Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
127 137
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polski_niewolnik
+3 / 7

Z Wikipedii : "W 1997 podczas przyjęcia w domu Sylwestra Stallone w Miami, Seagal przechwalał się, że skopałby tyłek Van Damme'owi. Van Damme zaoferował wtedy Seagalowi, aby wyszli na zewnątrz domu i sprawdzili kto jest lepszy. Jednak Seagal przeprosił wszystkich i opuścił spotkanie. Wieczorem tego samego dnia ponownie spotkali się w klubie nocnym. Van Damme ponownie złożył ofertę Seagalowi, jednak do walki nie doszło. Według Stallone'a Seagal wystraszył się Van Damme'a".

Dużo gada, mało robi podobnie jak jego przyjaciel Putler. Zwykły pozer i cwaniak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+5 / 5

@polski_niewolnik Nie lubiłam go, nawet przed tym, jak zaczął łasić się do Putina. Nie umie w ogóle grać - drewniak, jakich mało. Nakręcił nawet w Polsce dwa beznadziejne filmu (Cudzoziemiec i Poza zasięgiem). Kaskaderzy się skarżyli, że zachowywał się po chamsku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+2 / 2

@Myslaca_istota zgadza się był nawet taki artykuł że w Polsce siedzi tylko w hotelu a jak musi wyjść to z kilkoma ochraniarzami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+1 / 1

Świadomie bojkotuję go od kilku lat z tego właśnie powodu. Jak sądzę, jest to dla niego równie nikła strata, co dla mnie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 1

Od co najmniej 20 lat, kiedy zauważę że w filmie który oglądam gra Seagal lub Van Damme, natychmiast przełączam kanał - po prostu filmy z ich udziałem są tak denne, że nie da się tego oglądać bez odruchów wymiotnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
0 / 0

Kayah jest czopkiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem