Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1252 1298
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Wolfi1485
+32 / 36

Nic dodać, nic ująć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatzenKratzen
+24 / 24

Kto wierzy ten wierzy... niektórzy umieją myśleć samodzielnie i wyciągać wnioski. Tam też. Tylko tam jest to bardziej niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2022 o 20:11

K kziaja
-2 / 20

A druga połowa wierzy, że jak zagłosują na kogoś innego to będzie inaczej. Propaganda. Wszędzie jest propaganda. A to co się wylewa ostatnio to jest propaganda propagandy. Nie tylko po stronie rosyjskiej, ale to samo dzieje się po ukraińskiej i po stronie zachodu. Ale warto czytać i słuchać każdej strony i próbować ta propagandę odrzucić i zostawić fakty. To co robią polskie media odrzucając możliwość komentowania jest obrzydliwa manipulacja. I tak. Czytam i polskie i ukraińskie i rosyjskie portale. Wam radzę zrobić to samo. Dla nieznających języka copiuj wklej do translatora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JacekKrawczynski
+4 / 10

@kziaja Aż mnie intryguje twoja rzeczowa interpretacja propagandy rosyjskiej… jakie znajdujesz tam uzasadnienia tego co aktualnie wyprawiających Ukrainie, bo aż odnoszę wrażenie, że poszukujesz tam odpowiedzi na legitymizację zbrodni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+1 / 5

@kziaja Mówiąc "kogoś innego" masz na myśli Konfederację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2022 o 19:16

avatar egoiste
+3 / 3

@kziaja Tak, będzie inaczej, bo do 2015 roku takiej destrukcji nie było. Więc głosowanie ma znaczenie, chyba że ktoś w ogóle nie jest świadomy otaczającej go rzeczywistości. Napisałeś kilka linijek tekstu zawierającego same truizmy i ogólniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
0 / 4

@jur4578 jeśli wierzysz, że PO, KO, Razem coś zmienią to zastanów się nad tym kto głosował za bezkarność +.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mr_hyde
-1 / 1

@JacekKrawczynski ale zdajesz sobie sprawę, że druga strona też uprawia propagandę? Skąd zatem ta buta, skąd podejrzenia o stronniczość? Wszak, z tego co rozumiem, sam jesteś zaznajomiony z propagandą zaledwie jednej strony konfliktu. Nikt nie obstaje a priori, że propaganda rosyjska jest bliższa prawdy, ale jak można twierdzić cokolwiek, znając ledwie stanowisko jednej strony? Przecież to hipokryzja. Sam uważam, uważałem też tak na długo przed wojną, że Putin jest wyjątkowo bezczelnie prowokowany i że w końcu musi to doprowadzić do wojny. Oczywiście, że wojna jest tragedią ludzi i jest naszym obowiązkiem służyć im pomocą, ale co to zmienia w obiektywnej ocenie przyczyn konfliktu? Odnoszę wrażenie, że ta chęć niesienia pomocy, narodowy zryw solidarności z ofiarami wojny zamienił się ostatnio w obrzydliwy i nieszczery festiwal ego. Połechtani wdzięcznością zaczynamy zupełnie zapominać po co to w ogóle robimy i zaczynamy szczekać na siebie nawzajem. Już nie współpracujemy pomagając innym, tylko rywalizujemy o to, kto pomógł bardziej i kto bardziej zasługuje na uznanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+6 / 8

W Polsce szczerze wierzy propagandzie pewnie 10% twardogłowych. Pozostałe 20% popierających obecną ekipę ma w dupie co oni tam gadają, tylko widzi w nich swój interes. W Rosji to jest pewnie 60% plus kolejne 20.

Problem z Rosją jest taki, że tam komuna trwała o wiele dłużej niż w Polsce i upadku ZSRR praktycznie nie dożyło pokolenie pamiętające inne czasy. W Polsce takich ludzi było całkiem sporo jeszcze w 1989 roku. Dopiero dzisiejsza rosyjska młodzież daje szansę na zmianę. Szczególnie ta, która wróci z Ukrainy, po konkretnym zimnym prysznicu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2022 o 15:27

K kikurenty
+6 / 6

@daclaw Noi co z tego że w Polsce komuna trwała krócej jak w rosji. Skoro 50% Polaków chce powrotu do PRL (PiS + lewica). Przypomnij sobie niedawny sondaż gdzie blisko połowa Polaków chce cen regulowanych urzędowo czyli realnie puste półki, kartki, kolejki i itd.
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawie-polowa-polakow-chce-zeby-rzad-narzucil-ceny-w-sklepach-eksperci-to/c645b8y
Wiem że raczej wynika to z głupoty i braku podstawowej wiedzy z ekonomi, ale w głębi serca połowa Polaków tęskni za komuną, a ci ludzie wychowują kolejne pokolenie uzależnione od zasiłków, propagandy, życia na koszt innych itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 3

@kikurenty To z tego, że sufit represji, na jakie mogą pozwolić sobie kaczyści to nawet nie jest podłoga tego, na co mogą pozwolić sobie Putin albo Łukaszenka wobec swoich obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 4

@daclaw Dziękuj że jesteśmy w UE i hamują tych PiSowskich bolszewików. Bez tego Białoruś była by przedszkolem w porównaniu do tego co są w stanie zrobić Pisowscy komuniści jak ziobro, krzywousty, kaczyński itd. A i tak przez ich głupotę, butę i arogancję płacimy kary i nie mamy 770 mld zł bo ci bolszewicy uparli sie że chcą mieć nikomu nie potrzebną izbę dyscyplinarną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
0 / 0

@kikurenty
Nie 50 tylko 41,7%- jakąś nową matematykę maja- brak danych o wielkości, wieku i wykształceniu badanej grupy.
Sadaże mają takie wyniki jakie życzy sobie zamawiajacy.
Chcesz powrotu PRL u idziesz na bazarek pytasz emerytów, nie chcesz jedziesz pod uniwersytet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
0 / 0

@kikurenty
Nie masz 770 mld czego? Kredytów na państwa członkowskie? Co za mało Polsce długu wewnętrznego, że pozwalamy uni na nas dodatkowe kredyty zaciągać.
I jeszcze jedno pytanie byłeś na Białorusi, mieszkałeś tam?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@VenarNarco Ale czy weźmiemy te pieniądze czy nie weźmiemy to i tak jesteśmy w łanie po uszy. W TV ci tego zapewnie nie powiedzieli, ale krzywousty aby dostać te pieniądze podpisał w grudniu 2020r. w Brukseli dwa cyrografy. Pierwszy że komisja europejska może brać kredyty w imieniu Polskich obywateli bez zgody rządu w Warszawie. Drugi to że ta sama komisja może nakładać podatki na obywateli Polskich które będą płynęły bezpośrednio do unijnej kasy. Także co by się nie dzaiło będziesz spłacał Europejski Fundusz Odbudowy.
Co do białorusi byłem w 2013r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+3 / 3

@arniar czyli twoim zdaniem pinokio nie jest kłamcą i nie udowodniono mu tego przed sądem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Radek83
+1 / 3

Tak jest. Acha ***** *** i putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 9

Ja to uwielbiam Polskę, za to, że ludzie nie uczą się na błędach. Powiedzenie lepiej wróg znany niż nieznany to u nas mocno siedzi.
Ludzie nie zagłosują na np Konfederacje - bo z nimi nic nie wiadomo dlatego dadzą się oszukać staremu komuchowi po razy 10 z rzędu. Taki to nasz naród mądry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
-1 / 5

@Michael_M Akurat na ten moment Konfederacja to chyba najbardziej komusza partia w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
-1 / 3

Jacy tam ci nasi politycy by nie byli, żaden specjalnie inteligencją nie błyszczy, ale jednak porównanie dosyć słabe. Putin to nazista i morderca który zastraszył swój naród i próbuje wymordować inny, a nasi politycy są po prostu głupi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 3

@rademenes_82 Polska jest po prostu na początku tego rosyjskiego szlaku. Pamiętasz jak "nasi" omonowcy pałkami teleskopowymi bili protestujące kobiety? To wstęp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-2 / 4

Ooo… Czyżbyś miała na myśli Tuska;-)
Kłamał w sprawie tego, że nie będzie podwyżek podatków… Kłamał w sprawie OFE… Kłamał, że nic nie wiedział o rozdzieleniu wizyt prezydenta i rządu do Smoleńska w 2010 r… Kłamał w sprawie Amber Gold, co wyszło na jaw w restauracji „Sowa i Przyjaciele”… Kłamał w sprawie zakazu otwierania trumien po katastrofie smoleńskiej… Kłamał, gdy mówił, że zostanie w Polsce, „gdzie będzie skuteczniejszy” a już planował obiecany przez Merkel stołek w Brukseli… Kłamał o 500plus, że jego partia go wymyśliła… Kłamał, kłamał, kłamał… I tak dalej i dalej

Co tam mały kłamczuszek Pinokio? Tusk - to jest naprawdę …mistrz kłamstwa. Wielkiego kalibru:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+1 / 1

@Etanim "Ooo… Czyżbyś miała na myśli Tuska" - a on jest skazany prawomocnym wyrokiem za kłamstwa? Nie, więc nie o niego chodzi. Czytaj ze zrozumieniem zanim zadasz pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-1 / 1

@solarize
A tak... Kasta sędziowska, której dziadkowie przyjechali na sowieckich tankach, wie jak się ...politycznie dołożyć. Niech pani Ola napisze lepiej o tym jak wierchuszka sędziowska: Gersdorff, Rzepliński, Markiewicz, Bobrowicz, Żurek i Trela wychodzą z "narady" z siedziby Platformy w lipcu 2017. Prawdziwi "niezależni" sędziowie;-);-);) Buhahaa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
0 / 0

@Etanim W jaki sposób sędziowie są powiązani z faktem niekaralności Tuska? Odbyła się jakaś rozprawa sądowa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-1 / 1

@solarize
Powiązanie niekaralności Tuska z sędziami, powiadasz... I trafiłeś w sedno;-) W czasach gdy rządziła Platforma (2007-2015) żaden sędzia z przyjaznej Tuskowi "kasty" nie ośmielił się na proces przeciwko tamtej władzy. Choć niejednokrotnie kłamała, jak napisałem wyżej. Dzisiejsza władza, która oczywiście ma mnóstwo swoich wad (czemu nie zaprzeczam) stoi sędziom ością w gardle;-) To zresztą bardzo podobne kreatury pod względem moralnym. Ta sama mentalność "homo sovieticusa", o czym przekonuje się każdy, kto ma dzisiaj kontakt z sądem. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
0 / 0

@Etanim Czyli ani za Tuska, ani przez kolejne liczne lata, kiedy rządzą jego "przeciwnicy", a kiedy prokuratura jest w całości podległa PiS, nie zaszła ani jedna rozprawa sądowa, która mogłaby go za cokolwiek skazać lub gdzie skład sędziowski miałby jakiekolwiek znaczenie. To prokuratura wnosi akt oskarżenia, a sąd musi podjąć rozprawę i w rezultacie ogłosić jakiś wyrok (stwierdzić czy oskarżony jest winny lub nie). Nie było niczego takiego. Nie było sędziego, który (być może uniewinniłby lub nie) Tuska, bo nie doszło do rozprawy, bo żadnej nigdy nie było potrzeby wszczynać, bo nie było nawet oskarżenia. Czyli żaden sędzia nie ma nic do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelq82
-2 / 2

Szczerze! Ja już jestem zmęczony! Je bać PIS, Konfederację i Kukiza, a teraz dodatkowo Łukaszenkę i Putina 3 razy. C H U J wam wszystkim w dupę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Inka0304
0 / 0

głupich nie sieją.....ja bym powiedziała osioł, a nie sarna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem