Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
100 109
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Hangye
+1 / 1

Brakuje tam morawieckiego, przecież marzył o wojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-3 / 7

Największą manię wielkości mają w USA, kilka wojenek już rozkręcili. Ale o tym cisza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
+2 / 4

Rzecz w tym, że ludzie często nie głosują na nich, tylko przeciwko dotychczas rządzącym, a że takie postaci mają rozgłos, bo są, że tak powiem, "barwne", to ludzie sądzą, że ci kandydaci mają największą szansę na wyparcie dotychczasowych. Tak wpadamy we własną pułapkę przekombinowania swojego głosu i z jednej skrajności rządów popadamy w drugą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2022 o 16:25

S Sasame
0 / 0

@karolina1128
Jest coś w tym, co mówisz, ale, choć brzmi to okropnie i cynicznie, zakładam że WIELKĄ motywacją ludzi są... Socjale. Miast rozsądnych pomysłów, ludzie chcą SOCJALI. Jak z Marin Le Pen. Myślisz, że ludzie ZAPOMNIELI, że ma kredyt w Rosji? Że popiera Putina? Nie. Ale obiecuje 'jak dostanę, coś wam skapnie' i... Niestety to działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
0 / 0

@Sasame to swoją drogą. Zwróć uwagę jak wielu ludzi ambitnych i pracujących, niechcących żadnych benefitów, tylko żeby im nie przeszkadzano, nie idzie na wybory, bo uważa, że ich głos jest nieważny, że nie ma na kogo głosować, że i tak wygra ktoś tam konkretny. Sami takim zaniedbaniem kopiemy pod sobą dołki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoroCFC
+3 / 7

tu leży nasza zguba, że dajemy sobą rządzić a nie wybierać ludzi, którzy mają nas reprezentować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

Tak, dlatego nie pozwólmy, żeby pis wygrał kolejne wybory. Im dłużej tym gorzej. Lepiej niech inna partia wygra, nawet jeśli nie jest lepsza, to lepiej, żeby zła partia nie rządziła jeszcze dłużej i przez to stać się jeszcze gorsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem