Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
354 372
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T TakHedaPL
-4 / 10

Ciekawe co na to ukraincy pracujacy w Auchanie w Polsce xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekns
+1 / 3

@TakHedaPL a niech się oszołomy leroye oraz bi1 i Bricoman (to te same firmy tylko pod innym szyldem) wycofają z Polski a na ich miejsce zajmą na przykład stoktotki. Tam też można pracować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
+2 / 4

@konradstru Niestety, oni o tym nie wiedzą, są to takie nieświadome ruskie trole w stanie owczego pędu nakręcanego przez kreml :( Przyszło nam żyć w idiotycznych czasach.

LUDZISKA ZROZUMCIE, parafrazując Pattona który powiedział kiedyś do swoich żołnierzy "to nie wy macie ginąć za swój kraj, to tamci mają ginąć za ich kraj", to nie my mamy ograniczać nasz eksport, to ruski eksport mamy ograniczać, na tym polega wojna handlowa.

Na dzień dzisiejszy Rosja eksportuje rekordową ilość towarów do Europy, Europa natomiast doprowadziła się do zapaści eksportu bo odcięliśmy się od rynku zbytu, krótko mówiąc:
Przed wojną my kupowaliśmy od Rosji, a Rosja od nas.
Teraz my kupujemy od Rosji, a Rosja od nas nie (z wyjątkiem broni i towarów strategicznych).
A powinno być tak, że my nie kupujemy od Rosji, a Rosja od nas tak (poza bronią i towarami strategicznymi).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+1 / 3

@johnyrabarbarowiec jest w tym logika ale mimo wszystko czekam aż cię zakrzyczą, mnie już te trole minusują ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
+1 / 3

@johnyrabarbarowiec
Brawo, wreszcie ktoś to napisał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arkadiusz9891
-1 / 7

Osobiscie jakbym zobaczył osobę która wiesza taki plakat wezwał bym pracowników lub ochronę sklepu. Następnie zeznałbym policji aby osoba dostała mandat za wprowadzanie ludzi w błąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

@Arkadiusz9891 Skończysz jako pieniacz, spędzający życie i 3/4 dochodu na sądzeniu się ze wszystkimi sąsiadami, byłą i dziećmi. Typowy Paździch albo pan Zdzisiu z mojej pierwszej pracy. Coś ci powiem - takim ludkom tylko się wydaje, że są groźni, władczy, prawi i sprawiedliwi. W rzeczywistości, wszyscy, którzy muszą mieć z nimi do czynienia, co wieczór cisną z nich bekę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 3

@Arkadiusz9891 myślę, że skoro te "bojkotowane" sklepy nie reagują to te akcje nie przynoszą takich efektów ja mówią w mediach.
Chyba, że zbierają materiał dowodowy żeby w niedalekiej przyszłości pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich tych "artystów" i naliczyć ich na dużą bańkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kflatin
0 / 8

Mam mieszane uczucia na takie akcje.
Dodaje się głównie pracy szeregowym pracownikom, którzy muszą to sprzątać, a i tak nic od nich nie zależy. Pewnie nawet od szefostwa Auchan na Polskę to nie zależy, tylko od międzynarodowej centrali, a ją może zaboleć tylko spadek dochodów (inna sprawa, że ów spadek dochodów może się też odbić znowu na szeregowych pracownikach).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 0

Nie wiemy, jakie skutki przyniosą ostatecznie sankcje. Rozumiem, jeśli ktoś się decyduje bojkotować firmy, które współpracują z Rosją. Ale takich akcji nie rozumiem.

W mojej opinii kwestia jest taka, że to nie jest walka o moralność, tylko walka o nasze zachodnie, europejskie, a w naszym przypadku jeszcze ściślej: polskie tyłki. Gdyby to była walka o moralność, w przypadku innych współczesnychh wojen i agresji międzynarodowych także bojkotowalibyśmy agresora, a tak nie było.

Zatem jeśli ktoś uważa, że sankcje pomogą, niech działa zgodnie z przekonaniami i nawet niech zachęca i wpływa na innych, żeby robili podobnie. Jednak niech nie łudzi się, że jest ostoją prawości i sprawiedliwości, soreczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-1 / 1

Ale jaki w tym sens???
Auchan działa w Rosji?
I co jest wynikiem tego działania?

Rosjanie mają francuskie sery a Francuzi mają rosyjskie pieniądze. Do Rosji wjeżdża towar a wyjeżdża forsa - UJEMNY BILANS!!!

W jaki niby to sposób wspiera wojnę? Powinniśmy ich ZALAĆ wszelkimi usługami i handlem - najlepiej przez internet - niech oddają swoją forsę NAM, a rosyjskie firmy tych samych branż niech padają.
A jednocześnie tnijmy import z Rosji - wszystkiego, by nie zarobili na nas ani jednego (euro)centa.

Ale działania rządu idą na odwrót - gaz, ropę i węgiel kupujemy, a firmy chcące odessać z Rosji forsę - blokujemy.

Gdzie sens?

PS. A disowanie pracowników i klientów Auchan-Polska to już w ogóle jakaś aberracja....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2022 o 16:18

N niemlody
0 / 0

@BrickOfTheWall pozornie logiczne, powiem tak, mordercom nawet nie podaje się ręki a co dopiero handel

Odpowiedz Komentuj obrazkiem