Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
338 346
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+5 / 7

Tylko można się domyślać, Stalin usankcjonował dla każdego kto dostanie się do niewoli karę śmierci, dodatkowo jeżeli nie śmiercią to represjom poddawano także rodziny jeńców radzieckich. Lepiej im było zginąć niż oddać się do niewoli. Mentalnie nie dużo się zmieniło w społeczeństwie, ponieważ może ich nie zabiją ale mogą być traktowani jak trędowaci (zresztą da się to wyczuć obserwując rozmowy jeńców z ich rodzinami udostępnianie przez Ukraińców). Dlatego oni będą zachowywać się jak zwierzęta idąc na całkowite wyniszczenie Ukrainy, dopóki ich ktoś nie powstrzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 3

@Tibr Weteranów WW2, którzy swoim kalectwem i opowieściami psuli wizerunek idealnego sowieckiego świata, zamykano w psychiatryku na czas nieokreślony. Tu priorytet będzie ten sam - sprawić, żeby nie mieli możliwości opowiadania o tym, co przeszli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szwagier16
+5 / 5

Opowieści żołnierzy ruskich mozna włożyć miedzy bajki i to słabe.
To tylko moje zdanie, ale jak można w telefonach do matek, opowiadać bzdury że nie wiedzieli, że to ćwiczenia, że to manewry, że to oswabadzanie Ukrainy atakując cywili i dzieci. Można byc głupim ale nie ślepym będąc nawet szeregowym żołnierzem z przymusowego poboru. Nie widzi do kogo strzela? Nie widzi kogo taranuje czołgiem? Nie widzi jakie zniszczenia po sobie zostawia?
Takie ckliwe rozmowy służą tylko obronie własnej duupy.
Nie żal mi ich nawet gdyby zostali zesłani w pizzdu. To i tak niewspółmierna kara

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 7

Podobno ten mer był przez Rosjan torturowany i o tym nie mówi... Jakoś też nie wygląda na specjalnie umęczonego. Ale to szczegół.

Moją uwagę zwrócił fakt, że podobne obrazki przedstawiali Amerykanie po inwazji na Irak a później na Afganistan (nota bene z obu miejsc w popłochu się ewakuowali). Też byli jeńcy opowiadający, że ich zmuszono do walki, że oni nie chcą walczyć i też dzwonili do matek i żon, którym opowiadali jak im dobrze w niewoli.Cczyli widać amerykańską rękę w tych obrazkach.

Cholera, jeszcze trochę i znów mnie zbanują:):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartheeks
0 / 0

Wiecie co będzie - będą teraz w propagandowej telewizji Putina opowiadać głupoty pod groźbą więzienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem