Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1068 1100
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gicio
+15 / 21

Wyznawcy PiS zachowali by się tak jak ruscy wyznawcy putina .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+3 / 7

nie ma TVP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2022 o 19:59

T TheBigShow
+4 / 10

Najlepiej w czasie Wiadomości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+6 / 6

@TheBigShow Kurskiego c#uj by strzelił i mieli by pierwszą ofiarę śmiertelną przez internet na sumieniu . Dla mnie są Debestciakami którzy robią większa robotę niż pisowski rząd który wozi się na tym co robią osoby prywatne , organizacje pozarządowe i samorządy . Tak trzymajcie i nie odpuszczajcie putletowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Horsman
+1 / 7

Akurat teraz w TVP leci to samo co w TVN, czyli wojna na Ukrainie, więc nie musisz o nic prosić anonimowych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-4 / 14

Jak sądzę ruskie trolle pracują tworząc takie memy. Tak się szczęśliwie w Polsce składa, że jak się TVP nie podoba, to sobie można przełączyć na TVN i po krzyku. Jak poważne trzeba mieć dolegliwości ze strony ośrodkowego układu nerwowego, żeby porównywać sytuację w rosji, gdzie zamiast obrzucania się inwektywami przez przeciwników politycznych, opozycję się po prostu zabija, a szczytem propagandy nie są natrętne programy w telewizji rządowej, tylko detonacje w budynkach mieszkalnych we własnym kraju (patrz zeznania Litwinienki i pretekst do wojny w Czeczenii).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anya82
-2 / 8

@zenonbak pelna zgoda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
-1 / 1

@zenonbak

Po krzyku? Powiedz to dzieciom umierającym na raka, którym PiSk..wiele odebrały 10 mld przeznaczonych na leczenie, żeby dać TVP, która szczuje na Polaków, obrzuca gnojem polityków innych niż pisowskich (co już i bez tych zajumanych miliardów jest przesłanką do skazania Kurskiego i przydupasów/przydupasek) i jest propagandową tubą partii rządzącej, ingerującą w stan polityczny i prawny, rzecz jasna, nielegalnie.

Jak TVP będzie utrzymywać się tylko z reklam, to Twój post będzie miał sens. Ale dopóki doi Polaków z abonamentu, a potem z pieniędzy przeznaczonych na ich leczenie - na ruskiego trolla pasujesz Ty ze swoimi wypowiedziami "niech se przełączą" I dodatkowo przypominam Ci, że zupełnie niedawno PiS uruchomił wszelkie siły, żeby ludzie nie mogli TVP-szamba przełączyć na TVN.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HS17
+1 / 3

@zenonbak To jest już chore. Ale ta cała nienawiść się jeszcze czkawką odbije. Ja sam patrząc na takie wypociny zastanawiam się, czy nie iść po raz pierwszy zagłosować w wyborach i to na PIS. Bo już mnie wkur...denerwuje wieczna POwska propaganda. Ale to może za dużo Demotywatorów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-1 / 1

@didja I co wyłączyli Ci TVN? Bo mi nie. Trudno porównywać dotację na propagandę rządową w Polsce z zabijaniem ludzi w rosji, chociaż Ty nie masz z tym widzę problemu. Dużo można zarobić na trollowaniu dla ruskich? Daj namiary, to może się skuszę, tyle że robiłbym to jakoś rozumnie, a nie jak to całe wasze towarzystwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
-1 / 1

@zenonbak

A co, już nie pamiętasz, dlaczego nie wyłączyli? Bo Amerykanie pogrozili palcem i zagrozili odebraniem pewnych oczekiwanych przez Polskę, powiedzmy, przywilejów. Ale w ruskim TVP sponsorowanym przez ruski PIS o tym nie powiedzą.

Ty mnie, pisowski trollu, od ruskich wyzywasz? Ty, którego mocodawcy w czasie trwania ruskiej inwazji na Ukrainę, podwoili import z Rosji do kilkunastu miliardów w dwa miesiące? Pisowczyku, 25 lat temu, kiedy Ty podglądałeś koleżanki z podstawówki w szatni po wf-ie, ja z grupą naukowców jeździłam na Ukrainę dla badań nad naszą wspólną przeszłością kulturową, teraźniejszością i przyszłością. A z ruskich interesuje mnie tylko Wysocki i Bułhakow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-1 / 1

@didja Czyli dalej uważasz, że podchody propagandowe w Polsce równoważą mordy polityczne w rosji? A co na to Twój psychiatra?

P.S.
"jeździłam na Ukrainę dla badań nad naszą wspólną przeszłością kulturową, teraźniejszością i przyszłością" - a jaka to dziedzina nauki się tym zajmuje? Mieliście Napoleona w zespole?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kyniio
+3 / 7

@jacek4465 nie prościej, bo jest ogrom ludzi którzy oglądają te bzdury, są ogłupiani na codzień i wierzą, że te informacje są prawdziwe. Później widomo, idą do urn głosować na wiadomych rządzacych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
-2 / 2

@kyniio Jest przymus oglądania TVP? Z jednej strony lewactwo nabija się jak ułomny jest Kurski i TVP, a zaraz potem, że to niemal nieuczciwie wypacza wybory w Polsce. Dobrze byłoby się w końcu określić. Niezależnie kto był u władzy, TVP zawsze agitowało za rządem, więc czyste fair play. Więcej, za PO prorządowe były prawie wszystkie media (wyłączając jakichś tam niszowych Rydzyków, czy TV Republika). PIS można zmieść ze sceny politycznej jednym ruchem, tylko zamiast o kobietach z penisami, małżeństwach gejów, przyjmowaniu afrykańskich uchodźców z Białorusi i jeszcze większym rozdawnictwie, trzeba pochylić się nad gospodarką, edukacją, ale nie seksualną przedszkolaków, tylko tą normalną; zapewnieniem opieki dzieciom, bezpieczeństwem zewnętrznym i wewnętrznym. Niech ludziom zaradnym i pracowitym żyje się dobrze, a zamiast tego tracę teraz więcej oszczędności z powodu inflacji niż zarabiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daante
+2 / 2

różnica jest zasadnicza, TVN jest prywatny, tvp kłamie z naszych podatków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deusmagnus87
+2 / 2

W sumie, to całą telewizję mogliby wyłączyć :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem