Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
422 438
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar BOFH
+9 / 11

A potem do pieca na trzy zdrowaśki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
-1 / 5

O, dziś dowiedziałam się, że KUL ma kierunki medyczne. Z jednej strony jako eks-chrześcijanka uważam, że to świetna szansa, żeby pacjenci mogli korzystać z opieki medycznej osób patrzących na nich w bardziej holistyczny sposób jako na osoby rozsądnie myślące, a nie z poczuciem wyższości i współczuciem, że "dały się omamić religii".

Z drugiej strony szkoły i uczelnie katolickie są w powszechnym mniemaniu wywodzącym się z obserwacji wielu ludzi wylęgarnią antyklerykałów, a w najlepszym dla KK razie pokojowych ateistów. Ok, są i tacy, którzy kończą te szkoły i uczelnie jako ugruntowani katolicy, ale naprawdę jestem ciekawa statystyk w tym względzie.

Z trzeciej strony mam pewne wątpliwości co do tego, czy względem obecnego poziomu rozwoju społeczeństwa, KK ze wszystkim, co ma, przynosi więcej pomocy czy szkody. Jest to dla mnie kwestia zastanowienia, a nie pewności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
0 / 0

Hmm, coś mi się przypomniało i chętnie bym obejrzał taki film, ale niestety nie znam jego tytułu. Oglądałem go jak byłem jeszcze dzieckiem. No więc, to była taka zwariowana komedia i pamiętam taką scenę:
chyba dwóch(a może tylko 1 koleś?) kolesi ucieka balonem z dachu prawdopodobnie szpitala (jeden z nich to chyba był pacjent, a może obaj? Na pewno był pacjent) przed zdaje mi się, że szpitalnym personelem. Otóż, podczas lotu pacjentowi wypada chyba kilka różnych, dziwnych organów. Organy lądują w różnych miejscach. Jeden z nich spadł jak mi się wydaje na budkę z hot dogami(lot był nad parkiem) i w sumie był to organ dość podobny do parówek, a nieogarnięty sprzedawca bierze ten organ i wkłada między bułki i miał już dać swojemu klientowi, kiedy personel z szpitalu zabrał mu ten organ i potem dalej ścigał tamtych kolesi albo jednego.
Mógłby ktoś poratować i podać mi tytuł? Dziękuję z góry.
Chętnie bym oglądnął ten pojechany film komediowy :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatzenKratzen
+3 / 3

Demot nieprawdziwy. Po co operacje? Nie wystarczy pokropić święconą woda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

Pisałem to już ale nigdy za wiele. Kościół Katolicki jest potrzebny Polsce jak rybie rower.
Nie ja to wymyśliłem, tylko przetransponowałem. Oryginał wymyśliła Gloria Steinem: "mężczyzna jest potrzebny kobiecie jak rybie rower". Z tą wersją akurat się nie zgadzam. Sciśle mówiąć mam nadzieję, że ta oryginalna wersja nie jest prawdą, Przynajmniej jeśli chodzi o moją żonę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 kwietnia 2022 o 21:16