Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
21 42
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kikurenty
0 / 12

Teraz zapewne jest expertem w dziedzinie wojskowości i polityki międzynarodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-3 / 13

@kikurenty Dla mnie profesjonalny pożyteczny idiota.
Koleś prawdopodobnie z traumą pourazową (podobno przebył jakąś srogą chorobę w przeszłości) dał się złapać na skądinąd realne, acz zdecydowanie nie tak groźne zagrożenie - no i co istotne przede wszystkim zagrożenie zaaranżowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obyczajowy
+4 / 4

@Iasafaer co niby nazywasz aranzacja :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-3 / 13

@Obyczajowy Może inaczej. Jakoś tak zwyczajnie nie wierzę w dobroduszność osób sprawujących władzę. To znaczy, jakoś ciężko mi uwierzyć, że to co dzieje się od 2 lat to wynik szczerej chęci opanowania choroby.
Jednomyślność władz na całym świecie, zbliżony sposób działania, podejrzanie duża determinacja we wdrażaniu kontrowersyjnych praw.
Ja nic nie sugeruje, ale tak po prostu ciężko mi uwierzyć, że politycy i możni tego świata tak nagle jednogłośnie porzucili te swoje gierki i z dobroci serca rozpoczęli działania mające na celu przeciwdziałać pandemii. Że to lanie nas po mordach, wystawianie mandatów, groźby przymusu szczepień, groźby utraty pracy, praw obywatelskich, zamykanie biznesów, szkół, ograniczenia w przemieszczaniu się...
I że oni to wszystko "dla naszego dobra" ...
Że pojawił się groźby wirus i nagle zapragnęli naszego dobra.

Wiesz...jak mawia klasyk - każdy kryzys jest dobry, żeby wykorzystać go do dużych zmian. I to się dzieje na naszych oczach.
Z wojną na Ukrainie jest podobnie. Wirus magicznie zniknął, choć przed chwilą jeszcze był tak kur...a ogromnym zagrożeniem, że wywrócili świat do góry nogami. Aż tu nagle 24 luty i elo, koniec pandemii, teraz jest wojna.
Nagle 2.5 miliona uchodźców kisi się na dworcach, potem w pociągach, następnie w różnych miejscach dla nich na szybko zorganizowanych. Przez ten cały czas poziom higieny z oczywistych powodów kuleje. I co? I kur...a nikt nie umiera! Ty, no czary jakieś. 2.5 miliona Ukraińców i szpitale nie pękają w szwach od chorych na Covid? W ośrodkach dla uchodźców nie ma respiratorów? Nikt nie umiera na granicy od duszności?
Jak to możliwe? Czary? Przecież jeszcze przed chwilą brakowało miejsc na oddziałach, brakowało załóg karetek pogotowia, bo połowa na kwarantannach. Brakło funkcjonariuszy służb mundurowych! I co? I nagle problemu nie ma?

Czy trzeba mieć 5 fakultetów, w tym przynajmniej jeden z wirusologii, żeby dostrzec tu, że ktoś nas zrobił w ch...a?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 20

@Iasafaer "Jednomyślność władz na całym świecie, zbliżony sposób działania, podejrzanie duża determinacja we wdrażaniu kontrowersyjnych praw." - ale za to w globalny spisek, w który uwikłane są wszystkie kraje na ziemi, by wprowadzić jakieś NWO, to uwierzyłeś, prawda? :) To, że jednoczą się przeciwko wirusowi i wprowadzają podobne obostrzenia w oparciu o to jakie efekty dają w innych krajach jest niewiarygodne. Wiarygodne jest natomiast, że wszystkie się zjednoczyły, by uciskać swoich obywateli, swoje skarbonki i wprowadzić nowy porządek. Milutko.

"Wirus magicznie zniknął, choć przed chwilą jeszcze był tak kur...a ogromnym zagrożeniem" - zniknął? Cholera, dobrze wiedzieć. To te wszystkie statystyki z różnych krajów sfałszowane, mam rację?
Np. takim Niemcom, to te nowe zachorowania tak się tylko wydają, a tak naprawdę ich nie ma?

"Nagle 2.5 miliona uchodźców kisi się na dworcach, potem w pociągach, następnie w różnych miejscach dla nich na szybko zorganizowanych. Przez ten cały czas poziom higieny z oczywistych powodów kuleje. I co? I kur...a nikt nie umiera! Ty, no czary jakieś. 2.5 miliona Ukraińców i szpitale nie pękają w szwach od chorych na Covid?" - a teraz weż głęboki wdech i na chwileczkę zapomnij o covidzie i skup się na wszystkich pozostałych chorobach tego świata. Czy masz jakiekolwiek doniesienie, że Ukraińcy przynieśli do nas jakieś choroby? Czy nie pomyślałeś, że brak tego typu doniesień może się troszeczkę łączyć z covidem i że może w ogóle nie chcą mówić o tym jakie choroby ze sobą przynieśli?

"W ośrodkach dla uchodźców nie ma respiratorów?" - to wymyśliłeś przed chwilą? A czym się głównie zajmują ośrodki dla uchodźców? Leczeniem covid?

"Czy trzeba mieć 5 fakultetów, w tym przynajmniej jeden z wirusologii, żeby dostrzec tu, że ktoś nas zrobił w ch...a?" - po twoim komentarzu powiedziałbym, że jednak widać, że się przydają :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-2 / 14

@LowcaKomedii Ja wiem, że Ty jesteś z tych co od 2 lat pełnią bardzo ważną społeczną misję walki z szurią. Podziwiam za wytrwałość.

Powiem tak. Co do tych Ukraińców. Mówią, czy nie mówią o ich chorobach... widzisz. No tu mamy pewien zgrzyt. Aktywiści, którzy jeszcze całkiem niedawno byli gotowi niemalże strzelać do niezaszczepionych dzisiaj są tymi samymi, którzy z pełnym zaangażowaniem pomagają na granicy lub przy ośrodkach dla uchodźców.
No i zapytasz co z tego.
No widzisz... gdyby uchodźcy przynieśli ze sobą jakieś choroby to jak mniemam doszłyby nas jednak słuchu od tychże aktywistów, że jest jakiś problem.
2.5 miliona uchodźców, którzy przez ostatnie dni raczej nie przestrzegali żadnych sanitarnych standardów, ani też po przybyciu do nas ciężko uwierzyć, żeby ośrodki były w stanie ten standard należyty również zapewnić. I mamy 2.5 miliona osób, czyli no...całkiem sporo nie sądzisz?
W tak dużej próbie powinniśmy mieć całkiem wiarygodne informacje spływające od osób pracujących z uchodźcami. Powinniśmy dostawać informacje (nawet niepotwierdzone, ale jednak) że uchodźcy chorują lub umierają, że osoby pracujące z uchodźcami chorują...
Ale takich informacji brak.
No dziwna sprawa. Szczególnie, że do pomocy zjechali się nawet ludzie zza granicy.
Dziwna sprawa. 2.5 miliona osób bez żadnych standardów sanitarnych, w dodatku rząd miłościwie panujący "odwołuje pandemie". Nikt nie nosi maseczek, pełen luz.
Dziwna sprawa... jak to możliwe w sumie, że nie docierają do nas żadne informacje nawet drogą "pantoflową"? Nic. Null. Zero. Osoby, które jeszcze przed chwilą grzmiały, że wszyscy umrzemy dzisiaj zamilkły. Problem magicznie zniknął.
Ale Ty chcesz tutaj zrobić fikołka i udowodnić, że "nie mówią, bo nie chcą straszyć".
Kurde, no ciekawa sprawa. Śmiertelny wirus, który jeszcze przed chwilą spowodował wywrócenie się świata jaki znaliśmy do góry nogami teraz nagle jest na tyle niegroźny, że możemy sobie jednak pozwolić na racjonalne podejście i nie straszyć społeczeństwa...

Boże. Trochę przeraża mnie to, że wciąż istnieją ludzie Twojego pokroju. Historia was oceni. Szkoda tylko, żeśmy musieli ponieść takie koszty tego wariactwa.


A co do wiary w światowy spisek...
Ech nawet nie wiem jak to skomentować.


Pociesza mnie fakt, poniekąd jak na złość takim jak Ty "odwołali pandemię". No i wzorem demota mógłbym również wobec Ciebie wystosować pytanie - i co Ty przyjacielu będziesz teraz robił.
Ciorałeś przez ostatnie 2 lata szurów jak ojczym pasierba. Zabrali Ci grabki, odwołali pandemię i czym Ty się teraz zajmiesz?
Niech zgadnę...przerzucisz się na łojenie "ruskich onuc", będziesz proukraina.
Kurdę, że też profil działalności takich osób jak Ty zawsze musi być zupełnie przypadkiem zbieżny z bełkotem w telewizji. Co za przypadek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 17

@Iasafaer „Ja wiem, że Ty jesteś z tych co od 2 lat pełnią bardzo ważną społeczną misję walki z szurią. Podziwiam za wytrwałość” – a dziękuję, dziękuję. Ale przyznam się szczerze, że był w tym również aspekt rozrywkowy. Z ręką na sercu powiem, że dawno nie spotkałem większych idiotów niż antycovidowcy.
Nie zgodziłbym się jednak ze stwierdzeniem, że TYLKO od 2 lat. Wcześniej pisałem z różnej maści płaskoziemcami, wyznawcami Zięby, klasycznymi antyszczepionkowcami itp. Także to nie pierwsze szury, które spotkałem na tym portalu. Po prostu od 2 lat działalność tego marginesu skupiała się głównie na covidzie.

„Aktywiści, którzy jeszcze całkiem niedawno byli gotowi niemalże strzelać do niezaszczepionych” – tu chyba za dużo filmików z żółtymi napisami wleciało. Wypominanie im, że nie dysponują żadnymi argumentami lub podejmują debilne decyzje nie oznacza, że ktoś od razu chce do nich strzelać. Z drugiej strony co widziałeś w wykonaniu antyszczepionkowców: grożenie lekarzom, ratownikom medycznym, podpalanie punktu szczepień, rajdy na szpitale, rajdy na sklepy. No nie powiesz mi chyba, że ten margines to takie grzeczne aniołki. Wymień mi podobne akcje, które zaszczepieni robili niezaszczepionym.

„gdyby uchodźcy przynieśli ze sobą jakieś choroby to jak mniemam doszłyby nas jednak słuchu od tychże aktywistów” – niekoniecznie.

„Osoby, które jeszcze przed chwilą grzmiały, że wszyscy umrzemy dzisiaj zamilkły” – i znowu, odpuść filmiki z żółtymi napisami. Nikt nie mówił, że wszyscy wymrzemy, a że sytuacja jest na tyle poważna, że nie powinniśmy się zachowywać jak antycovidowe nieuki. I przypomnę również, że statystyki odnośnie nowych zachorowań i zgonów jak były prowadzone, tak dalej są. W innych krajach odnotowują nawet szczyty zachorowań, więc covid magicznie nie zniknął, co wielu przebudzonych sugeruje.

„Śmiertelny wirus, który jeszcze przed chwilą spowodował wywrócenie się świata jaki znaliśmy do góry nogami teraz nagle jest na tyle niegroźny” – czyli czekaj, ogarnę twoją logikę. Czyli wirus stał się niegroźny, bo w mediach mówi się głównie o WOJNIE blisko naszych granic? Wiesz, o nowotworach i chorobach układu krążenia również nie mówią. Czy, zgodnie z twoją logiką, powinniśmy założyć, że ich nie ma i są niegroźne? Ba, czy widzisz teraz reklamy namawiające do wcześniejszej profilaktyki?

„Historia was oceni.” – widzisz, was już oceniła. Okazało się, że banda nieuków „włączyła myślenie” oglądając jakieś głupoty w internecie i w dobie pandemii:
- nie godzili się na przyjęcie jedynego skutecznego leku w postaci szczepienia
- zdecydowanie częściej byli hospitalizowani
- zdecydowanie częściej umierali
- zdecydowanie częściej zarażali
- napadali na ludzi niosących pomoc (lekarzy, ratowników medycznych)
- byli powodem przesuwania lekarzy do zajmowania się covidowcami, a później protestowali, że nie mogą się dostać do specjalistów
- organizowali idiotyczne i kompletnie bezużyteczne marsze
- zakłócali pracę różnych sklepów robiąc rajdy antymaseczkowców
- potrafili wtargnąć do szpitali
- widzieli, że wyszli gorzej, wszelkie raporty to potwierdzały, a i tak namawiali innych, by obrali taką samą strategię.
No i jak historia was zapamięta? Czy potrafisz mi wymienić chociaż jedną rzecz, która antycovidowcom wyszła? Jedną rzecz, w przypadku której wyszli lepiej? Jeśli nie, to czy właśnie nie powinieneś się nad sobą poważnie zastanowić? Serio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 17

@Iasafaer „A co do wiary w światowy spisek...
Ech nawet nie wiem jak to skomentować.” – ja rozumiem, że mogłeś zaniemówić. Może zauważyłeś jak idiotycznie wygląda twoje podejście z punktu widzenia osoby siedzącej z boku. Okazuje się, że w jeden nieco bardziej prawdopodobny scenariusz nie jesteś w stanie uwierzyć, a w zdecydowanie bardziej nieprawdopodobny już tak.

„Kurdę, że też profil działalności takich osób jak Ty zawsze musi być zupełnie przypadkiem zbieżny z bełkotem w telewizji” – cholera, to było mi to powiedzieć, kiedy Szumowski mówił, że maseczki za dużo nie dają, a ja, że tak. Swoją drogą, mógłbym teraz odbić piłeczkę i napisać, że twój przekaz jakoś nigdy nie jest zbieżny z nauką, za to zgodny z propagandą antyszczepionkowców, którzy okazali się robić ostatnio za pożytecznych idiotów. Dziwne, że te wasze „niezależne” źródła informacji, które tak ochoczo pisały głupoty na temat szczepień, nagle zaczęły siać prorosyjską propagandę. Dziwne to.
Ot taki przykład, pewna grupka o wdzięcznej nazwie "Szczęśćbogawka - sekcja Grzegorza Brauna" zaczęła zamieszczać wpisy, że wyrażają wsparcie dla narodu rosyjskiego w walce z neofaszyzmem w Europie... Pewnie przypadek. Albo inna grupka "Korwin jak zwykle z rigczem" zmieniła nazwę na "Grupa wsparcia Federacji rosyjskiej - miesiąc j*** ukrainy". Pewnie kolejny przypadek.

„Zabrali Ci grabki, odwołali pandemię i czym Ty się teraz zajmiesz?” – dalej będę was merytorycznie niszczył, jak robiłem to przed pandemią :) Pewnie powróci u was do łask klasyczne antyszczepionkowe przebudzenie, różnej maści znachorzy i inni uzdrowiciele. Jest znowu miejsce na chemtrails, 5G, troszeczkę się wyciszyliście o NWO, gdy okazało się, że w zasadzie wracamy do stanu sprzed i, co za zaskoczenie, na całym świecie jednak nie obowiązują jedynie płatności bezgotówkowe. Także może, a raczej na pewno, zaczniecie wypisywać kompletne głupoty, ale tym razem nie odnośnie covid. Także szykuje się kupa zabawy :) I oczywiście nie wspomniałem o nowych teoriach spiskowych, które z pewnością zaczniecie wygłaszać. Wszak nauka ciągle idzie do przodu, więc macie coraz więcej możliwości ją brutalnie gwałcić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+1 / 13

Tego mema najwidoczniej zrobił szur. A nie widzisz kmiocie co jest tam napisane? Nauka, technologia, inżynieria? Najwidoczniej nie masz pojęcie co to znaczy skoro bredzisz tylko o wirusie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-2 / 16

@antyfrajer Widzisz... gdyby autor tego fanpage'a zajmował się suchą analizą danych to nie byłoby żadnego problemu.
Sęk w tym, że mamy do czynienia z kolesiem ze stresem pourazowym, który z uwagi na własne przeżycia chorobowe okrasza każdy wpis emocjonalną papką.
W stylu "dzisiaj zmarło 30 osób na Covid, to wielka tragedia dla rodzin, musimy przeciwdziałać!".
A wystarczyło napisać "zmarło 30 osób, elo". Każdy sobie sam wyciągnie wnioski, czy to mało, czy dużo, czy trzeba siać lament, czy nie...

Koleś mógłby się ograniczyć do podawania faktów naukowych, ale pozwala sobie również na zabawę w polityka, wirusologa, psychologa i psychiatrę. No wszechstronny chłopak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+2 / 4

@Iasafaer Ale kto ci każe to czytać? Wyciągasz z odmętu internetu coś co ci się nie podoba, to zamiast to w sumie reklamować to olej to. Będzie to dla zdrowia własnego z korzyścią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kurnutus
+1 / 7

@Iasafaer to tak serio? co innego być foliarzem, antyszczepem, krótko: debilem, a co innego TAK GARDZIĆ ludźmi i ludzkim życiem, żeby proponować wpis: "zmarło 30 osób, elo". BRAK SŁÓW.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-1 / 5

@kurnutus No nie, ale już rozpieprzenie życia milionom dla uratowania 30-stu jest fenomenalnym odruchem człowieczeństwa. Idź powiedz prosto w oczy milionom osób, którzy utracili dorobki życia z powodu lockdownów, że "wszystko jest zajebiście, bo przecież uratowaliśmy parę osób".

Oczywiście wiemy obaj, że te "30 osób" to pewna przenośnia. Tak czy inaczej skala jest porażająca, bo dla uratowania mniej, niż procenta populacji zrujnowaliśmy ostatnie dwa lata wielu milionom osób.
Jak się za kilkadziesiąt lat okaże i wyjdą na światło dzienne wały związane z tą pandemią to skala tego zjawiska może być jeszcze większa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 19

Nie wiem kto to, ale tytuł ma zachęcający.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iasafaer
-4 / 12

@LowcaKomedii Hehe, a to dosyć zabawne, bo gotów byłbym nawet pomyśleć, że to Ty jesteś autorem tej strony, albo przynajmniej ktoś Ci dobrze znany :)
Aż trudno uwierzyć, że ktoś kto produkuje w takim tempie demoty "antyszurowe" nie zna Defoliatora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 19

@Iasafaer "Hehe, a to dosyć zabawne, bo gotów byłbym nawet pomyśleć, że to Ty jesteś autorem tej strony, albo przynajmniej ktoś Ci dobrze znany :)" - widzisz, szury potrafią uwierzyć w wiele niestworzonych rzeczy, nawet że ziemia jest płaska lub w historyjki wzajemnie się wykluczające, także w ogóle mnie to nie dziwi :)
Ale tak pisząc zupełnie szczerze - zupełnie nie znam. Może dlatego, że nie edukuję się na facebooku, nie wiem. Pierwsze słyszę o nim, ale widząc jak zareagowałeś i że aż demota zrobiłeś na jego temat, musiał dużo bredni, które łyknąłeś, obalić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 17

@Iasafaer Skoro tak bardzo razi cię ten jego emocjonalny bełkot, to aż strach pomyśleć jakie masz zdanie na temat stopnop i w zasadzie wszystkich postów ich autorstwa.
Jeśli przytoczone przez ciebie jakieś cytaty tego kolesia są tak złe, to chciałbym usłyszeć opinię na temat stopnop.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jfk

@LowcaKomedii spoko fanpage. Gostek jest trochę narwany, ale skutecznie tropi szurię.
Najwyraźniej na tyle skutecznie, że foliarze poczuli się zagrożeni i jak widać próbują kontratakować ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 16

@jfk I skończyło się na tym, że autor demota zareklamował mi fanpage, którym warto się zainteresować :)

@Iasafaer Dzięki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jfk

@LowcaKomedii nic bardziej nie cieszy niż takie "sukcesy" foliarzy :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem