Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
97 100
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wawrzynkor
-3 / 9

Musisz pogłębić wiedzę nt prawidłowego doręczenia i powtórnego avizo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+2 / 10

Listonoszowi nie chce się nosić przesyłek i zostawia "karteczki" jak leci. U mnie jeszcze był na tyle bezczelny, że dzwonił do mnie, otwieram, czekam, a tu nic. Potem schodzę sprawdzam skrzynie, a tam awizo. Kiedyś opieprz dostał, ale tylko przez chwilę zadziałało. Na szczęście zmienili na innego.

Swoją drogą już kilka razy zgłaszaliśmy na poczcie, że poprzedni właściciel już tu nie mieszka. Listy co jakiś czas przychodzą, po może 4 latach. Poczta Polska to kupa gruzu i komunistyczny burdel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 kwietnia 2022 o 19:59

X konto usunięte
0 / 6

Poczta Polska to szambo i trzeba to zrównać z ziemią!! Listonosze i kurierzy to są ludzie bez mózgu i serca, kłamiący w żywe oczy. Odpowiedzi do skarg jadą z szablonów i mają gdzieś, że np kurier pomylił bloki typu u. xińska 4 z ygrekową 4. Poczta Polskę trzeba rozwiązać i pozbyć się tego tworu!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-1 / 1

Zgadza się,to postkomunistyczny dinozaur.Tego czegoś nie da się zreformować.Między pocztą a prywatnymi firmami jest głęboka przepaść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JitterCreeper
-1 / 1

LMAO... ja dostalem wyrok nakazowy( od ktorego mozna sie bylo latwo odwolac) 4 miesiace po terminie, wraz z pismami o zajeciu rachunku - w sadzie: "ale my w systemie mamy doreczone". WFH od praktycznie 20 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem