Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
132 148
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+8 / 22

Jakoś kompletnie nie jestem zdziwiony, że akurat w Konfederacji siebie widział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 13

@LowcaKomedii zadałem sobie mały trud o co chodzi bo pierwszy raz o człowieku słyszę, a ponoć sławny z działalności.
"Prokuratura przeszukała dom Bustowskiego
Działania prokuratury tyczą się jednak czegoś innego. W lipcu ub.r. Bustowski z kilkoma osobami zakłócił w Jeleniej Górze spotkanie z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Chciał ich przywitać „chlebem i Roundupem”, czyli kubkami z preparatem zawierającym glifosat. Miał także przepychać się z policją.

– Zdarzenie było nagrywane, a analiza nagrania wykazała, że poza zajściami dotyczącymi funkcjonariuszy padły też słowa obelżywe w kierunku prezydenta RP i innych polityków. W tym zakresie też prowadzone jest postępowanie, dotyczące łącznie dziesięciu osób – mówi Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Prezydenta Andrzeja Dudę Bustowski miał znieważyć następującymi słowami: „Amerykańska parówka wypełniona izraelską treścią”.

W miniony poniedziałek o godz. 6 rano jego dom przeszukała policja, zabezpieczając m.in. telefony i komputery. 29 marca ma się stawić w prokuraturze w charakterze podejrzanego.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” Bustowski wyraża nadzieję, że prezydent Duda osobiście weźmie udział w procesie.

Bustowski w 2019 roku kandydował do Sejmu z list Konfederacji w okręgu legnickim. Uzyskał 1462 głosy, co było piątym najlepszym wynikiem na liście. Krótko później odszedł z Konfederacji (formalnie nie należał do żadnej z partii współtworzących Konfederację) i założył własną, wspomnianą wyżej partię."

Następny cytat z RP
"„Amerykańska parówka wypełniona izraelską treścią” – takim epitetem określił Andrzeja Dudę Marcin Bustowski, rolnik z Jeleniej Góry. Oprócz znieważenia prezydenta miał też m.in. uczestniczyć w zelżeniu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, naruszeniu nietykalności policjantów, kierowaniu w ich kierunku gróźb i uszkodzeniu radiowozu. Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim, a na 29 marca Bustowski został wezwany w charakterze podejrzanego. Zaś w poniedziałek o godz. 6 rano jego dom przeszukała policja, zabezpieczając m.in. telefony i komputery."

Obyśmy nie dożyli czasów, gdy nawet zwolennicy PO będą nazywać kogoś kto ubliży JK ruskim szpiegiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+8 / 16

@Tibr Ja znalazłem też inne cytaty, które mogłoby trochę sugerować tę prorosyjskość
https://www.rp.pl/sluzby/art35919181-policja-przeszukala-dom-szefa-prorosyjskiej-partii

"O poparciu dla Władimira Putina informują wprost w internecie niektórzy działacze partii Bustowskiego. Np. jeden z jego najbliższych współpracowników opublikował na Facebooku zdjęcie Putina z podpisem: „Mam to w d...ie, że się komuś moje poglądy nie podobają. Wspieram Władka i to on nam przyniesie wolność od Chazarów!!”. Nawiązał tym samym do prorosyjskiej teorii spiskowej, zgodnie z którą Żydzi chcą się przenieść na obszar dawnego państwa Chazarów w Ukrainie. "

"Sam Bustowski jest powiązany z liderami prorosyjskich Rodaków Kamratów Wojciechem O. i Marcinem O., przebywającymi obecnie w areszcie. Zaś pod koniec lutego Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych opublikował raport na temat prorosyjskich ataków dezinformacyjnych na producentów żywności, wymieniając m.in. działania Bustowskiego. "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-3 / 11

@LowcaKomedii tak, ale zatrzymany jest nie za prorosyjskość tylko za ubliżanie PAD i JK, wolałbym aby jednak jeżeli ktoś jest nazywany szpiegiem to był aresztowany za szpiegostwo.
Nie neguję, że ktoś może być "Z"jebem zafascynowanym Putlerm, nie podzielam tej chorej fascynacji, nie rozumiem ale wolałbym aby samo coś takiego nie było wystarczającymi powodem do stawiania zarzutów, a do ostracyzmu społecznego jak najbardziej tak;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+1 / 3

@Tibr
"Prezydenta Andrzeja Dudę Bustowski miał znieważyć następującymi słowami: „Amerykańska parówka wypełniona izraelską treścią”."
A że wiedzieli, że o Adrianka chodzi :D, miałem pewne wyobrażenie na temat wypełnienia izraelską treścią, ale nie powiem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 10

@MG02 tak mnie zastanawia jedno, nie chcę go bronić bo nie znam jego "twórczości" ale mam dość dziwne przeczucie, że spora liczba osób nakręca spirale podejrzliwości i wzajemnych animozji, gdzie część to szury ale druga część stoi symetrycznie po drugiej stronie osi i każdemu kto zwróci uwagę na jakeś absurdalne tezy przykleja łatkę "ruskiej onucy'. Także czekam jak zaczną zaraz wypływać agenci z drugiej strony nie tylko z Konfy ale jak wyjdzie, że ktoś z np. "soku buraka"? Tylko żeby to nie poszło dalej i wszyscy klaszczący nie obudzili się w kraju gdzie ubliżenie prominentowi z PiS będzie się równać z zarzutem bycia rosyjskim agentem xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
-2 / 2

@Tibr Nikt poza konfederacją nie chce usunięcia wojsk NATO z Polski czy nie chce pomagać uchodźcom z Ukrainy (przepraszam, chcą pomagać ale bezkosztowo ;) )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+2 / 2

@Tibr
W 100% popieram, chociaż równocześnie jestem przerważliwoony na punkcie orędowników ruskich kłamstw i propagandy. Mam cichą nadzieję, że pisowski elektorat popatrzy na to co się dzieje i dojrzeje do tego, że Kaczyński I PiS robi z Polski drugą Białoruś.
Co do tego gościa z demota to też go nie znam. Sprawdziłem tylko w necie o co chodzi bo ten demot pojawił się 2 razy w przeciągu kilku godzin.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@magmag1 taki sławny adwokat, bardzo wysoki, który się (za)nawrócił zwykł mawiać wejście do UE to "a bad deal" dla Polski, Ci co chcą wejścia Polski do NATO to Targowica. Jak dla mnie to prawdą jest, że Polityk dla zysku politycznego jest wstanie zanurzyć się w szambie, dlatego staram się mieć dystans do polityków i co do ich szczerości. Konfederacja to swoisty konglomerat różnych ruchów dlatego ciężko ją popierać bo jak coś pasuje gospodarczo to zawsze wyskoczy niestety JKM lub inny i powie coś co zatrze jakiekolwiek dobre wrażenie, które uda im się wytworzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magmag1
0 / 0

@Tibr Ciężko ją popierać ;) Nie da się popierać zdrajców, którzy chcą usunięcia wojsk NATO z Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@magmag1 wiesz, że tym nawróconym adwokatem jest Roman G. ? Dlatego mam ograniczone zaufacie do całej reszty :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
0 / 6

Po gębie widać,że to jakiś typek z pod ciemnej gwiazdy... podobni jemu stoją pod bramami w zdezelowanych kamienicach czekając na ofiarę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 3

A kiedy reszta kacapskich parobków będzie siedzieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+1 / 5

Szczerze nigdy mnie ta konfederacja nie interesowała, wiedziałem że jest tam Korwin, Braun, Bosak i tyle. Dopiero od niedawna zauważam jak szerokie spektrum porąbańców ta partia obejmuje. Ciekawe co jest tym wspólnym mianownikiem który ich spaja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hangye
+1 / 1

@polkong bunt i jedyna nowa możliwość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem