Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
196 220
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
+7 / 11

A jaki niby ma to związek z praworządnością? To jest zwykły biznes, my węgiel też od Ruskich cały czas kupujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolskaPrim
-3 / 3

@tomekbydgoszcz nie dezinformuj, kupowaliśmy, bo teraz od wszystkiego chcemy się odciąć! CO ma to wspólnego? To, że Macron siedzi na słuchawce z Putinem udaje że coś załatwia, swoim firmom mówi, żeby nie wychodziły z kraju, który wiemy co robi - czyli de facto Francja handluje z gangsterami. Ponadto Francja, Włochy i Niemcy sprzedawały broń do Rosji pomimo embarga w ostatnich latach. To jest ich "wielka" praworządność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolskaPrim
-1 / 1

@tomekbydgoszcz nie rozumiesz analogii... Francja państwo gdzie wciąż mamy stan wyjątkowy i żołnierze chodzą na ulicach w obawie przed terrorystami, protesty "żółtych kamizelek" tak trzepane przez policję, że dochodzi do przypadków śmiertelnych, teraz widzimy, że Francja eksportowała broń do Rosji pomimo embarga.... no tak, ale ty jedyne co możesz napisać to to że Macron gada z Putinem o embargo i broni już nie odwołasz się z mojego poprzedniego komentarza.

Czerp wiedzę z demotywatorów to daleko zajdziesz. Senator nie ma zostać odwołany z tego powodu, ale dla propagandy totalnej opozycji taki argument idealnie pasuje!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
0 / 0

@PolskaPrim
Nawet jakby we Francji wieszano opozycjonistów* to nie zmienia faktu, że to nie upoważnia Polski do łamania praworządności.
Jeśli ty czerpiesz wiedzę z demotywatorów to współczuję ale nie oceniaj innych wedle siebie.

* taki skrajny przykład

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Patrykcom
+1 / 15

Ogarnij się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+2 / 6

"Chcesz, opowiem ci bajeczkę... "Chcesz, opowiem ci bajeczkę... "Chcesz, opowiem ci bajeczkę... "Chcesz, opowiem ci bajeczkę... "Chcesz, opowiem ci bajeczkę..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
-2 / 2

Realpolitik. I tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
-2 / 4

Polskie firmy też prowadzą działalność w Rosji i kupują tam surowce. Rząd pisowski kupuje gaz, paliwa i zarabia na tranzycie towarów przez Białoruś. Niektóre francuskie firmy tez tak robią.
A praworządność, to inny temat, widać, że go nie ogarniasz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolskaPrim
-3 / 3

@zelalem nie dezinformuj, kupowaliśmy, bo teraz od wszystkiego chcemy się odciąć! Co ma to wspólnego? To, że Macron siedzi na słuchawce z Putinem udaje że coś załatwia, swoim firmom mówi, żeby nie wychodziły z kraju, który wiemy co robi - czyli de facto Francja handluje z gangsterami. Ponadto Francja, Włochy i Niemcy sprzedawały broń do Rosji pomimo embarga w ostatnich latach. To jest ich "wielka" praworządność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem