Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
149 152
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D DeltaTango
+2 / 2

W sumie racja. Byłem wczoraj i to co dostałem jakoś tak wizualnie i na podstawie mojej percepcji znacznie odbiegało od tego co widziałem nad kasą na monitorze. Tylko trzeba przyznać, że np porównując do Maca, to to mięso jest rzeczywiście lepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
-2 / 2

Jakoś jestem dziwnie przekonany, że waga poszczególnych składników zgadza się z deklaracją. Jakby dali za dużo, to zaraz znaleźli by się pieniacze z żądaniem odszkodowania za tuczenie.
A na oko to chłop w szpitalu umarł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
0 / 0

Oszukują nie tylko reklamy fastfoodów. Nie wiem, czy jest to możliwe, ale czy prawo nie powinno stanowić, że reklama ma być rzetelna i zawarte w niej informacje mają być zgodne z prawdą. Mało oglądam telewizję ale mam wrażenie, że zdecydowana większość reklam wprost oszukuje. Potrzebne są pewne regulacje i zmuszenie do odpowiedzialności za treści w reklamach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

@cincinmj57 Są regulacje dotyczące ofert handlowych, więc większość reklam z góry zastrzega sobie to prawo - reklama nie jest ofertą handlową i nie podlega tym regulacjom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

jak ktoś zobaczy reklamę Red Bulla i pójdzie sprawdzić czy rzeczywiście dostanie skrzydeł np na dachu 10 piętrowego bloku? Red Bull ty se uważaj, i reszta też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem