Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
298 313
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
+3 / 15

Sugerujesz, ze BLM to taka sama szarańcza jak Rosjanie? Lewactwo Ci tego nigdy nie zapomni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+7 / 17

Ale trudno się z tym nie zgodzić , BLM nazywa swoje protesty pokojowymi , a kacapy twierdzą że nie prowadzą wojny tylko pokojowa akcję denazyfikacji Ukrainy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+2 / 4

Polscy BLM palą opony i wszczynają rozróby jak nie dostaną 17-tej pensji na barbórkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 kwietnia 2022 o 17:09

avatar agronomista
0 / 6

I tu i tu przeszli uruk hai. Jedni z Mordoru a drudzy z Isengardu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
-1 / 9

Niezłe odwrócenie kota ogonem. Prawie jak ludzie mówiący, że ateizm zabił więcej ludzi niż krucjaty, albo że księża pedofile nie są tacy źli, bo przecież nauczyciele też wykorzystują dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 5

Ten uczuć, gdy mieszkałem w Stanach. Na jedno ognisku miejscowa koleżanka zaprosiła czarnoskórych znajomych. Wpadli bandą, markowe ciuchy, nowoczesne telefony, złote łańcuchy - grube ponad normę.

Jakoś tak zeszliśmy na temat pracy, bezrobocia i socjalów. Stwierdziłem, że jeśli ktoś może pracować, ale nie szuka pracy, tylko jest trwale bezrobotny to j....pasożyt i leniwa p.... Takich powinno się siłą gonić do roboty i zabrać granty. Nagle zrobił się wielki rumor, ktoś tam zaczął wyklinać, poszły różne niemiłe słowa.

Okazało się, że jak leci, wszyscy ciemniejsi "koledzy" byli formalnie bezrobotni i żywili się na garnku państwa. Obraziłem wszystkich za jednym zamachem.

I nie ulegaj Panie stereotypom:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 kwietnia 2022 o 14:52

avatar zelalem
-2 / 6

@michalSFS
Ten uczuć, kiedy czytam post trolla....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
0 / 2

Wszedłem w komentarze, żeby zobaczyć jak komentujący wrzeszczą, że jak tak można, przecież wojna, tam dzieci giną. A tu nic takiego nie ma. Jeszcze miesiąc temu przynajmniej 1000 razy ktoś by wrzeszczał, że ruska onuca. Czyżby ludzi przestało to aż tak ruszać? Temat wojny spowszedniał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
-1 / 1

@C1VenomMX321 Widać ważniejsze było, żeby się dowartościować, jakie te USA ma problemy i w ogóle bydło tam mieszka, ale całe szczęście my jesteśmy normalni, nie to co ci amerykanie... Możemy nawet mówić na murzyna murzyn, a na pedała pedał, a jak będziemy mieli ochotę, to sobie nawet zrobimy strefę wolną od pedała. A że ludzie giną, to kto by się tam przejmował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem