Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
465 469
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B BurakRasyPolskiej
0 / 2

Przecież ci wszyscy idioci podlegali bądź podlegają systemowi edukacji. A ten nauczyciel mówi, że nie należy zatrzymywać tego procesu. Chyba nie tylko ci ,,idioci" nie umieją myśleć racjonalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+1 / 3

Problem w tym, że państwowa zcentralizowana edukacja może być doskonałym narzędziem propagandowym. Jeden podręcznik do historii a potem z górki: ein Volk, ein Reich, ein Führer....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-1 / 1

Tyle, że akurat edukacja w ZSRR i w Rosji jest na niezłym poziomie. Mają uczelnie wysoko w rankingach, naukowcy od nich z pocałowaniem ręki znajdują zatrudnienie na całym świecie, są powszechnie widoczni w nauce światowej.

Niestety, wykształcenie, nawet wysokie NIE chroni przed głupotą. Można być profesorem politechniki, z godnym pozazdroszczenia dorobkiem, a prywatnie - foliarzem, wojującym antyszczepem, płaskoziemcą i bretharianinem. Oprócz rozumu człowiek ma jeszcze emocje, kompleksy, zalicza ciężkie przeżycia - to nim może miotać jak szatan, niestety, całkowicie nieracjonalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 1

@daclaw to nie edukacja, to pranie mózgów. Czego można się nauczyć w kraju, gdzie za nazywanie wojny wojną nauczyciel dostaje 5 lat łagru?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 1

Zajęcia laboratoryjne z upadku cywilizacji. Uwaga! stosować ubrania ochronne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem