Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
204 241
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar gabaryna99
-1 / 49

kolejny manipulator do zaorania.
Nie ma w Polsce antyszczepionkowców, tylko są zwolennicy dobrowolności szczepień.
W tym przypadku mamy do czynienia z jednym czubkiem a nie z jakąś zorganizowaną przestępczością jak próbuje sugerować autor.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 48

@gabaryna99 Wojowniku, to dlaczego gdy wejdę na każdą grupkę "zwolenników dobrowolności", to nie widzę absolutnie żadnych informacji odnośnie walki o dobrowolność, tylko wątpliwej wiarygodności wpisy jakim to straszliwym zagrożeniem są szczepienia i że ludziom wyrasta po nich trzecia ręka?
Skoro to "zwolennicy dobrowolności", to dlaczego o niej nie piszą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+8 / 28

@gabaryna99 No tak, bo jak nie macie racji to "manipulacja/prowokacja/wyrwane z kontekstu/przejęzyczenie". Czego to się antyszczepy nie chwycą... ale dla prawicowców to typowe ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+2 / 18

@LowcaKomedii nie wiemy dlaczego, podobnie jak nie wiemy czemu Macierewicz wszędzie widzi trotyl...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 28

@7th_Heaven No dobrze, udawajmy naiwnych i zakładajmy, że rzeczywiście chodzi o dobrowolność i wcale im nie zależy na kasie, wygłaszając bzdety, mające ludzi zniechęcić do szczepień.

Dlaczego liderka takiego "sceptycznego" stowarzyszenia cały czas wkleja link d o zbiórek lub nr konta do wpłacania darowizn?

I dlaczego, do jasnej anielki, wcześniej pisała posty "Tak, jestem antyszczepionkowcem", które obiegły internet? Czyli pisze, że jest, zachowuje się, jakby była, ale nie jest antyszczepionkowcem? Próbuję to rozgryźć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arca
+3 / 17

@LowcaKomedii przede wszystkim te szczepionki i tak są dobrowolne. Więc o co tym antyszczepionkowcom chodzi? :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 23

@arca Nie wiem, może uroili sobie, że agenci bigpharmy będą czyhać na nich za każdym rogiem i przymusowo szczepić. Ciężko powiedzieć co im tam na filmikach z żółtymi napisami naopowiadali :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gabaryna99
-4 / 12

@LowcaKomedii co jeszcze przeczytales na forum antyszczepów, o lądowaniu w strefie 51, gratuluję contentu którym się karmisz. Z kim przystajesz takim się stajesz. moze zacznij od czytania stron takich jak np cdc, gdzie sam producent podaje powikłania, ale ty widzę wiesz lepiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 17

@gabaryna99 Ty mi musisz powiedzieć, to ty z takich korzystasz.

Przecież w innym wątku potrafiłeś wypluć, że:
- im bardziej zaszczepione dzieci, tym więcej przypadków autyzmu
- w krajach bez szczepień przypadków autyzmu jest bardzo mało
- że Pfizer płacił odszkodowanie za szczepionki przeciwko świńskiej grypie.
Dla niezorientowanych, producentem tych szczepionek był zupełnie inny koncert i Pfizer nie miał z nimi nic wspólnego. Raczej ciężko było im płacić odszkodowania za szczepionki, których nie wyprodukowali, ale może w alterrnatywnym świecie antyszczepionkowców takie rzeczy się dzieją. Nie wykluczam.

"moze zacznij od czytania stron takich jak np cdc, gdzie sam producent podaje powikłania," - ale ja bardzo często czytam cdc i wykorzystuję ich raporty właśnie do orania antyszczepionkowców :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 14

@gabaryna99 Napisz, że ktoś się ośmiesza i manipuluje, a później... wklej link udowadniający, że się mylisz.

Link prowadzi do artykułu opisującego karę za niedozwolone praktyki MARKETINGOWE kilku leków, a nie szczepionki na świńską grypę. Jak typowy antyszczep mieszasz zarówno producentów, jak i produkty.

Wbij to sobie do łba - kontrowersyjna szczepionka na świńską grypę nazywała się Pandemrix i była firmy GlaxoSmithKline, a nie Pfizera.
I jakby tego było mało, to kara dotyczy narkolepsji występującej u 1 na 18 400 przypadków, a nie żadnych praktyk marketingowych, jak w przypadku pfizera.

Typowa folia - napisz, że ktoś manipuluje i się ośmiesza, a później podlinkuj artykuł i pokaż, że się mylisz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 13

@gabaryna99 Czy ty jesteś jakiś upośledzony i nie rozumiesz co się do ciebie pisze?
Znowu wklejasz coś, co W OGÓLE NIE DOTYCZY SZCZEPIONEK NA ŚWIŃSKĄ GRYPĘ...

Tym razem mamy testowanie antybiotyków w Nigerii. Co jest z tobą nie tak? Ja ci piszę, że rzeczy, które wklejasz, nie mają nic wspólnego ze szczepionkami na świńską grypę, a ty w odpowiedzi wklejasz mi kolejną rzecz, która nie ma z nimi nic wspólnego.
Jesteś jakimś trollem?

EDIT:
To dalej praktyki marketingowe i promowanie leku poza obszar wskazań jego użycia... Oczywiście nic wspólnego ze szczepionkami na świńską grypę, czego gabaryna od wczoraj nie może pojąć i nie mogę mu tego wbić do łba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 kwietnia 2022 o 16:31

A arca
+1 / 1

@LowcaKomedii hehe, gabaryna to typowy szur. Nie odniósł się do żadnego merytorycznego argumentu, tylko wrzuca kolejne. Kolejne, których sam nie rozumie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 9

@arca On pisze podobne brednie również pod innymi demotami. I oczywiście wszystko nie na temat :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejniemusial995
-2 / 30

a wiecie za czym naprawdę stały ruskie i pisowskie trolle? zatruwały media społecznościowe o wielkiej histerii zwanej pandemią żeby społeczeństwo europejskie żyło w strachu i izolacji, gospodarki się cofały a niektóre szuje mogły zbić na tym wielkie interesy. siały ferment żeby zastraszać ludzi, burzyć nasz spokój i przy okazji wywoływać kolejną wojenkę ideologiczną. te teksty typu: zabijesz babcię, chcesz powtórki z bergamo, przez takich jak ty nigdy nie wrócimy do normalności pisały sowieckie tituszki. i oczywiście kupa durniów które to podchwyciły. zmarnowane dwa lata życia i nagle pstryk, z dnia na dzień zniknęły wszystkie obostrzenia a covid stał się zwykłą chorobą jak przeziębienie choć sama sytuacja epidemiczna nie zmieniła się ani trochę. mówi się: dziel społeczeństwo i nim rządź

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 31

@maciejniemusial995 Wystarczy trochę poczytać i się zastanowić.
Czy wrogom Polski spadek zaufania do rządu jest na rękę?
Czy protesty ludzi są na rękę?
Czy paraliż służby zdrowia jest na rękę?
Czy wzrost liczby zachorowań jest na rękę?
Czy doprowadzenie do konieczności wprowadzania obostrzeń, wobec których ludzie zawsze będę protestować, jest na rękę?

A wszystko to da się osiągnąć wypisując nienaukowe, antyszczepionkowe dyrdymały.

Teraz sprawdźmy, czy rzeczywiście tak robili, i to nie tylko w przypadku covid, ale znacznie wcześniej:
- https://www.euractiv.com/section/politics/short_news/czech-anti-vaxxers-turning-into-pro-russian-activists/ (opublikowane 22 lutego, czyli przed atakiem Rosji)
- https://firstdraftnews.org/articles/anti-pfizer-vaccine-narratives/ (opublikowane 31 marca 2021)
- https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6137759/ (październik 2018)

Skoro już wiemy czym naprawdę zajmowały się ruskie trolle, to nie pisz głupot :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 21

@maciejniemusial995 "to są tylko twoje własne teorie" - nie, dostałeś źródła. Mam dziwne wrażenie, że rejestrujesz z 1/3 tego, co się do ciebie pisze. Albo że czytasz 2 pierwsze zdania, a całą resztę sobie dopowiadasz.

"wystarczy że po sieci krążył screen wpisu typka z darknetu że jakaś agencja krzak płaciła mu za podkręcanie covidowej paniki" - cholera, wyciągnąłeś niepodważalny dowód. Niestety, takich argumentów nijak nie obalę. Poddaję się, wygrałeś...
A ja widziałem w necie filmik kobiety, która twierdziła, że bigpharma dorzuca plastik do śniegu, żeby ludzie chorowali. Na dowód tego wzięła zapalniczkę i przypaliła kulę śniegu...
Może lepiej będzie, jak trochę ograniczysz internety. Zastanawiałeś się nad tym?

"wszelką inną histerię" - oj tak, np. histerię przed zabójczymi, zaczipowanymi szczepionkami, morgellonami w maseczkach i wielu innych mądrościach, które przebudzeni odkryli w czeluściach internetu. Swoją drogą co się stało z tymi od morgellonów w maseczkach? Coś poznikali. Może przerzucili się na tematykę wojenną.

"media jak euractiv są na poziomie wiarygodności tvn i tvp" - prawda? Nie to, co anegdotka randomowego, anonimowego szura z internetu. To są dopiero dowody. Co tam jakieś auractiv, czy badanie naukowe. Filmik z żółtymi napisami, gdzie Grażyna po hotelarstwie rozkłada światowe spiski na czynniki pierwsze, i to na darmowej platformie, to dopiero wartościowe źródła informacji. Albo czekaj, historyjka kogoś, kto napiszę, że widział taki filmik w internecie (i nie, wcale to nie jest aluzja do ciebie).

"a ty dałeś się wkręcić radzieckim trollom" - emm, ty w ogóle rozumiesz co ja do ciebie piszę, czy wklejasz te bzdury niezależnie od tego, co napiszę? :)
Oj, zdecydowanie ktoś tu uprawia pożyteczny idiotyzm kremla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejniemusial995
-5 / 7

@LowcaKomedii to co piszesz to po prostu covidowe foliarstwo którym wielu już minęło, wystarczyło zmienić temat w tv, innym jeszcze nie, dlatego nie będę bawił się w rozbijanie wypowiedzi na części pierwsze i cytowanie każdego zdania. byłeś jednym z tych którzy z wypiekami na twarzy popierali wszelkie obostrzenia, zamykanie ludzi w domach, niszczenie firm, bezprawne zakazywanie działalności, bankructwa ludzi, izolowanie dzieci na długie miesiące dzięki czemu jedyne co się nabawiły to depresji i nerwic, degradacji życia społecznego? taki właśnie był cel moskwy. rozbić nasz dotychczasowy europejski porządek i wspierać wszelkie tego typu inicjatywy które pomogą zburzyć, rozczłonkować i podzielić jak tylko się da nasze dotychczasowe życie. i trzeba przyznać że w sporym stopniu im się to udało. dlatego trudno się przyznać że prezentowana narracja pokrywa się z celami ruskich trolli?
proste pytanie. jaką chorobą okazał się covid. jego sytuacja epidemiczna w stosunku poprzednich miesięcy nie zmieniła się ani trochę. zarażalność i zachorowalność są dokładnie na takim samym poziomie. jedyna różnica jest taka że zniknął z mediów bo pojawiła się wojna i nikt tym covidem już się nie przejmuje, nie boi, nawet nie pamięta a straszakiem na ludzi były pozytywne testy których też już się nie wykonuje. dzięki temu że nie ma go w mediach można wrócić do normalności. i nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z dnia na dzień zmienił się w zwykłą chorobę, skończyły się dodatki covidowe dla medyków a ministerstwo zdrowia jak wcześniej na potęgę śrubowało statystyki tak teraz NIE ZALECA testów na covid. to jest hit. 31 marca jeszcze był śmiertelnym zagrożeniem a 1 kwietnia już jest zwykłą sezonową infekcją. dalej będziesz się szczepił 4,5,6 dawką? chodzisz w maseczce do sklepu? ograniczasz kontakty, zachowujesz 1,5 m dystans i nie wychodzisz z domu? dalej witasz się łokciem albo w ogóle?
p.s. sam zastanów się nad ograniczeniem internetu. ponad 5 tys. komentarzy i minus 28 tys. punktów za nie. to wystarczy żeby stwierdzić że nie jesteś tu mile widziany. masz jakieś życie poza demotywatorami i śledzeniem na youtube który filmik ma żółte napisy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 14

@maciejniemusial995 Ty naprawdę rejestrujesz 1/3 tego, co się do ciebie mówi i w dodatku próbujesz zakrzyczeć rzeczywistość i powiedzieć, że czarne jest białe.
„dlatego trudno się przyznać że prezentowana narracja pokrywa się z celami ruskich trolli?” – od kiedy to ruskie trolle namawiały do tego, żeby się szczepić i stosować do obostrzeń? Ty żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, czy odbierasz jakieś sprzeczne sygnały?
Ruskie trolle od zawsze szerzyły antyszczepionkowe treści, i to jeszcze na długo przed pandemią. Są nawet badania na ten temat:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6137759/
To jest z października 2018…
Pomyślmy co mogli osiągnąć, szerząc takie treści w trakcie pandemii:
- zapaść służby zdrowia
- więcej chorych
- z racji wielu zachorowań rząd wprowadzi lockdown
- lockdown będzie nieprzyjemny dla obywateli, więc zaczną się burzyć
- z racji rozpowszechniania informacji, że szczepionki/obostrzenia są złe, pojawią się strajki i spadek zaufania do służby zdrowia
No ja tu widzę w zasadzie same korzyści, ale zakrzykuj je i mów, że czarne jest białe. Rozumiem, że jeszcze w 2018 zależało im na tym, ale w dobie pandemii, czyli znacznie lepszej sytuacji, to postanowili zmienić przekaz o 180 stopni. Nie no, bardzo logiczne. Na pewno tak było!

Jest jeszcze jeden słaby punkt twojego rozumowania, bo Instytut Monitorowania Sieci zauważył, że konta/portale szerzące aktualnie prorosyjskie i antyukraińskie treści, wcześniej pisały negatywnie na temat covid/obostrzeń i szczepień. Coś ci się tu mocno nie spina z rzeczywistością.

„jego sytuacja epidemiczna w stosunku poprzednich miesięcy nie zmieniła się ani trochę” – jak tak patrzę na wykres zachorowań i zgonów, to znowu ci się nie spina z rzeczywistością.
Przecież teraz panuje głównie wariant omikron. Zachorowań jest więcej, jest bardziej zakaźny, ale za to zdecydowanie mniej zjadliwy niż wcześniejsze…
https://fakehunter.pap.pl/raport/c983ae4a-eb9e-407b-a981-a6fa2ae30f7b
„Natomiast według najnowszych badań amerykańskiej agencji CDC śmiertelność z powodu Omikrona jest o 91 proc. niższa niż w przypadku wariantu Delta.”

Więc musisz mieć naprawdę nierówno pod sufitem, albo być trollem, by pisać, że sytuacja od paru miesięcy nie zmieniła się ani trochę.

„zarażalność i zachorowalność są dokładnie na takim samym poziomie” – nie dość, że zachorowalność i zarażalność nie jest na tym samym poziomie, to ciekawe czemu słowem się nie zająknąłeś na temat śmiertelności…
https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/objawy-koronawirusa,jak-dlugo-zakazasz-omikronem--kiedy-pojawiaja-sie-objawy---wyjasniamy-,artykul,66446985.html
„Wariant Omikron jest jeszcze szybszy. Od zakażenia do pojawienia się objawów upływają średnio trzy dni
Ten krótki okres inkubacji nie jest dobrą wiadomością, bo oznacza również, że kontakt z nosicielem wirusa szybciej prowadzić może do zakażenia”
„Naukowcy z Hongkongu odkryli, że Omikron namnaża się bardzo szybko, ale tylko w drogach oddechowych. Tam dzieje się to aż 70 razy szybciej niż w przypadku wariantu Delta. To z kolei może wyjaśniać, dlaczego tak łatwo jest zakazić się Omikronem. Wariant ten znacznie mniej dynamicznie rozwija się jednak w płucach. Dzieje się to w o 10 razy wolniejszym tempie niż w przypadku Delty.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 14

@maciejniemusial995 „jedyna różnica jest taka że zniknął z mediów bo pojawiła się wojna i nikt tym covidem już się nie przejmuje, (…) z dnia na dzień zmienił się w zwykłą chorobę, skończyły się dodatki covidowe dla medyków” – i tutaj ci się niestety kalendarz nie spina, gdyż dodatki covidowe skończyły się 31 marca, a wojna zaczęła się 24 lutego… Ponad miesiąc… Naucz się w kalendarz.

„tak teraz NIE ZALECA testów na covid” – i znowu albo jesteś na tyle durny, że nie rozumiesz czytanego tekstu, albo kolejny raz trollujesz i bezczelnie manipulujesz faktami. Żadne MZ, a AOTMiT, nie zaleca testów. W dodatku nie zalecają testować JEDYNIE BEZOBJAWOWYCH. Skąpoobjawowych i objawowych dalej zalecają… Ty w zasadzie wypisujesz bzdury w każdym zdaniu.
https://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Choroby-Zakazne/AOTMiT-nie-zaleca-rutynowego-testowania-przed-wizyta-w-przychodniach-i-szpitalach,231299,1017.html
„Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji nie zaleca rutynowego testowania w kierunku SARS-CoV-2 pacjentów BEZOBJAWOWYCH przed wizytą w POZ oraz planową lub nagłą hospitalizacją”

„to jest hit. 31 marca jeszcze był śmiertelnym zagrożeniem a 1 kwietnia już jest zwykłą sezonową infekcją” – szurmierzyku, ale on będzie w dużej mierze traktowany tak z racji tego, że zniesiono konieczność testowania się i noszenia maseczek. Stan pandemii się nie skończył i dalej obowiązuje.
Po drugie, to stwierdzenie jest totalnym debilizmem, ponieważ koniec kiedyś musi nastąpić. To tak, jakbyś napisał, że zanim wprowadzono w Polsce stan pandemii to wirusa nie było i nie był on zagrożeniem, a dzień później już był.
Pandemia hiszpanki również ma jakiś umowny dzień rozpoczęcia, co nie oznacza, że dzień wcześniej nie była śmiertelną chorobą. Co za baran…

„p.s. sam zastanów się nad ograniczeniem internetu. ponad 5 tys. komentarzy i minus 28 tys. punktów za nie” – oho, koronny argument – nie mam racji, bo mam minusa. Najzabawniejsze jest to, że ty też jesteś na minusie. Z tego wynika, że ty też nie masz racji. Giniesz od własnej broni, szurmierzyku.
A tak naprawdę, dopóki merytorycznie jesteś zjechany jak pies, to ocenami się nie przejmuję :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 12

@maciejniemusial995

"i to w dodatku dzisiaj pojawiły się minusy na jakichś starych komentarzach" - szurmierzyku, ale ja się dopiero dzisiaj pierwszy raz loguję. Mamy godzinę 19:11... Także twoja teoria leży i kwiczy.

Później oczywiście typowy trolling: co zrobić, kiedy jesteś merytorycznie zniszczony i nie wiesz co odpisać? Zacznij projekcje!
27 dawka, 30 fala etc.

Później bądź zdziwiony, że ludzie nie traktują cię poważnie i biorą za szura...

Swoją drogą to dość wymowne, że w ogóle nie odnosisz się do tego, co napisałem, ale masz czas, by napisać elaborat o 50 fali itp.
Po napisaniu elaboratu bez krztyny sensu, napisz, że ktoś się spełnia życiowo przed komputerem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+5 / 19

Niepokojące jest to że wśród foliarzy(antyszczepy,anty5G)jest coraz więcej proputinowców!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darth65
+4 / 16

@Tmaniek Zawsze było, bo to z tych samych kont płynie przekaz. Chodzi o destabilizowanie i utrate wiarygodności w obecne władze w UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-5 / 19

Pfizer gate.
Dziękuję i dobranoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-3 / 13

@Wreckedge Uważaj - zaraz zrobią z Ciebie zwolennika Putina, tak jak już robią powoli z ludzi przeciwnych przymusowi szczepienia przeciw covidowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 19

@katem I właśnie dlatego nikt was nie traktuje poważnie :)

"z ludzi przeciwnych przymusowi szczepienia przeciw covidowi" - w czasie, gdy szczepienia na covid nie są przymusowe, ani nawet obowiązkowe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-4 / 14

@LowcaKomedii A traktuj mnie jak chcesz - twoja opinia akurat nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Lepiej sobie poczytaj uważnie, co za bzdury wypisujesz.
I nie gadaj głupot - szczepienia FORMALNIE nie są obowiązkowe ani przymusowe, ale stosowano przymus w formie ograniczania praw osób nieszczepionych (np. do wizyty w teatrze, restauracji). Teraz covid okazał się jedną z pierwszych ofiar wojny. Czysty czarny-najczarniejszy absurdalny humor.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@katem "A traktuj mnie jak chcesz" - dziękuję za pozwolenie. Jakbym do tej pory tego nie robił...

Czyli czekaj, te wszystkie niepiśmienne szury protestowały, bo teatru się nie mogli dostać? Ale żarciki na bok.

"szczepienia FORMALNIE nie są obowiązkowe ani przymusowe, ale stosowano przymus w formie ograniczania praw osób nieszczepionych (np. do wizyty w teatrze, restauracji)" - coś ci się chyba pomerdało, bo ograniczono CZASOWO wizyty w takich miejscach dla osób bez certyfikatu covidowego.
Cholera, to te certyfikaty dostawali JEDYNIE ZASZCZEPIENI? Weź mi podlinkuj źródełko. Ja biedny cały czas myślałem, że dostawali go:
- zaszczepieni
- osoby, które oficjalnie przechorowały
- osoby, które niedawno miały robiony test i wyszedł negatywny.
A teraz się okazuje, że tylko ci pierwsi. Tyle czasu w błędzie...

To ja czekam na to źródełko o tym, że tylko zaszczepieni go dostawali :) Trzymam kciuki, aby nie skończyło się tym, że napisałaś kompletną bzdurę,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasiewicztr
-5 / 9

Jesteś fantastycznym politrukiem. Czytam twoje wpisy od jakiegoś czasu i dam takie podsumowanie. Człowiek sam z siebie nie jest aż takim ideowcem no więc co? jesteś propagandystą. Dzielny wojak Szwejk nazywał pewne rzeczy bałwanieniem do kwadratu. Obrzydliwość polega na tym, że się rz*Gać chce czytając to. Wiem na demotywatorach komentarze są zgodne z poprawnością polityczną, takie lewacke. Kiepskich agitatorów sobie najmuje "wizjoner roku". Przepraszam za te słowa ale jak czytam twoje wpisy to mam mdłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 16

Wielokrotnie pisałem - ja lubi być solą wśród różnej maści foliarzy, nieuków i innych szurów. Poważnie zastanowiłbym się nad sobą, gdyby tacy ludzie mnie popierali.

Dlatego z uśmiechem na ustach pokazuję jakie bzdury potraficie z siebie wypluć i ile w rzeczywistości jest w nich prawdy. Dokładnie jak w tym przypadku.
Pan miał nie być antyszczepionkowcem i miał być podstawiony.
Dlatego przyzwyczaj się do takich demotów, bo takie właśnie lubię zamieszczać i będę to robił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasiewicztr
-4 / 8

Rób. W końcu idiotą jesteś na swój rachunek. Gorzej jeśli bierzesz za to pieniądze, bo wtedy jesteś tylko marną gnidą. Wybij sobie z głowy że jesteś solą. Za mało wiedzy, inteligencji i człowieczeństwa pod ogólnym nazwaniem, empatia. Taki tam pyskacz z którym nie warto wdawać się w dyskusję bo: sprowadzi do swojego poziomu i przewyższy doświadczeniem. Znasz to przysłowie i kogo dotyczy. Użyłem tego określenia wyżej. Quid est veritas?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem