Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
284 290
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kurnutus
-3 / 5

Rozumiem i doceniam puentę ale coś tu się nie zgadza: kobieta, której nie uważa się za atrakcyjną, nie dostaje komplementów, zwłaszcza (!) od kobiet. Tak to wygląda w życiu niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+5 / 9

@kurnutus, bzdura. Nawet nieatrakcyjna dla mężczyzn kobieta ma przyjaciółki i koleżanki, a te mogą skomplementować jej nową fryzurę/kieckę/torebkę/biżuterię itd. lub wygląd w nowej fryzurze czy sukience.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SecundusInterpares
+5 / 7

jak ta historia feministki która postanowiła sie przebierać za faceta zeby zobaczyc jak to jest - i ogólnie rzecz biorąc - nie była zachwycona...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

@metallica1998 Ale myślę, że tu nie do końca o to chodzi. Autor demota porównuje brzydką kobietę do przeciętnego mężczyzny. Jedni i drudzy muszą liczyć tylko na siebie i nie mają forów w społeczeństwie, jakie są dostępne dla ładnych kobiet. A zapewne wiesz, że nie tylko faceci chodzą niezadbani. Jest multum kobiet, które też wyglądają beznadziejnie. Jak się popatrzy tu i tam, to jest coraz więcej utytych kobiet, które nic z tym nie robią. I to wśród nastolatek i dwudziestolatek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M metallica1998
0 / 0

@profix3 zgadzam się z tym. Jednak nie zmienia to faktu, że z wyglądem można coś zrobić. Życie nie jest sprawiedliwe, a natura wyposażyła nas w instynkt, który sprawia, że osoby atrakcyjne czy zadbane wydają się bardziej godne zaufania oraz jesteśmy skłonni więcej dla takich osób zrobić. Ludzie po prostu wolą narzekać zamiast się ogarnąć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+5 / 5

Mi żaden facet nigdy nie przytrzymywał drzwi.
Ale tak, nie atrakcyjne kobiety mają tak jak przeciętni mężczyźni, muszą pracować, starać się itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
+2 / 2

Czy ja wiem? Jestem kobietą i zawsze przytrzymuję drzwi kolejnej wchodzącej osobie, czy to kobiecie czy mężczyźnie. Może to po prostu dobre wychowanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem