Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
18 30
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 konto usunięte
-4 / 10

Tia.... Jedyny demot na ten temat jakiego widziałam jasno mówił, że chodzi o testowanie pacjentów bezobjawowych, na dodatek podawał pełniejsze dane niż ty. Kto tu zatem fika koziołki? Ja widzę jednego takiego capa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A amroth_86
-3 / 9

@LowcaKomedii Sam robisz fikołki. W dokumencie wyraźnie napisali, że "Zarówno testy antygenowe, jak i genetyczne maja wysoką trafność diagnostyczną w przypadku pacjentów objawowych" i "Testy antygenowe u pacjentów objawowych mają akceptowalną trafność diagnostyczną". Czyli w przypadku pacjentów bezobjawowych trafność diagnostyczna jest niewystarczająca. 70% zakażonych było bezobjawowych, czyli zamknięto w domu ok. 4mln ludzi na podstawie testu, który jest niewiarygodny. Nawet ostrożnie podchodząc do podanych przez MZ danych, przynajmniej połowa z tych ludzi, została zamknięta na kwarantannie bez żadnej podstawy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Herhard
-2 / 10

Autorowi trudno się pogodzić z faktem że jego religia upada?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Herhard
-3 / 9

@LowcaKomedii ludzie twojego pokroju nie przyznają się że dali/dają się robić w bambuko czy to ze wstydu czy po prostu z głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GPQ
-3 / 3

jak dotrzeć do źródła ?
https://www.nfz.gov.pl/download/gfx/nfz/pl/defaultaktualnosci/370/8178/1/strategia_w_sytuacji_zmniejszenia_zagrozenia_epidemicznego_covid-19_2022.03.22.pdf


nie działa


ale juz znalazłem
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwibqLqs0oL3AhXEo4sKHVQhClIQFnoECAIQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.prawo.pl%2Fgfx%2Fprawopl%2Fuserfiles%2F_public%2Fzdrowie%2Fdokumenty%2Fstanowiska_covid_marzec_2022%2Faotmit_sstrategia_w_sytuacji_zmniejszenia_zagrozenia_epidemicznego_covid-19_2022.03.22.pdf&usg=AOvVaw1stxLww2XqDVmtbJ82F2sR


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2022 o 21:28

H Herhard
-5 / 7

@LowcaKomedii polecam wykład Dr.Normana Pieniążka,chyba że to dla ciebie za trudne.Pożyteczni inaczej to ci którzy pomagali napędzać koronopsychozę,w powody nie wnikam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 14

@Herhard Pożyteczni idioci aktualnie piszą prorosyjskie treści, także wio jechać Ukraińców w komentarzach :)

"polecam wykład Dr.Normana Pieniążka" - biologa? A nie lepiej kogoś, kto zna się na wirusologii? Wiesz, tak dla odmiany. I tak tylko wspomnę, że zalecenie, na którym się opieraliście, zaorała profesor wirusologii. I zrobiła to tak skutecznie, że agencja aż wystosowała sprostowanie i przedstawiła inne dane.
Więc co ty mi tu z wykładem jakiegoś biologa, członka Komisji śledczej ds. pandemii.

Może przybliżmy czym jest ta komisja.
Członkowie:
- Mariusz Błochowiak - fizyk, autor książki Fałszywa Pandemia
- Joanna Botiuk - radca prawny, członek stowarzyszenia Głos Wolności, gdzie zajmowano się głównie karami nałożonymi przez sanepid, mandatami za maseczki itp.
- Maja Gidian - politolog, adwokat, również członek Stowarzyszenia Głos Wolności
- Paweł Nogal - radca prawny, jak wyżej
- Anna Rykowska - adwokat
- Izabela Stefańska-Nogal - adwokat, również członek Stowarzyszenia Głos Wolności
- Katarzyna Tarnawa –Gwóźdź - radca prawny, członek zarządu Stowarzyszenia Głos Wolności
- Piotr Witczak - biolog medyczny, oczywiście negujący pandemię
https://demagog.org.pl/fake_news/nieprawdziwe-informacje-w-wywiadzie-z-dr-piotrem-witczakiem/
- Konrad Wozikowski - adwokat, członek Stowarzyszenia Głos Wolności.

A jakby tak, dla różnorodności, dodać kogoś, kto zna się na wirusologii i może nie był od początku negatywnie nastawiony do pandemii tylko doszedł do wniosków obserwując sytuację w kraju?

Jeśli chodzi o pożytecznych, to pamiętajmy, że rosyjskie trolle jeszcze w 2018 urabiały pożytecznych szerząc z ich pomocą antyszczepionkowe treści, więc trochę nie spina to się z twoją definicją pożytecznego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem