Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
273 292
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar misteriusz
+3 / 3

Ja bym było ostrożny jeśli chodzi o takie akcje. Przypominam takie akcje u nas jak zbiórka na czikłeczento (przepraszam, że jestem zbyt leniwy by sprawdzić jak to się pisze) co u zostało uderzone przez Beatę Szydło, czy zbiórkę na KOD. Bezpieczniej skorzystać z oficjalnych kanałów przekazywania pieniędzy Ukrainie niż ufać prywatnemu podmiotowi, że te pieniądze przekaże. Ludzie są różni i nie wiadomo czy przekażą pieniądze na cele jakie deklarują. Mogą nie przekazać pieniędzy lub odpalić jedynie kilka procent.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 2

@misteriusz Masz rację, chociaż chyba nie w tym przypadku (Japonia/inny kraj azjatycki). A do Twojej listy dorzuciłbym jeszcze, ''Plecaki dla dzieci z Aleppo''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
+2 / 2

@bartoszewiczkrzysztof O tych plecakach nie słyszałem. No ja myślę, że w Japonii jest mniej Januszy biznesu. Ale w każdym narodzie zawsze są czarne owce. Nie wiem na ile poważna to firma. Bo jednak dla poważnej dużej firmy wydającej miliony na reklamę ewentualne oszustwo mogłoby się nie opłacać ze względu na straty wizerunkowe. Nie mniej jednak zalecałbym ostrożność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MamoZlapalemFraglesa
+2 / 2

@misteriusz a poczytaj, poczytaj! To może być wytłumaczenie dlaczego teraz wszyscy podpisują swoje kurtki xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem