Oczywiście. Ja nawet jestem skłonny bardziej wierzyć autorowi wpisu niż śmiesznej oficjalnej odpowiedzi MZ. Co mieli odpisać jak rzeczywiście tak było, oczywiście musieli udawać głupka i że nic takiego nie miało miejsca. Warto dodać, że w służbie zdrowia pracuje też już sporo Ukraińców - wnioski nasuwają się same. Dziś we Wrocławiu miałem np. problem umówić się w Luxmedzie na wizytę (za ubezpieczenie prywatne k... płacę), bo Luxmed przyjmuje za darmo Ukraińców, którzy nie płaca. To jest przerażające, co dzieje się w tym kraju. Rozumiem wojna, ale są jakieś granice. Nawpuszczali ich miliony i wszystko mają za darmo, czyli z pieniędzy polskich podatników. Farsa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+4 / 6

@BecouseLife A jest dopiero 1,3 miliona. Ciekawe co będzie jak będziemy mieli 5 baniek uchodźców.

A co do samej historii to też skłaniam się że była to prawda. Jak ktoś ma pamięć dłuższa niż dwa tygodnie to jeszcze niedawno mieliśmy PIĄTĄ FALE PANDEMII. I mieliśmy kolejki do lekarzy i bez miliona uchodźców. A jak ktoś ma jeszcze dłuższą pamięć to nawet przed pandemią nasza służba była w tragicznym stanie i sam pamiętam kilkugodzinne oczekiwanie na SORze..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem