Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
461 469
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kikurenty
+12 / 14

Chłopu życze jak najlepiej i żeby go morawiecki, polski ład, ZUS, US nie dobił. Ale śmieszy mnie zdanie z tego demotywatora "Kamil dzisiaj sam robi coś, nad czym w ogromnych koncernach pracują całe zespoły naukowców." Czyli jak potrafię złożyć działający komputer to od razu mogę konkurować z Apple, Lenovo, dell, asus, itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+9 / 9

Spółka ZOO??? Z lwem, jeżowcem i mrówkojadem. Jak zwykle VisitorQ przekleja głupkowate memy z jeszcze gorszym tłumaczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 kwietnia 2022 o 21:35

A Assasinsninja
+6 / 8

Za 4 lata zniknie z polski bo go zarżną nasi kochani politycy. Bye bye

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 11

Szkoda chłopaka. Zbyt wczesne wkroczenie w dorosłość mści się latami. Miejmy nadzieję, że nie te jego sukcesy, o ile takie są, nie skończą się depresją i wizytą na oddziale psychiatrycznym.
W sumie, demot głupi:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 1

Super.

Jest całkiem sporo bardzo inteligentnych ludzi ale zwykle są raczej leniwi. Jest całkiem sporo bardzo pracowitych ludzi, ale zwykle są przeciętnie inteligentni. Inteligentni i pracowici zdarzają się rzadziej i mają szanse podbijać - acz dalej nie gwarancje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 5

Może się okazać, że będzie gościem, o którego bić się będą największe instytuty badawcze w kraju i na świecie, ale jednocześnie może skończyć w wieku 19 lat z codziennym skrętem w ręku, bo nie ogarnie kuwety, jaką jest "życie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+2 / 2

Zarabia 500zł miesięcznie z Patronite i założył Spółkę ZOO ?? No to życzę chłopakowi szczęścia. Nie wydaje mi się, żeby spółka ZOO była wymagana przez Patronite.
Ten rodzaj działalności jest bardzo promowany przez biura księgowe, bo mają na tym żyłę złota. Ale w większości przypadków, to najgorszy wybór. Tzn. pieniądze, które "zaoszczędzisz" nie opłacając składek emerytalnych, wydasz na biuro rachunkowe. Czyli w zasadzie nie masz ani emerytury, ani pieniędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem