Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
1392 1413
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Kasztan528
+14 / 28

Rosyjskie bydło nadaje się tylko do rozstrzelania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sosna1986PL
+7 / 15

@Kasztan528

Takie bydło jest wszędzie, było i będzie. Belgowie w Kongo, Japończycy w Chinach, Kolonizatorzy w koloniach, Ruscy wszędzie gdzie ich stopa stoi, Niemcy wiadomo gdzie, Ukraińcy na Wołyniu, Jugosławia, Rwanda, RPA, rzeź rdzennych amerykanów, wymieniać można bez końca. I wszędzie to samo, morderstwa, gwałty, grabieże. Idzie świra dostać, strach co komu i gdzie jutro odbije.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+4 / 8

@Sosna1986PL Jeśli musisz cofać się nawet do 19 wieku to jeszcze bardziej pokazuje gdzie się Ruscy zatrzymali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-5 / 11

@Sosna1986PL Masz oczywiście rację ale niektórzy tak są zaślepieni nienawiścią do Rosjan, że zupełnie tego nie widzą. A tzw media podsycają nienawiść do ruskich. Ja zacząłem w pewnym momencie liczyć i naliczyłem, że tego samego trupa pokazywali co najmniej 5 razy w różnych okolicznościach.
Żołdactwo rosyjskie popełnia zbrodnie. Jasne, Jak każde żołdactwo. Ale wytrząsanie się nad ruskimi ogólnie, wszystkimi, jest dowodem słabości umysłowej. I w dodatku ten sposób myśłenia bije i w nas, Polaków. Mieszkam w Kanadzie i po angielsku mówię z oczywistym akcentem. Nie wszyscy tu to eksperci od lingwistyki i czasem jestem brany za Rosjanina z powodu mej wymowy. I właśnie kiedyś usłyszałem od Kanadyjczyka, biorącego mnie za Rosjanina, że Polacy to zapijaczone chamy. Miał kiedyś dwu czy trzech pracowników Polaków, z których nie był za bardzo zadowolony. . Gdy go zapytałem czy mnie ma za zapijaczonego chama bardzo się zdziwił. A jak mu powiedziałem, że jestem Polakiem to trochę zmieszał. .
Nie sądzicie bo będziecie sądzeni.
Przez jakiś czas pracowałem właśnie z Rosjanami.Ci, z którymi pracowałem byli świetnymi programistami i przyzwoitymi ludźmi. I wcale nie byli pijakami.
@Kasztan528. Nie jesteś wcale lepszy od tych bandytów żółdaków kacapskich. Więc może mi pomożesz. Kilka domów dalej mam sąsiadów Rosjan. Mają małą córeczkę. Czy mam ich pozabijać (włącznie z tą małą dziewczynką)? Ja mam z tym niejakie kłopoty. Nie dam rady., Ale może Ty przyjedziesz i wsadzisz kulę w leb tej małej , ruskiej suki. Ma nie więcej noż 10 lat. Możesz ją jeszcze zgwałcić przed. Nawet i po jak chcesz. Baw się dobrzew. To tylko ruskie bydło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2022 o 21:34

W Wormz4eveR
-5 / 5

@jeszczeNieZajety Dokładnie tak!
Piękna odpowiedź do tego, co się skasztanił. On już zdziczał, nie ma już dla jego ratunku. Przez takich jak on, Rosjanie nam zrobią nuklearne piekło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+26 / 40

@carlos53 Witam kacapa. A Polacy pamiętają o 17. 09 .1939,Katyniu, Charkowie, Miednoje, wywózkach na Sybir i ponad 40 latach kacapskiej okupacji Polski. Pojawiłeś się dwa tygodnie temu na tej stronie. Przypadek? Nie sądzę. Wał się na ryj ruska dziwko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+18 / 28

@carlos53 jak już tu jesteś to napisz jak tam z cukrem sytuacja. I czy masz w chacie kibel bo podobno u was to nie jest sprawa oczywista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+14 / 26

@carlos53 - idi na hooj ruski trollu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
+8 / 16

"Pojawiłeś się dwa tygodnie temu na tej stronie. Przypadek?..."
Zaorałeś carlos53, @Skruchtysyn71 :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wormz4eveR
-5 / 7

@Skruchtysyn71 Ale dzikus xD Won z Polski, banderowcu, podżegaczu. Przez takich jak ty, Rosjanie nas zaatakują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+8 / 28

No to co ruskie trolle, próbujemy bronić "rosyjskiej kultury"? Jak to ugryźć, "Amerykanie też popełniali zbrodnie" czy może "włącz własne myślenie i nie łykaj wszystkiego w Internecie"? No bo na Wołyń to już się średnio Polacy biorą w takich kontekstach, choć też możecie próbować - tyle że was bardzo widać wtedy. A może np. czepić się jakiegoś drobnego szczegółu i na jego podstawie zdyskredytować cały tekst?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+19 / 29

@ot_co to co robiła UPA nikt nie kwestionuje. Tylko, że to było 80 lat temu. I ci co to robili dawno "gryzą ziemię" (i dobrze) a kacapy mordują, gwałcą i rabują teraz. Ruskim Polacy też nie zapomnieli jak nas "wyzwalali" i gnębili po wojnie. Więc zluzuj rajtuzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+4 / 8

@ot_co Pobudki zupełnie inne. Historii się poucz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+11 / 15

@ot_co Każdy naród ma coś za uszami, tylko, że większość już odrobiła swoją lekcję. Inaczej można teraz patrzeć na Szwedów, Japończyków czy Niemców. Ukraina bardzo konkretnie ciąży ku Europie i zachodniej cywilizacji. Jeszcze do 2014 roku wydawało się, że Rosja to też może być całkiem normalny kraj. Był mały ruch graniczny z Obwodem Kaliningradzkim, mnóstwo Rosjan do nas jeździło, nikt nic do nich nie miał, żyliśmy w zgodzie. Historyczne zaszłości nieco pokryły się kurzem.

No ale, jak widać, pomyliliśmy się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
-1 / 9

@Skruchtysyn71 No i co z tego że to było 80 lat temu jak się tej historii nikt nie wyrzekł i nie przeprosił, a świadkowie tych wydarzeń jeszcze żyją? Wręcz przeciwnie oni tę historię nadal kultywują a tych co już dawno "gryzą ziemię" i którzy brali udział w tamtych wydarzeniach nazywają bohaterami... Nie zauważasz tu naprawdę hipokryzji że dziś Ukraińcy wszystkim pokazują z oburzeniem i potępieniem pokazują zbrodnie rosyjskie a czczą ludzi którzy między innymi brali udział w akcjach na Wołyniu przeciwko ludności cywilnej ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
-2 / 8

@PIStozwis Główną pobudką było stworzenie ukraińskiej wersji Lebensraum... I taka jest prawda a Ukraińcy perfidnie wykorzystali wycofanie wojsk niemieckich do napadów na polską ludność cywilną.

"Powinniśmy przeprowadzić wielką akcję likwidacji polskiego elementu. Przy odejściu wojsk niemieckich należy wykorzystać ten dogodny moment dla zlikwidowania całej ludności męskiej w wieku od 16 do 60 lat. [...] Tej walki nie możemy przegrać i za każdą cenę trzeba osłabić polskie siły. Leśne wsie oraz wioski położone obok leśnych masywów powinny zniknąć z powierzchni ziemi." Dmytro Klaczkiwski jeden z głównych inspiratorów tego wydarzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
-1 / 5

@hoost Prawie masz rację, ale nie do końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 5

@Skruchtysyn71

złoty wiek literatury rosyjskiej to 19 wiek. Co oni mają wspólnego z tą wojną?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+2 / 4

@hoost Wypad ruski trolu. Kolejny putin szukający wszędzie Ukraińców do denazyfikacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karuzelczyk
+4 / 4

@Skruchtysyn71 minęło tylko 80 lat i zarówno po jednej jak i drugiej stronie wciąż żyją naoczni świadkowie. Bestialstwo z jakim ukraincy mordowali Polaków jest niewyobrażalne. Siostrę mojej babci, w ciąży, rozcięto wzdłuż, wyrwano to dziecko, ten płód, nabito na widły i tłuczono o ścianę. Dla zabawy.
Rozumiem że dzieje się dziś ogromna niesprawiedliwość i tragedia, ale póki ukraiński naród nie przeprosi, nie uzna tych zbrodni jak to uznali Niemcy, czy Polacy mord w Jedwabnem, to ukraińcy będą wyłącznie bestiami i zbrodniarzami w moich oczach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karuzelczyk
0 / 4

@daclaw Pamiętam jak Putin był w Polsce w 2009 na obchodach rocznicy wybuchu IIWŚ. Przepraszał w imieniu narodu rosyjskiego i dziękował za to że możemy wspólnie budować jako takie normalne relacje. Wydawało się że zaczyna się to prostować. Historyczne kwestie były wyjaśnianie, odtajniano archiwa itd. Póki nie doszedł do głosu ten karakan, który wszystko zepsuł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
0 / 2

@PIStozwis No to mnie oświeć

@Geoffrey Kto jest trolem ? Ja Ruskich nie bronie ale też nie mam zamiaru udawać że Ukraińcy to kryształowi gieroje którzy walczą i umierają za nas normalnie niczym Jezus XD Przypominam że Ukraina przed wojną była wręcz synonimem patologi państwowych różnej maści. A dziś co Ukrainiec powie to musi byś już 100% prawda nawet dowodów nie trzeba. A gawiedź łyka jak pelikan hahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
0 / 2

@hoost Nie mam zamiaru Ci robić wykładu z historii. Wystarczy trochę w necie poszukać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
+1 / 1

@PIStozwis Nie, po prostu wiesz że nie masz żadnych sensownych argumentów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 2

@Puolalainen Ta wojna trwa 300 lat. w 1708 roku Rosjanie wymordowali w 1 dzień całą ludnosć Baturyna, kozackiej stolicy Iwana Mazepy. Jakieś 15 tysięcy ludzi. Za to, ze Mazepa ośmielił się szukać niezależności od cara. Cały wiek osiemnasty i dziewiętnasty to budowa rosyjskiego imperium, sięgającego od Alaski po Warszawę. "Sztuka" była sponsorowana przez cara, żeby oszukać Europę, że niby rosja jest "cywilizowanym" krajem. Nie jest. I nigdy nie była. Ruś zawsze była Kijowska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+1 / 3

@hoost

Jeszcze raz powtarzam. Historia; Ucz się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 1

@Geoffrey

To oszustwo mu pięknie wyszło. Oczywiście mogę mówić o sobie. Mi się podoba i nie zamierzam z niej rezygnować. Co oczywiście nie wyklucza tego, że uważam, że Rosja powinna zapłacić za to co się dzieje.

Jak była wojna w Osetii Południowej to uczyłam się w Petersburgu. Miałam możliwość pojechać do Moskwy, gdzie mieszkałam u babci przyjaciela. Wiedziałam, że jest konflikt ale skupiona byłam na zwiedzaniu. Wieczorem przyszła do mnie babcia i mówi, że w tv jest koncert przyjaźni rosyjsko gruzińskiej. I że zachód zawsze mówi, że my (Rosja) jest zawsze ta zła i winna. Byłam jej gościem i nie skomentowałam. dopiero po powrocie na uczelnię to niektórzy nauczyciele byli przeciwko tym działaniom ale oni też wcześniej krytykowali politykę, bierność ludzi. Inni nie powiedzieli nic. To było 14 lat temu i nie pamiętam, co zrobił zachód ale na pewno nie zrobili tego, co robią dzisiaj. W sumie inne kraje pozwoliły Putkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 1

@Puolalainen A wiesz co teraz dzieje się w Rosji? Niestety, Rosjanie nie wykorzystali małego okienka czasowego po rozpadzie ZSRR, żeby przekształcić się w normalny kraj. Teraz będą musieli przeżyć kolejny kryzys i kolejny rozpad. Jak Niemcy po Hitlerze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@Geoffrey

Nie do końca. Ostatni raz tam byłam 13 lat temu. Wiesz, wiele rzeczy nas bawiło. Np. na głownej ulicy w Petersburgu stali ludzie z wydrukowanymi w domach gazetami mówiącymi, że Stalin był wielki i tęskniącymi za nim.
Jak mówię to słychać, że nie jestem Rosjankom. Nigdy nikt nie dał mi odczuć, ze jestem niemile widziana. W muzeach często ze mną rozmawiali. W księgarniach w Moskwie panie pytały się o polską literaturę współczesną. Bo lubiły i chwaliły.
Moi rosyjscy przyjaciele żyją w Europie Zachodniej i wojna im się bardzo nie podoba. Zwyczajnie nie rozumieją o co chodzi i są jej przeciwni. Chyba nikt normalny nie może jej akceptować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+31 / 37

Nie musisz mi nic opowiadać. Jestem z Polski i doskonale wiem, co to wojna i prześladowania. My tak mieliśmy podczas drugiej wojny światowej, gdy nas mordowali, torturowali, grabili, gwałcili, znęcali się bez żadnych zahamowań najeźdźcy zarówno ci z zachodu, jak i ze wschodu, a cały świat patrzył na to z przyzwoleniem, a może nawet mrużył oczy, udając, że tego nie widzi. Swoje wycierpieliśmy pod zaborem komunistycznym po wojnie, kiedy to ówczesna władza robiła czystki. Cierpieliśmy też, gdy wypalano żywcem nasze rodziny na Wołyniu, aby się ich stamtąd pozbyć. Nie powiem Ci nic na koniec, bo każdy wyświechtany farmazon typu "trzymajcie się" lub "jesteście wielcy" zabrzmi jak obleśny banał w porównaniu do Waszych obecnych cierpień. Wiem, co to wojna i dlatego najgłośniej, jak się da wykrzyczę NIGDY WIĘCEJ WOJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+10 / 14

@Szubertus skoro można tolerować Konfederusie z tym stetryczałym rusolubem Korwinem to czemu nie lewaków?Przynajmniej nie liżą annusa kacapom jak ten zdziecinniały dziadyga

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+8 / 8

Przepraszam ale nie miałem najmniejszego zamiaru wywoływać politycznych gównoburz. Chciałem tylko wyrazić mój ból w związku z zaistniałą sytuacją i chociaż nie przeżywam jej osobiście, bo nie przebywam w ogniu walk to jestem wstanie zrozumieć ogrom cierpienia. Chcę jeszcze zaznaczyć, że trochę irytowały mnie powiedzmy groteskowe wpisy na temat tej wojny, jak ten z babcią i słoikiem ogórków lub pasztecikami, lub już osławieni chyba na cały świat ukraińscy rolnicy. Wreszcie wpis, który pokazuje trochę prawdy o wojnach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 5

@cincinmj57 Całe piękno wojny: dokąd synek wysyła z frontu pokrzepiające listy poparte zdobycznymi fantami to jest zajefajne. Przecie to bohater, rodzina jest dumna. A jak przyślą synka w czarnym worku zaczyna się histeria: co im zrobił? Przecie taki porządny człowiek był. Leca bomby na obce miasta: zajefajnie. Na nasze - ludobójstwo! Niemieckie matki też się cieszyły kiedy palono obce miasta. Jak im zrównano z ziemią np. Kolonię, raptem przestało być do śmiechu. I naziści gdzieś wybyli... Japończycy też nie za bardzo się chełpią tym co wyprawiali na kontynencie azjatyckim. Belgowie raptem zrobili się świętoebliwi i jakoś zapominają Kongo. Amerykanie przecie walczyli z komunizmem a nie ebali napalmem w wietnamskie wioski - ciekawe, swoje miny przeciwpiechotne już pozbierali czy nadal urywają kulasy wiesniakom? To by było na tyle z romantyzmu wojen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szubertus
-2 / 4

@Skruchtysyn71 Prosta sprawa. Konfederusie nikogo nie zamordowali, a czerwone ścierwo trochę tego ma za uszami ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qerc
+12 / 18

Podpisuję się pod tym. Na początku wojny jak pisałem że ruskie kacapy zaczną zdobywać, gwałcić itp to moje komentarze były usuwane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anah19
+3 / 7

Babcia zawsze mówiła, że w czasie II WŚ rusek był najgorszy. " nawet łyżeczki nie zostawili, dziewczyny krzywdzili". Tyle z dzieciństwa pamiętam. Nic się nie zmieniło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+2 / 6

Kocham rosyjski balet, literaturę i to rosyjski kompozytor jest moim ulubionym. Rzecz w tym, że Ci twórcy nie mają nic wspólnego z tym, co się dzisiaj dzieje.
Ja też nie odrzucam Gogola, którego też bardzo lubię, bo moja babcia z jej rodzeństwem i moją prababcią uciekała z dzisiejszej Ukrainy.
Co więcej mam bardzo dobrego przyjaciela, który jest Rosjaninem i nie zamierzam wypowiedzieć mu przyjaźni.

Mam nadzieję, że ta wojna niedługo się skończy i Rosja dostanie porządnie po du..e ale nie widzę powodu, by przestać słuchać rosyjską muzykę czy czytać książki rosyjskich autorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+3 / 3

@Puolalainen Masz oczywiście rację. Szkoda, że ludzie tak łatwo poddają się nienawiści. Zbydlęcone istoty w rosyjskich mundurach to jedno. Wkład Rosjan do kultury światowej to drugie. Ślepa nienawiść szkodzi przede wszystkim samemu nienawidzącemu.
Zwyrodniałe bydło w mundurach SS nie przekreśłiło kultury niemieckiej. Więc?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wormz4eveR
-4 / 4

@Puolalainen Miło zobaczyć głos rozsądku tu, gdzie prawie każdy komentarz jest wybitnie antyrosyjski (ciągle boki zrywam z dzikiej i bezsilnej nienawiści innych użyszkodników xD), a moje komentarze podważające ukraińską propagandę są cenzurowane :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 4

@Mentally Czy czytujesz niemcką literarurę? Niemiecką poezję? A co z niemiecką nauką? Przecież to było raptem 78 lat temu. Żyją jeszcze ludzi, którzy to pamiętają. Może nawet żyje jeszcze bohater poniższej opowieści. Rzecz wydarzyła się w czasie Powstania Wraszawskiego na Woli, chyba 4 sierpnia 1944. Kobieta jest prowadzona na rozstrzelanie. prowadzi za ręce dwójkę małych dzieci. Wpędzają ją do hali fabryki Ursusa. Tam już leżą góry ciał ludzi rozstrzelanych wcześniej. Esesman każe im wejść na tę górę. Z trudem się drapią. Wtedy, na oczch tej kobiety, esesman strzela w głowę jej synkowi. Potem córeczce. Potem jej samej. Ona miałą dość wysoko upięte włosy. Kula przeszła po wierzchy czaszki ale jej nie przebiła. Kobieta straciła tylko przytomność. Kiedy ją odzyskała w hali było już cicho. Leżała na górze trupów przy zakrwawionych zwłokach swych dzieci. Nie chciała żyć. Wtedy poczuła ruchy płodu. Bo była w ciąży. To jej dodało sił i motywacji..Wyczołgała się spośród trupów. Przeżyła. Urodziła zdrowego syna. Być może wciąż jeszcze żyje. Jeśli tak to z pewnością pamięta co mu matka opowiadała
Takich historii z NIemcami w roli głównej jest setkli tysięcy. SETKI TYSIĘCY. Dlaczego nikt się nie domaga wyrżnięcia wszystkich Niemców? Dlaczego, nikt nie pamięta takich wydarzeń czytając na przykład Geothego?
W każdym narodzie są różni ludzie. W każdym. Jasne, że trzeba zrobić wszystko by zbrodniarzy ukarać. Ale dać się opanować ślepej nienawiści to niszczenie własnego mózgu. Niestety niektórzy już mają zniszczony. Nienawidzą ruskich. Te niewiarygodne zbrodnie jakich się dopuszcza żołdactwo rosyjskie nie moogą być niczym usprawiedliwione. Mam jednak wrażenie, że przynajmniej niektórzy komentujący znajdują jakoś przyjemność w wyliczniu co z bydlem ruskim oni by zrobili. To jest poniżej godności ludzkiej, takie rozważania. Oni, ci zwyrodnialcy to zwierzęta w ludzkiej skórze. Czy my chcemy stać się tacy jak oni?
Ja mieszkam w Kanadzie. Czy powinienem w tej sytuacji iść do mego sąsiada (Rosjanin) i spalić mu chałupę, a jemu i jego dzieciom poderżnąć gardła? Chyba tak. Przecież to tylko ruskie bydło. Czy może mam prawo zgwałcić jego córeczkę? Przecież to tylko ruska suka. Nie? Nie powiniem tego robić? A dlaczego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 kwietnia 2022 o 23:28

L lithium222
+1 / 3

@jeszczeNieZajety Moi dziadkowie powtarzają: była duża różnica pomiędzy żołnierzem niemieckim, a ruskimi patusami, których ciężko nawet żołnierzami nazwać. Owszem jedni i drudzy zabijali. Jednak wciąż Niemcy byli o ile można tak to określić zdecydowanie bardziej cywilizowani. Zatem dlaczego niby nikt nie pamięta? Pamięta. Tylko zauważ, że jakoś odrobili swoją lekcję. A ruscy niczego się nie nauczyli. Są dokładnie tacy sami.. zachlane mordy, które znęcają się nad ludnością cywilną. Byli prymitywni i są prymitywni. Wielu z nich popiera to co się teraz dzieje na Ukrainie.. Nie mają dostępu do internetu?
Zatem wybacz, ale nie. Nie ma tolerancji dla czegoś takiego. Odizolować ten kraj. Od wszystkiego. Jak im tak źle na zachodzie i taki zły ten zachód, to niech sobie siedzą sami w swoim bagnie!
Tu nie chodzi człowieku o mordowanie innej nacji, ale o wyrażenie swojego sprzeciwu dla czegoś takiego. Mamy 21 wiek do jasnej ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolarisStar
-2 / 4

@lithium222 coz moi dziadkowie to samo mowia o Ukraincach do tego jeszcze niedawno mozna bylo znalezc filmy marszy narodowcow chwalacych UPA Tak ze tego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@lithium222 To prawda, Niemcy byli bardziej cywilizowani niż Rosjanie. Ale mój ociec (ja urodziłem się już po wojnie) opowiadał mi różne rzeczy, które widział w czasie wojny. Bał się Rosjan. Bał się Niemców. Ale najbardziej ze wszystkiego bał się Ukraińców. Nie będę przytaczał szczegółów. Nie da się.
Prawda, to było dawno. Ale pomniki Bandery istnieją do dziś na Ukrainie. Działają ugrupowania jawnie powołujące się na jego dziedzictwo.
Dlatego nie jestem do końca przekonany, że to co pokazują w telewizji to cała prawda. By nie było wątpliwości - ja jestem przekonany, że żoldactwo rosyjskie popełnia horrendalne zbrodnie. To jest po prostu nie do uniknięcia. Tak się żołdactwo zachowuje w czasie wojny. Ja nie mam podstaw by negować autentyczność tego co pokazują w TV. Ja tylko mam bardzo silne wątpliwości czy to co pokazują to wszystkie ofiary. Nie w sensie liczbowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@jeszczeNieZajety Niemcy z dyżurnych agresorów zmienili się w pacyfistycze ciepłe kluchy, rozmiłowane w tęczy i beżowych (pomijając, oczywiście, jakiś procent ekstremistów). Ruscy właśnie udowadniają, że nie zmienili się ani trochę. Widzisz różnicę?

P.S. Niemiecką spuściznę na tzw. ziemiach odzyskanych odkrywamy dopiero teraz i nie bez kontrowersji. W latach 40, 50 nikt nie chciał nawet kijem tego tykać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
+1 / 1

@PolarisStar U nas też są narodowcy. No i? Czy w tym momencie napadają na inny kraj, mordują i gwałcą, czy coś przeoczyłam. Mówić o czymś, a robić coś.. to jest diametralna różnica. Ruscy nie ucywilizowali się w cale. Ukraina to nie jest ich pierwsza wojna w ostatnich latach. Znecają się nad ludnością cywilną, kradną i są prymitywni w tym co robią. Nic tego nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 0

@jeszczeNieZajety No i? Czy w tym momencie napadają na inny kraj, mordują i gwałcą, czy coś przeoczyłam. Mówić o czymś, a robić coś.. to jest diametralna różnica. Ruscy nie ucywilizowali się w cale. Ukraina to nie jest ich pierwsza wojna w ostatnich latach. Znecają się nad ludnością cywilną, kradną i są prymitywni w tym co robią. Nic tego nie zmieni. U nas też się zachwycają żołnierzami wyklętymi. A większość z nich była pospolitymi zbrodniarzami.
I nie, tak się żółdacy nie zachowują w czasie wojny. To jest po prostu ruska swołocz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
-1 / 1

@PolarisStar Ok, ale nam Bąkiewicz ze swoimi kretynami robi taki sam wstyd na świecie, jak Ukraińscy narodowcy wielbiący UPA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
0 / 2

@jeszczeNieZajety Ok, ale nam Bąkiewicz ze swoimi kretynami robi taki sam wstyd na świecie, jak Ukraińscy narodowcy wielbiący UPA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@lithium222 Tak, jasne. Tylko, TYLKO ruskie się tak zachowują. W odróżnieniu od innych narodów, na przykład Ukraińców w czasie II Wojny Światowej (że dawno? Ale ruskim wciąż wypominają ze w czasie tej drugiej światowej gwałcili. Ruskim wypominać gwałty można a Ukraińcom sadystycznych mordów nie?
W każdym narodzie są ludzie i ludzie. Zbrodniarzy ruskich należy karać. OCZYWIŚCIE. Ale wytrząsać się nad ruskimi ogólnie?
Żołądcy tak włąśnie się zachowują. Żolnierze nie.
Czy wiesz jaka książka jest najczęściej spotykana w domach amerykańskich? "Wojna io pokój". Jakbyś nie wiedział - napisał ją zbydlęcony ruski bandyta. Jak to u ruskich. Nazywał się bodaj Tołstoj czy jakoś tak. A inny zbydlęcony rusek napisał "Jezioro Łabędzie". Prawdopodopodnie najczęściej wystawiany balet na świecie. Chodziłeś kiedyś do szkoły? Jeśli tak to musiałeś widzieć tzw tablicę Mendelejewa. Ten bydlak wymyślił tę tabllicę i teraz cały świat jej używa. Takie bydło.
Ja pamiętam jeszzcze kilku ruskich bydlaków. Poszukaj sobie jak chcesz wiedzieć jakie zbrodnie popełnili. Dla przykładu: Łobaczewski, Kolmogorow, Czernkow. Najgorszy zapewne był Markow. On się zajmował procesami. Kto wie ilu niewinnych skazał na śmierć.
Co za bydło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lithium222
0 / 2

@jeszczeNieZajety No to który naród się tak jeszcze zachowuje? TERAZ. Nie w czasie wojny tylko po wojnie. Pisałam kilka razy i nie dociera: pewne narody odrobiły lekcję. Rosja nie. Co więcej początkowo wyglądało to na wojnę Putina, ale jakoś mało Rosjan się sprzeciwia temu co się dzieje.
Świat im pozwalał. Pozwolił in w 2014 roku chociażby. I teraz widzimy skutki. Zatem taaak masz rację, nic się nie dzieje, bo przecież inni też tak robią.
Taka tam Gruzja, Czeczenia ...
Jak nic Ukraincy tam atakowali, prawda? W cale nie ten sam naród stosując dokładnie te same metody od pokoleń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2022 o 19:31

J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@lithium222 Nic nie rozumiesz. Ale nie mam czasu ani miejsca by Ci to dokładnie wyjaśnić. Przypomę tylko, że życie nie jest jak wstęga Mobiusa, która ma tylko jedną stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ignus
+3 / 7

Więc za każdym razem gdy będziesz mówić o Ukraińcach będę mówił o zbrodniach Bandery o mordowanych dzieciach siekierami....

Tylko gdzie to by nas zaprowadziło?
Nikt święty nie jest jeśli ocenisz każdego od zbrodni wojennych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolarisStar
+2 / 6

A co ma piernik do wiatraka? Mialam kiedys przyjaciolke z Kosowa, pierwsze kiedy ja poznalam i dowiedziala sie ze jestem z Polski to zapytala czy polskie wojska atakowaly Kosowo bo jesli tak to ona nigdy by sie nie rozmawiala z Polka. Wyszlo ze nie i jakos stalysmy sie przyjaciolkami. Ale nigdy nie zgadzalam sie z pomyslem nieprzyjaznienia sie z kims bo jego kraj atakowal i inny. Lubie ruska muzyke i bede ja sluchac, ukrainska tez czasami slucham chociaz Ukraincow generalnie nie kocham. Baletu nie lubie a jakbym lubila to przeciez te baletnice nikogo nie mordowaly.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@PolarisStar Całkowicie Cię popieram co do meritum. Prócz tego zdumiewająco podobne mamy gusta. Włączając w to balet i baletnice. Pozdrowienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-3 / 5

Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń robota moskiewskiego trola w Polsce to najłatwiejsza rzecz na świecie Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Wołyń Działa? Zawsze!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
+4 / 4

Jak dla mnie trochę bez sensu odrzucanie dorobku kulturowego. Tak jakby winić kogoś kto wcale nie ma wpływu na innych. Nie słuchać Mozarta bo to Niemiec był tak samo jak Hitler, a ten drugi to zło. No bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sosna1986PL
0 / 0

@kooment

Teraz przez większość ludzi przemawiają emocje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 2

mam nadzieję że świat nigdy nie zapomni tym ruskim kur*om tego co zrobili Ukraińcom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-4 / 4

@reevox Ale my mamy zapomnieć o Wołyniu.
A co do ku*ew. Sam, nie korzystałem ale słyszałem, że ruskie są całkiem niezłe. Polecam. Nerwy sobie uspokoisz i spojrzysz na świat z innej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 1

@jeszczeNieZajety
to nie ci Ukraińcy mordowali Polaków tylko ich dziadkowie i pradziadkowie. wiadomo że jest banda zje*óe które jest z tego dumna. tak jak murzyni mają pretensje do białych za niewolnictwo? to ci biali ludzie którzy obecnie mieszkają w usa są za to odpowiedzialni? czy ich przodkowie? mają jakiś wpływ na to co się odwalało 100 lat temu? pomyśl trochę. o Wołyniu nie wolno zapomnieć ale obwinianie obecnie żyjących Ukraińców jest idiotyczne.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

@jeszczeNieZajety
a poza tym jesteś zje*anym ruskim trollem i ch*j ci w oko i Putasowi. wasze żałosne teksty nie robią tu na nikim wrażenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@reevox Dla debila (nothing personal, just business) pozbawionego zdolności myślenia swiat jest płaski i ma tylko jedną stronę. Każdy kto się z debilem nie zgadza, choć ociupinę jest ruskim trollem. Bez pozdrowień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2022 o 23:43

R reevox
0 / 0

@jeszczeNieZajety
Tak, tak Wołyń. Wołyń i ch*j. Katyń nie, Wołyń jest najważniejszy. Słyszałem też że 356 lat temu jeden Ukrainiec ukradł kurę polakowi. Nigdy tego Ukraińcom nie zapomnimy. A ziemia jest płaska, jak nie wierzysz to zapytaj Putina. On wie wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
-1 / 3

Jest garstka normalnych rosjan, ale 90% nadaje się do rowu z wapnem. Swołocz i ścierwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem