Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
61 65
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
+5 / 5

Nawet jeśli tak napisał, to co z tego? putler mógł zlecić więcej raportów, jednak zasugerował się bardziej korzystnym w jego mniemaniu. A może całkowicie te raporty olał - jak np. PISiory raporty ekspertów notorycznie olewają. Plany ataku mogli znać tylko największe szychy.
Fakt jest taki, że siedzi ze 100 tys. żołnierzy na Ukrainie i równa z ziemią ten kraj miasto po mieście. Nawet jeżeli go przemogą, zostanie pobojowisko. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
+2 / 2

@irulax 100 tys. żołnierzy to zbyt mało na Ukrainę która ma dużo liczniejszą armię. Jest spora przewaga w ilości sprzętu (wozy opancerzone,czołgi). Ale Ukraina dostała bardzo nowoczesną broń przeciwpancerną. I przestało mieć to jakiekolwiek znaczenie. Tym bardziej że drony od Turków zmiatają całe kolumny ruskich pojazdów wojskowych. Ruskim pozostaje przewaga na morzu, w powietrzu (chodź nie ma dnia bez straconych ruskich samolotów bojowych) i nowoczesna broń rakietowa. To zbyt mało by wygrać wojnę. Są skazani na porażkę. Ruscy musieliby mieć jeszcze z 0,5 mln piechoty do osłaniania tych kolumn i szturmu na miasta. Ale nie mają i są skazani na porażkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gorza
+3 / 3

A ja w to wierze ale nie dlatego, ze ktos to napisal tylko dlatego, ze chce. Ze Ukraina sie nie podda a wszystkie sankcje odniosa zamierzony skutek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+4 / 4

Jeśli ten tekst jest prawdziwy, oznacza to, że góra genaralicji w Rosji, próbuje winę za to wszystko przerzucić na jedną osobę, wiemy na kogo. To także coś znaczy, ale może nie będę uprzedzać... Kumaty zrozumie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem