Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
35 43
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar konradstru
+2 / 4

No i po co CPK?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
-3 / 7

Szkoda że nasz nierząd nie ma dość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
-1 / 9

Czy ja wiem… nad Litwą, Łotwą, Estonią i Szwecją jest jeszcze mniejsze zagęszczenie… Tam też kontrolerzy mają analogiczny problem?
Bardziej taki stan mi wygląda na uwarunkowania geopolityczne. Samoloty lecące na wschód i ze wschodu aktualnie nie latają nad Polską z przyczyn ogólnie wiadomych.

A w kwestii kontrolerów - pewnie podwyżki załatwiły by sprawę zwolnień. Nie jest problemem, że mają dość, tylko że mają za mało xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ertyka
+3 / 9

@pawel24pl rozumiesz że loty do Polski są opóźnione ? Nie ma komu kontrolować lotów. Z tego co mi wiadomo prawie 100 osób chce odejść z pracy. Czy zdajesz sobie sprawę, że to będzie źle ? Zdajesz sobie sprawę, że przez opóźnienia itd. Loty są kierowane na inne lotniska Europy, co sprawia też utrudnienia dla wszystkich. I nie o zagęszczenie tutaj chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
-2 / 8

@Ertyka Nie jest dobrze, ale moim zdaniem określenie "paraliż" to przesada mogąca wzbudzić zbędną panikę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edls
-1 / 7

@pawel24pl dzieciaku dobrze się czujesz ?
Jest w Polskich lotach katastrofa, jeszcze planuje odejść 100 osób. To oznacza ogromny problem kadrowy i ogromne zamieszanie nie tylko w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
-2 / 4

@edls
Widzę, że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz:

Paraliż: «całkowita niezdolność do działania lub funkcjonowania» (https://sjp.pwn.pl/szukaj/parali%C5%BC.html)
Katastrofa - «wydarzenie, w którym ginie wiele osób lub dochodzi do dużych strat materialnych» «zjawisko tragiczne w skutkach, obejmujące swoim zasięgiem duży obszar» «całkowite niepowodzenie jakiegoś przedsięwzięcia». (https://sjp.pwn.pl/szukaj/katastrofa.html)

Nikt nie zginął, a samoloty wciąż są w stanie latać. Nadal jest wiele lotów, które w Polsce zakańczają się powodzeniem. Więc o ile nie przeczę, że nie jest dobrze, ani że jest źle, to nadal uważam, że takie słowa jak "katastrofa" lub "paraliż" to przesada mająca na celu manipulację lub celowe wzbudzenie paniki.

A i jeszcze jedno - popracuj trochę nad kulturą.

Edit: Polecam się też zapoznać, zanim zacznie się coś pisać w Internecie: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-uwaga-pasazerowie-moze-dojsc-do-opoznien-i-odwolan-lotow,nId,5949263#crp_state=1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2022 o 9:01

avatar lingerer
+1 / 3

@edls chwyć się za głowę i biegaj w kółko z grymasem paniki na twarzy, sory ale tak mi się skojarzyło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrocfig
+1 / 3

@pawel24pl katastrofa i paraliż to są słowa opisujące cała sytuację. Słowa Jak najbardziej pasują do tego co się dzieje. Nie łap ludzi za słówka, bo to właśnie ty manipulujesz, wprowadzając politykę poprawności słowa.
Wczoraj lot mojej rodziny został odwołany, z niewiadomych przyczyn, niedawno był problem z odprawą kuzyna. Przez tyle latania co miesiąc, nigdy nie było takich problemów, więc zamilcz że swoimi dennymi i nudnymi wywodami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
-2 / 2

@wrocfig
Dla przykładu katastrofa i paraliż to były 11 września 2001r. w USA.
Porównaj sobie i sama wyciągnij wnioski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem