Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
81 94
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
+4 / 8

tak to jest gdy gamoń z NBP bardziej martwi się z tym jak zrobić kumplom z rządu dobrze niż pilnować złotówki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+6 / 10

W umowie nie masz zapisu, że nagle twoje państwo zacznie zmieniać oprocentowanie jak nigdy wcześniej od 20 lat.
Ciekawe kto tak naprawdę stoi za kampanią szczucia na "kredyciarzy". Wcześniej "prywaciarze", lekarze, nauczyciele, pielęgniarki, ratownicy, niepełnosprawni, tęczowi, księgowi... Lista wrogów narodu robi się coraz dłuższa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TarakaN
+1 / 1

jeszcze tylko czekać czasów jak umorzą wszystkim długi a składać się będziemy my wszyscy. I ci co mają kredyt I ci co nie mają kredytu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+1 / 1

morawiecki, zdechniij w końcu wszarzu. najlepiej razem ze swoimi tępymi wyborcami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
0 / 2

Ze względu na wykonywany zawód, znam kilku kredytobiorców , tzw. frankowiczów. Spokojnie byłoby ich stać na kredyt w pln, bo przyzwoicie zarabiają w tej walucie, ale cóż .... chcieli mieć taniej.... Tylko jeden przyznał się, że pomimo wariacji kursowych .... wyszło taniej.... reszta milczy lub narzeka ....Jak wszystko na świecie, i zjawisko "frankowicze" jest medialne, mało związane z rzeczywistością.... Czy kanapowiec Kosiniak-Kamysz też ma we frankach ?! Dlaczego rząd, dlaczego banki.... rząd ma tylko moje, nasze pieniądze z podatków, a w bankach są też moje, nasze pieniądze.... Czy ktoś mi pomoże w opłacie drakońskiej składki zdrowotnej, która wzrosła mi o 200%?
Nie wspomnę, że te składki będą nie dla pacjentów , tylko na konowałów, takich jak doktor kanapowiec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanusM
0 / 0

Znajomy w 2018 wziął kredyt na 20 lat, pomimo że rata wynosiła około 1/3 dochodów, stwierdził że dokupi ubezpieczenie przez co z 1100 zł rata wzrosła do prawie 1300 zł, 2 miesiące temu miał wypadek i miesiąc temu stracił pracę bo skończyła mu się umowa a na chorobowym mu nie podpiszą umowy. Te dodatkowe 200 zł uratowało mu teraz dupę bo przewidywana rehabilitacja będzie trwała około roku jak wszystko mu się do porządku pozrasta (ponoć za miesiąc może zacząć ćwiczenia i zabiegi).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem