Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
421 435
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T konto usunięte
+2 / 8

@Rydzykant no tak koleś mu wisiał pieniądze więc doniósł na niego i wykradł jego dzieło.
Katolik: to przez dług nie ateizm go zabito i torturowano!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+7 / 13

@Rydzykant "sprzedanie" to zgoda na ślub? Ile wg ciebie lat miała Maryja kiedy zapłodnij ją twój bóg?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@tomek_s
Cieniutko. Jeśli wierzyć dokumentom z tamtego procesu, ojciec otrzymał spora sumkę za zgodę na ślub córki z tym gościem. Czyli jednak była to "sprzedaż w celach kazirodczych". Czyli podwójne przestępstwo.

Niektórzy ateiści domagają się, by księża byli "bez grzechu", żyli w sposób idealny. I "gorszą się", jeśli któryś ksiądz okazuje się łajdakiem lub przestępcą. A tu nagle okazuje się, zer ich idol też miał co nieco na sumieniu. No cóż, takie życie. Dlaczego złościsz się, gdy piszemy o faktach z jego życiorysu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+8 / 10

Kościól nadal rządzi i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany. Dopóki nie nastapi prezydent laik, doputy purpuraci będą drugą władzą w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 3

@bajk4
ale pomimo sprzyjającej i chroniącej kościół władzy coraz więcej ludzi odchodzi od kościoła. po pierwsze afery pedofilskie które pokazują jak zachowują się goście stojący na straży wiary i uczciwości, a po drugie ludzie nie są już tacy naiwni jak dawniej i nie dają się nabrać na te durne historyjki zmyślone lub podkoloryzowane sprzed 2000 lat. upadek kościoła i reszty fałszywych religii to raczej kwestia czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+1 / 1

@reevox Co innego apostazja, a co innego grzechy pedofilskiej części księży. Jestem wierzący ale nie wierzę w slowo od pedofila. Papieże rownież o tym wiedzieli i g***o z tym zrobili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hakamaboy
+9 / 11

Pomyśleć, że w niektórych krajach wciąż są wykonywane podobne wyroki za brak wiary... Oby to szaleństwo kiedyś się skończyło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
+4 / 6

Ciekawy tekst. Ale fakt : kościół powinien być odcięty od wpływów politycznych. I twierdzę to jako katolik, ale zdrowy rozsądek u mnie góruje, dlatego nie podoba mi się to, co ci posr@ńcy wyprawiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+2 / 4

Kościół boi się ze straci wpływy i kasę, dla tego będzie zabijał, kłamał, kradł w imię szerzenia wiary. Bardzo to wygodne twierdzić że wszystko co kler czyni jest wolą Boga. Wpadli z tym w pętle, bo przez to wychodzi ze Bóg chce gwałcić dzieci, mordować młodych i starych, chce pieniędzy i pomników itp. Wychodzi na to że Bóg potrzebuje przyziemnych rzeczy. Moim zdaniem Bóg istnieje i osadzi nas z naszych czynów, ale nie będzie patrzył na klepane zdrowaski czy to że jadłeś mięso w piątek. Żyj dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pug_79
+2 / 2

Rozum to diament, wiara w zabobony to gówno. Gówno od wieków pochłania diamenty, ale coraz mu trudniej. Cześć jego pamięci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem