Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gicio
+8 / 8

Poszli by do Sasina i ten by im powiedział jak się załatwia kasę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
+13 / 17

Te zrzutki pokazują jak bardzo niepotrzebny jest socjalizm państwowy. Ludzie potrafią i chcą sobie nawzajem pomagać. Mopsy, sropsy i zusy do głupota pożerająca pieniądze za pośrednictwo, często z nic niewartym efektem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Augmentin
+17 / 19

Akurat Czarnek wrogi jest wszelkiemu wyróżnianiu się na polu naukowym, więc decyzja jak najbardziej zgodna z jego założeniami. Nic się nie dzieje.

Tak, żartowałem; ta zrzutka to kolejny efekt tragedii nazywanej ministrem edukacji i nauki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
+14 / 18

Rząd nie jest po to, by finansować czyjeś wymysły. On jest po to by finansować swoich. No i czarnych kieckowych, bo ci załatwiają im przetrwanie po kolejnych wyborach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
-2 / 8

Rakieta typu "niszczyciel brzóz" mienia Lecha Kaczyńskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+6 / 6

No właśnie. To jedno pytanie: po co jeszcze finansujemy rząd? Polacy pokazali, że sami radzą sobie doskonale. Po co nam te pasożyty z sejmu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+9 / 9

Po takich nieprzyjemnych konfrontacjach z polskimi realiami, nie bądźmy zdziwieni jeśli zdolni i kreatywni młodzi ludzie w celu wykorzystania swoich talentów opuszczą nasz kraj po zakończeniu edukacji. W ten sposób pozbędziemy się tej bardziej rozwiniętej intelektualnie części społeczeństwa, a pozostanie nam proporcjonalnie większa, tępa masa głosująca niezmiennie na populistycznych, bezczelnych cwaniaków. Tym sposobem idziemy w kierunku wytyczonym przez Węgry, a potem może nawet i Rosję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

@Ricochet69 Niestety, astronautyka czy jak to tam zwą w Polsce nie jest rozwojowa. Jest kilka kierunków, które się chyba studiuje dla zabawy. Moja znajoma studiowała archeologie. Fajne studia, wyjazdy na stanowiska archeologiczne do Egiptu a nawet Meksyku w ramach praktyk. Super sprawa. Tylko że po skończeniu studiów co dalej? Kustosz w muzeum? Renowacja zabytków? Tak samo z innymi rzeczami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 4

Ja rozumiem oburzenie, ale "dzieciaki", "Małolaty"? Studenci z polibudy to dorośli ludzie, a nie dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neomagnet
+5 / 5

Przecież według czarnka kosmosu nie ma, ziemia jest płaska - tak mu guru tadzio kazał myśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset0
+3 / 3

czarnek to minister. to zdrajca/smiec i kukla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartheeks
+3 / 3

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile innowacyjnych projektów jest ucinanych . Podam kilka przykładów : Politechnika Wrocławska opracowała projekt wytwarzania paliwa z węgla kamiennego - cena wytworzenia litra takiego paliwa wynosiła 3zl ( ówczesna cena paliwa 3.56) . Projekt zderzaka do auta pochłaniającego ponad 70% siły uderzenia - wykradziony z urzędu patentowego i sprzedany, polski grafen - rozwalony i patent sprzedany do Chin. Po prostu ręce opadają . Kolejny przykład - Politechnika Wroclawska- konkurs na projekt drona zdolnego do przeniesienia ładunku ponad 15kg - zebranie funduszy na wyjazd do USA udało się tylko dzięki osobom prywatnym. Jak Państwo Polskie zacznie wspierać i rozwijać naukę - staniemy się potęga. Mamy świetną kadrę naukową, polscy studenci są mega i wśród nich są tacy pasjonaci , którzy mogą wznieść naukę na wyższe poziomy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H henpap
0 / 0

Dlaczego nie zgłosili się do Jędraszewskiego lub Dziwisza, że mieli nawiedzenie i w kosmosie czekają na nich wskazówki od Pana? Albo do Rydzyka - on zrobiłby b. szybko jakąś zrzutkę od emerytów! Tylko działka musiałaby wynosić nawet 3/4 kwoty uzbieranej - ale kasa byłaby! Te zdolne studenty to niezdolne kombinatory, niestety - czyżby ateiści?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem