Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Posiadanie dzieci jest fajne

0:20

www.demotywatory.pl
+
210 227
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X konto usunięte
+15 / 17

Mam 3 dzieci i nawet tak małe dzieci da się ogarnąć. Dwulatek już dużo kuma i zachowanie na filmiku to złe wychowanie i klapa rodziców. Widzę na szybko dwa nieakceptowalne zachowania na filmiku. Pozwolenie pierwszemu dziecku walić głową, a baba nie reaguje bo filmik jest ważniejszy i umacnia dzieciaka w takim zachowaniu. Można zacząć do niego mówić, czekać na jego odpowiedź(nawet gu ga ga ), przytulić wziąć na ręce i nawet jak się wierci mówiłbym do niego starając się odwrócić zachowanie.
Drugie dziecko nie ma ewidentnie zabaw poprawiających motorykę jak zabaw z jakimiś glutami, wyklejania itd. Niech ktoś nie mówi, że takie dziecko nie może bo w żłobkach dzieci nawet jak jeszcze nie chodzą to już coś przyklejają itd. Jak moje dzieci były bardzo małe, może jak miały 1,5roku może dwa lata to zawsze miałem mnóstwo folii i bawiliśmy się płynami, ryżem, farbami itd. To co mnie na filmiku razi, baba widząc rozwałkę drugiego dziecka, czego się spodziewała gdy dziecko przechodzi z jedzeniem w dłoni, gdzie ręka jest ewidentna w pozycji do rzucenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+6 / 6

Dla niej zapewne, bo można wrzucić filmik do sieci i podbijać oglądalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+6 / 6

Posiadanie dzieci jest fajne... ale jak się je wychowuje a nie tylko przechowuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+7 / 9

wiec to tak wyglada bezstresowe wychowanie? to zadne wychowywanie, to tworzenie potworkow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adesk
+5 / 5

@tomkosz widze, ze definicje 'bezstresowego wychowania' bierzesz z demotywatorow;)
Widac doskonale ze te dzieci sa zestresowane i rodzice dosc niespecjalnie je wychowywuja. Chociazby po tym, ze dwulatek sam zostal z jedzeniem i dosc dlugo je rozsypywal, zanim ktokolwiek sie zechcial tam pojawic.
Bezstresowe wychowanie to najlepszy sposob wychowywania dziecka, gdzie zawsze masz dla niego czas, tlumaczysz emocje i pomagasz mu je zrozumiec, uczysz szacunku do ludzi i wzajmnej odpowiedzialnosci za wszystko dookola. Tak wychowujesz otwartego, cieplego malucha, ktory nieprzestanie cie zaskakiwac swoja madroscia i ciekawoscia. I ktory na pewno nie bedzie sie zachowywal tak, jak te przypadki powyzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
+3 / 3

Hmm... jeszcze w oknie życia by się zmieściły, taki protip jak by co, nie ma za co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajna89
0 / 0

Ja mojego syna pilnowałem raz po nocnej zmianie miał chyba 3 lata cwany dorwał mleko w proszku i rozsypał po kuchni a wtajemniczeni wiedzą co się dzieje gdy to mleko dostanie powietrza i odrobine wilgoci moja ostatnia przypadkowa drzemka przy małym dziecku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

Ta, w chooy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+1 / 1

W jednej ręce pilot od telewizora, w drugiej ajfonik i głos jakby dopiero się obudziła. No nic, trzeba po babcię zadzwonić, bo dzieci szaleją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem