Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
24 38
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obyczajowy
-5 / 13

Te zrzutki to na Ciebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-1 / 9

Imponujące, nie to co jakieś tam 6mld wydane na niezużyte preparaty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+1 / 9

@LowcaKomedii Ale jego zbiórka jest dobrowolna. A w czym był problem, żeby zmawiać preparaty na bieżąco wg zużycia? bo wtedy komuś hajs by się nie zgadzał, dawek było zamówione aż nadto dla wszystkich, a ci którzy chcieli się szczepić nie dożywali kolejnych dawek, a że reszta nie chciała, bo widzieli, że nowa fala pojawia się "kiedy trzeba" i znajomych dotyka nowa choroba - naglica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 11

"Ale jego zbiórka jest dobrowolna." - ktoś na głupich zawsze zarabia. Stąd masz różne sekty, szarlatanów i inne takie. Tutaj masz pana fotografa, który opublikował bardzo wiele fake newsów, przy czym wszędzie wysyłał link d o zbiórek i do kupna książki. A tacy jak ty mu przyklaskiwali i wysyłali pieniądze.

"A w czym był problem, żeby zmawiać preparaty na bieżąco wg zużycia?" - tym, że była duża kolejka, bo może ci umknęło, ale zamawiał je cały świat, nie tylko my. Można by również napomknąć, że producent nie wyrabiał z produkcją.
Gdyby zamawiano na bieżąco, to zgonów i hospitalizacji byłoby znacznie więcej. Czasami wydaje mi się, że proepidemikom taki scenariusz wcale nie przeszkadza.

"a ci którzy chcieli się szczepić nie dożywali kolejnych dawek" - chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości i nie wiesz kto wygenerował większość zgonów przez te ostatnie 2 lata

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maverick98
-1 / 3

Zrzutka dła lowcy bo zgaśnie bez kłótni. Kto się pokłóci ? Nie ma czym żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem