Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
109 123
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Myslaca_istota
0 / 6

Co się dziwisz Rydzykowi, w latach 1997 – 2003 Radio Maryja nadawało na częstotliwości fal krótkich 7400 kHz z terenów Federacji Rosyjskiej z nadajników zarządzanych przez spółkę RTRS (Rossijskaja Tielewizionnaja i Radiowieszczatielnaja Siet) w całości należącą do rosyjskiego resortu łączności. Sądzisz, że każdy ksiąz mógł sobie pójść do rosyjskich wojskowych i dostać częstotliwość? A skąd powiedzenie, że RM to "głos GRU w twoim domu"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+1 / 7

No i co jest niby takiego kontrowersyjnego czy też nagannego w zauważeniu oczywistego, że wraz z uchodźcami wojennymi z Ukrainy mogą się do Polski próbować dostać różni niebezpieczni ludzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qw888888
-2 / 6

@BurakRasyPolskiej Do takiego antykatolika jak autor tego demota nie przemówisz, on już reaguje jak pies Pawłowa nienawiścią na wszystko co katolickie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
-1 / 3

@BurakRasyPolskiej Niebezpieczne kobiety ze swoimi dziećmi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B babetkaS
-2 / 4

@qw88888 jeśli Rydzyk jest dla kogoś wyznacznikiem katolicyzmu i wiary, to dyskusja z takim osobnikiem jest zbędna - już udowadnia że logika i myślenie nie jest jego mocną stroną. Głupiego faktami nie przekonasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar melblue
-1 / 1

Grunt, że pedofilia w kościele została już opanowana. A, nie, zaraz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 3

Drogi ruski trollu. Po raz kolejny ci przypomnę. Rydzu mówił o ludziach którzy mogą przyłączyć się do uchodźców i w ten sposób przekroczyć granicę Polski. Czyli o ruskich szpiegach oraz różnorodnych terrorystach. Ukraińcy nie są szpiegami ani terrorystami. Są ofiarami zbrodniczej wojny, którym pomagamy.

Sliko powiem krótko - PRZESTAŃ MATACZYĆ I PROWOKOWAĆ NIENAWIŚĆ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem