Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 90
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+9 / 9

Z tą Normalną Rosją to bym tak nie szalał bo z relacji mojej przyjaciółki wiem, że rosyjskie dzieci atakują ukraińskie dzieci które z wiadomych względów pojawiły się w większej ilości w tej szkole (w szkole podstawowej w klasach tych starszych ale i w tych młodszych) I inicjatorami właśnie tych bójek i innych agresywnych zachowań są rosyjskie dzieciaki... no one same sobie tego nie wymyśliły... a przynajmniej nie te młodsze... raczej wynoszą to z domu od rodziców Rosjan mieszkających i pracujących w Polsce. Putinowska propaganda nie kończy się w granicach Federacji Rosyjskiej... jak dla mnie to rodzice tych dzieciaków którzy zaczepiają i wszysnaja bójki z ukraińskimi dziećmi, powinni być wezwani w trybie natychmiastowym do szkoły i być poinformowani że ich "pociechy" zostaja z tej szkoły wywalone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+1 / 1

@Cammax Akurat widziałem fragment jak PRZEPRASZA ZA POMYŁKĘ MA BELCE, bo oczywiście chodziło o Rosję

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yarro_B
+8 / 8

A gdzie ktoś widział normalnych rosjan, w muzeum? Mój śp. dziadek, który widział ich pierwszy raz we Lwowie w 1939 a potem wiele lat mieszkał wciąż u siebie czyli niestety w CCCP powtarzał "Dzicz azjatycka". I to się nie zmieniło i chyba nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+1 / 1

@Cammax
a możesz przybliżyć o czym konkretnie był materiał, bo pasek w sumie gówno mówi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 2

@piotrKrokodyl to był błąd zobaczyłem ten materiał, zaraz potem przeprosili od razu na wizji ale słabe to było, tak czy, brak profesjonalizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@piotrKrokodyl o wojnie na Ukrainie. Szczerze, po zobaczeniu pierwszy raz tego paska myślałam w pierwszej chwili, że chodzi o Wołyń.
Ale to jednak dotyczyło obecnej wojny. Nawet jeśli to tylko pomyłka, a nie celowe działanie, to jest to wstyd dla nas, jako narodu. I świadczy o braku profesjonalizmu u paskowych. Bo szczerze, czasem "bawiłam się" w paskowego TVPIS i obstawiałam, jakie paski mogłyby się tam pojawić przy różnych okazjach, ale czegoś takiego nawet ja nie przewidziałam. Ani chyba nikt, kto też tworzył w generatorze te paski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem