Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
185 188
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Asheera
0 / 0

jasne, bo między miednicą a skórą nie ma przecież ani jednej tkanki, która by amortyzowała. A mięsień pośladkowy wielki wcale nie jest największym mięśniem w ciele człowieka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Asheera z tego co wiem to największe mięśnie masz na plecach. Poza tym mięsien to nie gąbka. Poza tym jak siedzisz jest częściowo napięty byś właśnie mógł utrzymać równowagę.
Poza tym jeśli mięśnie by były takie miękkie to bez lipy byś wysiedzi na drewnianej ławie przez całe 10 godzin. A już po godzinie byś narzekał. Poza tym podstaw deskę o grubości 1cm pod nogę szafy, już będzie się gibac.

Kumpel fizjoterapeuta mi kiedyś powiedział że nawet wada w stopie może rzutować na kręgosłup bo wtedy mięśnie próbują skorygować ten błąd.
Poza tym nie musisz nikomu wierzyć. Weź swój portfel, wpakuje w niego tyle karteczek żeby miał te 2-3 cm grubości i usiądź na nim jak na zdjęciu, a potem wytrzymaj tak godzinę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
0 / 0

Nie musi być gruby portfel, próżnia w moim ściąga na drugą stronę równie dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
0 / 0

A po co siedzieć na portfelu? To jakaś analogia do trzymania go w tylnej kieszeni spodni? Po co? Zawsze mnie zastanawiał fenomen trzymania rzeczy w tylnej kieszeni. Potem podczas siedzenia wielkie zdziwienie, że przedmioty tam przechowywane ulegają zniszczeniu, szczególnie drogi smartfon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem