Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
867 938
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q qw888888
+31 / 103

A co jest nie tak w domaganiu się równego traktowania Polaków, bo jak na razie to rząd tylko by przywileje rozdawał Ukraińcom a Polakowi jak zwykle... Pomagać też trzeba z głową i nie kosztem własnego narodu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qw888888
+17 / 83

@qw888888 BTW "dziennikarze" właśnie pokazali, jacy to oni są bezstronni i rzetelni....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
+2 / 36

@qw888888 Jakie propozycje mają pachołki putina z konfederacji aby pomagać kobietom i dzieciom z Ukrainy bezkosztowo? Co do przywilejów: rodzice uczniów w klasie mojego syna zbierali pieniądze na ubranie dla chłopca z Ukrainy. Chyba nie ma w klasie wyborców konfederacji, bo nikt nie powiedział dlaczego te przywileje dla uchodźcy a nie dla mojego bombelka ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
-5 / 27

@qw888888 Spokojnie, o konfederacji napisze bezstronna Russia Today ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+2 / 22

@qw888888
Wymień proszę te przywileje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+7 / 29

@qw888888
? Dzieci polskie jeżdżą za darmo do 16 rz. Studenci, starsi plus kilka innych grup za pół ceny. Mnie stać na bilet, bo pracuję, nie potrzebuję pomocy. Jak ktoś ma garść hrywien tej pomocy potrzebuje aby udać się na rozmowę o pracę i za zarobione pieniądze kupować usługi i towary płacąc przy tym nam VAT.
A co do przywilejów to bardziej cierpimy jako społeczeństwo na uprzywilejowaniu finansowym organizacji religijnych chociażby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryta77
+2 / 44

@qw888888
Przywileje?
A weź się spakuj w jedną walizkę, weź dziecko pod pachę i zapieprzaj nocami 1000km na zachód starym samochodem, komunikacją działająca jak wczorajsze PKP lub na piechotę. I jak już tam trafisz to zacznij swoje życie od nowa. Ale bez wsparcia rodziców czy znajomych, możliwości wzięcia kredytu w banku, bez wielu dokumentów, ubrań na każdą okazję, itp - tylko z tym co masz w walizce i kieszeniach. Żyjąc z tego co na szybko sam zorganizujesz: jedzenie, noclegi, jakaś praca, itp. Twoim zdaniem możliwość spania u kogoś kątem i karmienia rodziny tym co dostaniesz od ludzi po drodze to jest przywilej?
Ruski okręcie wojenny ....!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qw888888
+10 / 38

@Fryta77 Jakież to dziś modne każdego kto nie zgadza się z rządową propagandą nazywać ruskim agentem, onucą itd. Pomagać trzeba ale Z GŁOWĄ! Jak chce się pomóc bezdomnemu czy głodnemu to daje się mu kąt do spania i talerz zupy, a nie samemu wyprowadza pod most i oddaje cały dom! A jeszcze bardziej boli hipokryzja rządu, przez ostatnie lata odmawiano Polakom leczenia i wielu innych rzeczy, a teraz nagle znalazło się mnóstwo wolnych miejsc w szpitalach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryta77
+8 / 16

@qw888888
Oczywiście, że pomagać trzeba z głową. I zgadzam się, że państwowa propaganda niekiedy aż kapie z ekranów. Ale nie przesadzajmy i nie traktujmy pomocy bliźniemu jako jego uprzywilejowania. Zwróć proszę uwagę, że większość tych miejsc noclegowych czy wyżywienia zapewniają sami ludzie, obywatele, Polacy. Nie instytucje rządowe czy państwo. Gdyby uchodźcy mieli liczyć tylko na państwo to do dziś siedzieliby na granicy bez dachu nad głową i szklanki ciepłej herbaty. To ludzie im pomagają za swoją kasę i dysponując swoim czasem. Udostępniają domy, mieszkania, oddają odzież, wózki, plecaki, poduszki - kto co może oddać. Nikt nie wywłaszcza Polaków na rzecz Ukraińców. Państwo bardzo niewiele robi, a co robi to dość nieudolnie. Co do szpitali - Ukraińcy korzystają z opieki medycznej tak samo jak Polacy, nie mają szybszego dostępu czy osobnych kolejek - żona pracuje tuż przy szpitalu i widzimy co się tam dzieje :)
I nie wiem kto komu odmawiał leczenia, ja w ciągu ostatnich dwóch lat bez problemu zaliczałem wizyty u: kardiologa, pulmonologa, urologa i neurologa, o dentyście nawet nie wspominając. No i do szpitala na niezbędne badania i zabieg dostałem się niemal z dnia na dzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
+2 / 12

@qw888888 najlepsze co można zrobić dla Ukraińców to jak najszybciej pokazać im do jak zjbanego kraju uciekają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-2 / 14

@qw888888
a jakie sa te przywileje ktore maja ukraincy ktorych polacy nie maja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 4

@qw888888 Nawet jeśli było tak jak piszesz to mogłeś wykasować swój nick aby nie wyglądał tak jakbyś pisał sam do siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Synmojegotaty1234
+3 / 15

@mieteknapletek do 14 dni wejście do każdego lekarza specjalisty gdy Polak czeka rok dwa, brak segregacji sanitarnej, brak obowiązku noszenia maseczki , pierwszeństwo w otrzymaniu mieszkań komunalnych. Prezydent Sosnowca napisał na FB że mieszkania będą dla ukraińskich rodzin a sosnowiczanie skoro czekają po 3 4 lata to drugie tyle mogą jeszcze poczekać. Przez takie drobnostki rodzą się podziały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anamaja82
-1 / 5

Brawo, w końcu jakiś normalny człowiek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anamaja82
-1 / 5

Brawo w końcu jakiś normalny człowiek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
-1 / 7

@Synmojegotaty1234 - mieszkania komunalne dla Polaków? Czyli dla nierobów i patusów? Za co? To już lepiej dać Ukraińcom, bo przynajmniej jest szansa, że to nie będą nieroby i patusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-1 / 5

@Synmojegotaty1234
Z.tym, że to nieprawda.
Maski są obowiązkowe, przyjęcia do lekarza (za Niedzielskim) na takich samych zasadach
A jak widzę hasło "segregacja sanitarna", to już wiem, z kim mam do czynienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Synmojegotaty1234
-1 / 1

@Zetar żaden bezrobotny nie dostanie przydziału. Pamiętaj że mieszkanie komunalne vel lokatorskie to umowa najmu nie otrzymanej własności. Żeby miasto zawarło z Tobą taką umowę musisz mieć dochód i spełniać warunki ustawowe. To nie są darmowe mieszkania na własność a czynsz jest wyższy niż w spółdzielczych. Patusy trafiają do socjalnych ruder zanim trafią na bruk ale to inny zupełnie rodzaj mieszkania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
-1 / 1

@Synmojegotaty1234 - gadasz głupoty. W każdej gminie mogą być różne warunki i znam masę osób z mieszkań "komunalnych", których nie można nazwać inaczej niż patusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+9 / 21

Rozumiem że posłowie konfederaci zgodnie z własnymi poglądami zrezygnują z refundacji do paliwa? A biura też będą prowadzić za własne? Bierzemy dalej na tapetę uprzywilejowanie posłów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ironiks
+6 / 22

Dziennikarze są od tego, żeby właśnie relacjonować różne przekazy. Oczywiście są pewne granice i rozumiem gdyby ktoś wyszedł i gadał głupoty w stylu Ławrowa, że to nie inwazja czy wojna tylko jakaś specjalna operacja i generalnie gdyby stawiał świat na głowie wbrew faktom. Tutaj jednak jest tak, że dana grupa chce zwrócić uwagę na pewien fakt, który być może wielu ludziom umyka. Najgorsze jest, że za pomoc bierze się rząd bo wtedy jedyne pomysły jakie ma to pod przymusem zabrać podatnikom i dać potrzebującym. Oczywiście, że Ukraińcom trzeba pomagać, ale najlepiej jest kiedy jest to pomoc dobrowolna i pomagają ci, którzy chcą, a ci, którzy nie wiedzą jak to zrobić i z różnych innych powodów tego nie robią na pewno nie przeszkadzają też w tej pomocy i nie mają nic przeciwko niej. Kiedy jednak wszystkich w pewien sposób zmusza się do pomocy to robi się problem i to rząd właśnie powoduje, że powoli nastroje zaczną się zmieniać kiedy ludzie dookoła zobaczą, że od nich pobierane są tylko wyższe opłaty, składki itd, bo ktoś musi pokryć koszty związane z utrzymaniem uchodźców. Polacy są na tyle pomysłowi i pomocni, że sami w lokalnych grupach pewnie mogliby stworzyć jakiś fundusz, z którego mogliby korzystać Ukraińcy czy to na służbę zdrowia czy na komunikację miejską itd. i nie byłoby problemu. Kto nie chciał cy nie mógł to się nie dołożył, ale wówczas tez nie psioczyłby, że Ukraińcy mają bo to nie z ich pieniędzy było, a tak znów jak poczują, że muszą się dokładać bo państwo potrzebuje gdyż bez opamiętania rozdaje innym to robi się problem. Tyle i tylko tyle; nikt tutaj nie mógł o tym, żeby nie pomagać tylko to powinno być inaczej zorganizowane właśnie po to, żeby nie było nieprzyjemności i problemów czy złego nastawienia Polaków do Ukraińców, które z czasem może narastać. Nie wiem co dokładnie powiedzieli bo nie oglądałem tego, ale jeśli chodziło o to, żeby pomagać z głową to nie rozumiem dlaczego media to zbojkotowały - mam wrażenie, że niedługo jeśli w 100% nie mówisz tego samego co wszyscy to nagle jest się trolem, agentem i kim tam jeszcze i wolne media nie będą tego pokazywać, a jeszcze niedawno tak płakały, że musi być w mediach różny przekaz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
+5 / 19

@Ironiks taki poziom dziennikarstwa. Oparty na histerycznych emocjach. Normalnie bym nie obejrzał tej konferencji ale przez ten szum medialny zobaczyłem. I cóż za zdziwienie, posłowie Konfederacji mówili o tym że należy pomagać ale tak aby nie zrujnować kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 13

@pikardil Po prostu Konfa nie ma układów z układem pookrągłostołowym, dlatego media próbują ją marginalizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
-1 / 1

@pikardil Konfederacja nie chce zrujnować kraju? Wszyscy powinni organizować takie konferencje bo z tym nie można polemizować. A jakie działania, przy okazji pomocy Ukraińcom, rujnują kraj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
-1 / 1

@Ironiks Bojkot wynika z przekazu: pomagajmy ale bez kosztów. Czyli jak? Dowiesz się konkretów? Nie. Czysta prokremlowska propaganda, której celem jest zniechęcenie do pomocy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
0 / 2

@magmag1 ja nie twierdzę że przy oferowaniu pomocy można uniknąć kosztów. Jednak fakt potencjalnego przyznania socjalu w postaci chociażby 500+ przy założeniu że rodzice nie pracują (ojciec na Ukrainie, matka zajmuje się dziećmi) może być sporym obciążeniem. Gdyby to był w 100% normalny kraj to dziennikarze normlanie zrelacjonowali by tą konferencję a wtedy osoby uważające inaczej mogły by przedstawić swoje argumenty. A nie zamiast normalnego dialogu to wyzywanie od ruskich onuców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
-1 / 1

@magmag1 dodam że najprawdopodobniej i tak ta pomoc może się opłacić, nawet jeżeli część ludu nie będzie zadowolona a na pierwszy rzut oka nie będzie się to opłacało. A chodzi o to że obecny napływ Ukraińców może opóźnić katastrofę demograficzną. Ale to wszystko są niewiadome. Nie wiemy ile czasu będzie trwała wojna i czy Ukraińcy będą chcieli potem tam wracać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
-3 / 3

@pikardil Konfederacja nie przedstawia żadnych analiz, żadnych danych ekonomicznych, do których można byłoby się odnieść. Powiela narrację Kremla, aby nie pomagać Ukrainie. Dlatego, skoro nie podejmują merytorycznej dyskusji, są ruskimi propagandystami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Synmojegotaty1234
-1 / 1

@Ironiks zgadzam się z Tobą w 100%. Dziękuję że tak dobrze to ująłeś. Obawiam się za kilka miesięcy czy lat podejście do uchodźców może się zmienić i będziemy mieć małą wojnę domową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+9 / 53

Parchy dziennikarskie, bo tylko tak można to nazwać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mandy25
+13 / 49

Rozum w Polsce jest mało ceniony. Liczą się tylko chwilowe emocje. Patrząc na tytuł konferencji, to chyba chodziło o to, żeby pomagać, ale w przemyślany sposób, myśląc o potencjalnych konsekwencjach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konotori
-4 / 38

@Mandy25 czy rzeczywiście Konfederacji na tym zależy i czy podeszli by racjonalnie do tematu?? Po ich wszystkich wypowiedziach szczerze w to wątpię. Moim zdaniem dobrze, że nie dopuszcza się ich do głosu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+5 / 23

@konotori Niedobrze, bo to właśnie polityka mediów żeby zamilczać różne partie, powoduje że polska scena polityczna jest tak zabetonowana. Jak nie masz setek milionów zł i układów z dziennikarzami, nie masz szans na wejście do Sejmu. W Polsce działa ok 50 partii politycznych. W Sejmie jest ich ile?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
-4 / 12

@Mandy25 Nie. Chodziło o zdobycie iluś tam głosów przez uprawianie gadzinówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+9 / 15

@Mandy25 Oczywiście że tak, ale ludzie kierują się tylko emocjami. Trzeba ochłonąć i pomyśleć jak to robić z głową, o tym mówi Konfederacja. Zauważyłem, że ostatnio jest absolutny zakaz podważania czegokolwiek co jest robione dla Ukrainy bo zaraz jesteś nazwany onucem. Fajnie że ludzie pomagają z własnej inicjatywy i zbierają pieniądze wożą ich tutaj, ale to w jaki sposób pomaga rząd to oczywiście robienie wszystkiego na odwrót. że by z tej euforii nie otrząsnęła wielka czkawka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 2

@Mandy25 Nie tłumacz, co ktoś chciał powiedzieć - bo nie siedzisz w głowie tego kogoś i nie znasz zamysłu i intencji. Tytuły się daje jasne, aby nie było powodów do niedomówień, czy dwuznaczności. Jak chłopaki tego nie potrafią - to proponuję im przebranżowienie na jakieś mycie garów w retauracji, czy ewentualnie kopanie rowów. A tytuł konferencji powinien brzmieć: "Głupota to NIE jest punkt widzenia" i powinna (konferencja) była być przeprowadzona przez dziennikarzy dla panów z Konfederacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
+6 / 16

Ale o jakich przywilejach mówimy? O tym, że Ukrainiec ma PKP przez miesiąc za darmo, A4, komunikację miejską czy starter z prywatnej firmy telekomunikacyjnej? Jeśli o tym, to mamy do czynienia z kompletnym brakiem empatii i zawiścią.
Jeśli mówimy o POTENCJALNYCH zagrożeniach takich jak pierwszeństwo ukraińskich dzieci do przedszkoli nad Polskimi czy innym obniżeniem jakości życia Polaków względem Ukraińców - tu zgoda, trzeba działać z głową. Z takim przypadkiem spotkałem się póki co raz - przyszli mieszkańcy Mieszkania+ dostaną klucze pół roku później, gdyż do tego czasu będą zajmować je ukraińskie rodziny. To jest przykład ZŁEGO pomagania, negatywnego. Rodzącego konflikty i napięcia społeczne. Ale 99% rzeczy, które się robi dla uchodźców, to po prostu ułatwienie im życia po przekroczeniu granicy, zwykłe, empatyczne i wyważone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+11 / 27

Dokładnie sie z nimi zgadzam, pomóżmy im, wyciągnijmy pomocną dłoń ale nie róbmy z nich grupy uprzywilejowanej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
+5 / 5

@konto usunięte a dlaczego Rosja nie chce dogadać się z innymi państwami i stworzyć światowego sojuszu obronnego przeciw terrorystom i tym podobnym? Im najwyraźniej się podoba bycie po drugiej stronie barykady

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+13 / 33

Konfa mówi, że 4 mln Ukraińców (2 które już było i 2 które właśnie przyjechało) to będzie problem, a idioci na Titanicu: "Nie, nie. Ich tylko jest 10% całej populacji w kraju. Udźwigniemy to." XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Coti
+6 / 32

Popieram dyskusje. Dziennikarstwo sięgnęło dna. Dziennikarze już nie pytają . Oni wydają opinię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+4 / 12

Dziennikarze - 4 władza, przez nikogo nie wybierana, a coraz bardziej wpływowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+13 / 21

Dziennikarze zamiast relacjonować obiektywnie pokazali, że wolą relacjonować to co im się wydaje ^ ^.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 11

pis wychowuje przyszłych wyborców niestety. A ruskimi onucami pis jest na równi z konfederacją

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-4 / 26

Sądząc po ocenach komentarzy, farma trolli z Petersburga postanowiła wspomóc swoich zwolenników w Polsce. W różne rzeczy jestem w stanie uwierzyć, ale nie w to, że posty wspierające Konfederację będą na Demotach zbierać dziesiątki plusów, a krytyka tej partii będzie minusowana. Było mnóstwo podobnych komentarzy w innych tematach i oceny były zawsze dokładnie odwrotne, co odzwierciedlało rzeczywistą niechęć Polaków do pro-putinowskiej narracji polityków Konfederacji. I co, nagle zmieniły się poglądy forumowiczów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pieti79
+4 / 12

To na kogo mają głosować wolnościowcy, zwolennicy niskich podatków i niskich wydatków Państwa, roztropropnego wydawania pieniędzy odprowadzanych do kasy centralnej?
Na kogo mają głosować:
przeciwnicy kradzieży 150mld z OFE (za PO)
przeciwnicy podnoszenia VAT "na chwilę" (za PO)
przeciwnicy kradzieży naszych oszczędności porzez rozdawnictwo i generowanie inflacji (za PIS)
przeciwnicy propagandy w TV (za PIS)
przeciwnicy psucia prawa coraz to gorszymi ustawami (za PIS)
przeciwnicy frajerstwa finansowego w relacjach z UE (za PIS)

a jednocześnie zwolennicy niesienia pomocy doraźnej ludziom w potrzebie, i osoby, dla których sprawy obyczajowe mają drugorzędne znaczenie i niechętnie widzą, że politycy się tym zajmują zamiast gospodarką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2022 o 14:31

Q Quant_
+5 / 11

@pieti79 - o to właśnie chodzi, że nie mają na kogo głosować. Sam jestem wolnościowcem, zwolennikiem niskich podatków i koncepcji minimalnej ingerencji państwa w gospodarkę. Dlatego najlepiej wiem, że tacy ludzie nie mają w Polsce na kogo głosować. Konfederacja tylko z pozoru była dobrym wyborem dla ludzi myślących z ten sposób. Pomijając już podejrzane powiązania z Rosją, które wbrew opowieściom zwolenników tej partii nie są wcale zarzutami bezpodstawnymi, to pozostają jeszcze takie elementy jak polityka wobec kościoła, która w wydaniu Konfederacji ma się nijak do zdrowego liberalizmu, a także sprawy społeczne, w odniesieniu do których Konfederacja jawi się jako partia bardzo mało wolnościowa. No i Korwin, który koniecznie musi od czasu do czasu palnąć coś, co wywołuje trzęsienie ziemi, a także Braun, który ewidentnie kwalifikuje się na oddział psychiatryczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
0 / 0

@pieti79 nie na kogo ale za czym. Jesteś wolnosciowcem i dałeś sobie wmówić że potrzebujesz parlamentu bo nie ma opcji urządzić powszechnego głosowania w każdej sprawie? Spoko. Idź do paczkomatu albo do bankomatu.
Nie dla partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
+1 / 5

@Quant_ trafna diagnoza, ale i tak oddam na nich głos.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gomej
+4 / 20

Ale kto jest tymi pachołkami? Jedyna partia w Polsce mówiąca głośno prawdę czy pseudo dziennikarze opłaceni by milczeć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
-3 / 7

@gomej - jaką prawdę? Taką rosyjską? Wybacz, ale prawda i rosja to dwie przeciwstawne słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
+3 / 17

Spytaj Konfederacji o przywileje kleru i jakoś dziwnie bełkoczą, to już nie problem podwójne standardy.
Ludzie się uduszą maseczką ale to nie problem że kobieta ma umrzeć aby urodzić. Żenada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
-4 / 8

Cóż. Autor nie jest orłem intelektu, ale na pewno miał jak najlepsze chęci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wioskabiedronia
-2 / 4

Wyłączmy na chwilę tv. Okaże się, że politycy naszym kosztem pokazują światu przyjaźń i braterstwo z Ukrainą. Za wygórowane przywileje zapłacimy MY, za wrogie nastawienie do Rosji zapłacimy MY, za zbrojenie się np w czołgi od USA zapłacimy MY. Pomysl, wyłącz tv, która gra na emocjach, zauwazysz rachunki, kosmiczne ceny w sklepach, a to dopiero początek. Kraje zachodnie podchodzą do tematu ostrożnie i za jakiś czas wyjdą na prostą, a my będziemy słuchać polityków, że ta poprzednicy winni, że olej po 15 zł a chleb 10 zł. Najpierw korona teraz uchodzcy nas dobija. Braterstwo z uchodzcami z takimi przywilejami skończy się szybciej niż niektórzy myślą. Dziennikarze jak zwykle grają po stronie polityków jak przy koronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siukny
-1 / 7

Ubolewam, że demotywatory stały się lewackim narzędziem propagandowym oraz sceną dla najgłupszych debili, dla kretynów szukających poklasku dla swoich skretyniałych działań i poglądów.
Wysyp kretynów to wina Ruskich trolli, którzy piszą antypolskie bzdury. Antypolskiej propagandzie mówimy NIE. Chodzi o tych co Ukraińcom daliby wszystko kosztem Polaków, kosztem najbiedniejszych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Won do Rosji trolle i tam dawajcie Ukraińcom to czego zapragniecie.
Polski interes jest najważniejszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rednask
-1 / 1

Dla mnie reporter , przekazuje i jest bezstronny , a tu okazuje się że nie usłyszymy co mieli do powiedzenia bo PIS im zapłacił za negowanie Konfederacji - wybory za rok a rozgrywki już sie robi .
Naprawdę ?? wierzycie reporterą ? jak pokazali ciężarówki z ciałami na Covid a to były atrapy , jak rozdmuchali tego wirusa a nadaj nic się nie zmienia ? Jesteście manipulowani

Odpowiedz Komentuj obrazkiem