Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
323 327
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
+2 / 2

Księgowa w firmie już mi zapowiedziała, że jak przyjdzie czas rozliczeń to ona idzie na dłuższe chorobowe. I nie w tym problem, że się boi źle rozliczyć, problem w tym, że pracownicy do niej będą mieć pretensje jak będą mieli po 1-2 tys. zł do dopłaty do PITu, a na to się zanosi, dlatego te zmiany teraz są robione w trakcie roku, bo wiecie co by było jakby 3 miesiące przed wyborami milion podatników musiałoby dopłacić podatek, pytanie czy zmiany coś poprawią, bo przy nieudolności tego rządu to wcale nie takie pewne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 2

Nie dawajcie ani gorsza podatku szybciej niz trzeba! Przy inflacji rzedu 10% jest to dawanie rzadowi pozyczki na ktorej traci podatnik!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
+1 / 1

@Xar, gorzej bo sami zabierają. Rozliczenie z żoną, 60 tys. kwoty wolnej od podatku ale podatek zabierają (PIT-2 nie wszędzie ma zastosowanie) i oddadzą za rok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 1

System podatkowy w tym kraju jest najbardziej poebany na świecie. Człowiek nawet nie zdąży się rozliczyć porządnie z jednego burdelu a w trakcie ten burdel jest jeszcze bardziej rozebany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem