Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
96 122
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar raviK
+1 / 3

@Rydzykant wnioski wyciągasz rozsądne chociaż oparte na bajkowych podstawach. Zadziwiające!
Pozostaje życzyć Ci aby Latający Potwor Spaghetti dał ci silę i rozum... albo i nie, jak tam sobie chcesz, obyś ciało jego spożywając doznał olśnienia - albo i nie, jak tam sobie chcesz musu nie - jako rzecze FSM, chwała mu! (albo i nie jak tam sobie chcesz)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2022 o 22:43

R Rydzykant
0 / 0

Jezus powiedział Piłatowi: "Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Tak więc królestwo moje nie jest stąd."

Co z tego wynika? Bóg nie angażuje się w aktywności polityczne ludzi. Nie ingeruje w ich wojny, obozy koncentracyjne, zbrodnie. Dlatego nie szukaj wymówek, bowiem "LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS".

Do Boga możesz się odwołać po to, aby dał ci (albo tym za których się modlisz) dodatkową szansę na zmianę sposobu życia, na dalszy rozwój duchowy. Dlatego możesz doświadczyć uzdrowienia, uratować się od niechybnej śmierci, przeżyć osobisty "cudu".
Czemu ma służyć "zawierzenie kraju"? Temu, aby osoby, które mają szanse na rozwój duchowy mimo wszystko uniknęły śmierci i zrobiły to, na co mają szansę. Dlatego módlmy się za Ukraińców. Ale jednocześnie (sic!) działajmy aby pomóc im w przetrwaniu. Taka postawa ma sens.

PRZESŁANIE
Do osób niewierzących - nie, nie ma obowiązku modlitwy. Jeśli czujecie potrzebę pomagania, róbcie to w zgodzie z własnymi przekonaniami.
Do osób wierzących - modlitwa to za mało. Samą modlitwą niewiele zdziałacie. Pomagajcie materialnie, taka jest potrzeba chwili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar raviK
+4 / 6

i oni to tak na serio... ojj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-1 / 1

@raviK
No, cóż; taki f@cking job.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem