Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
242 252
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+16 / 26

Od lat spora część szurniętych osobników z biustem, żeruje na męskiej uprzejmości.

Pozwalają sobie na dużo więcej niż powinny, bo zakładają że facet się bronić nie będzie, a nawet jeśli to oskarży go o bycie damskim bokserem, zwyrolem itp.

Niestety drogie panie, tak nie można. Bo gdy wyciągasz argument siły wobec faceta, to ten powinien bezceremonialnie użyć siły aby się obronić. Jeśli ty agresorko dostaniesz wtedy wpiernicz, to możesz mieć pretensje tylko do siebie.

Naturalnie w drugą stronę też tak to działa. Jak chłop bije babę, to ona ma prawo mu zaje****ć kopa w jaja XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kali2
+9 / 11

@BlueAlien i właśnie chyba nie, napisał, że osoby podobne do ciebie są przygłupami a nie ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 3

@Kali2 no chyba jednak admin przyznał rację BlueAlien :/ . Słusznie, niesłusznie, to już druga sprawa :P .
Bo kamilxx2 jednak bana ma :P .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trutututumajtkizdrutu
-1 / 3

@rafik54321 Statystyki mowia same za siebie. Oczywiscie mozesz sie klocic ze kobiety manipulatorki to przeciez wszystko zmyslaja zeby pograzyc biednych mezczyzn. Nie wiem tylko czy moja znajmoma ktora otrzymala od meza okolo 16 ciosow nozem kuchennym i ledwo uszla z zyciem zgodzilaby sie z toba ze to ona byla szurnieta w zwiazku. https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/rpo-przemoc-domowa-wobec-kobiet-zwalczanie-ocena#:~:text=Statystyki%20wyra%C5%BAnie%20to%20potwierdzaj%C4%85%2C%20mimo,m%C4%99%C5%BCczyzn%20i%2063%20819%20dzieci).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Trutututumajtkizdrutu zgodziłby się za to ze mną mój szwagier, wobec ex żona stosowała przemoc psychiczną.

Bo są różne rodzaje przemocy. Samo bicie to tylko jeden rodzaj przemocy i paradoksalnie nie ten jest najbardziej wyniszczający.
Najgorsza jest przemoc psychiczna w której najbardziej lubują się właśnie kobiety i to nie tylko wobec męża, ale również i dzieci!
Mam ci też przypomnieć choćby słynną "mamę Madzi z Sosnowca"? Swego czasu aż huczało o niej.

Pamiętaj również że przemoc wobec mężczyzn nie jest zwykle zgłaszana na policję, dlatego nie jest w statystykach. Za to czego nie da się podważyć to statystyka samobójstw, na każdą kobietę samobójczynię, przypada aż 8miu męskich samobójców (mówię o udanych próbach)! TO PRZERAŻAJĄCE!
W Polsce mniej więcej tyle samo osób odbiera sobie życie co ginie w wypadkach drogowych i t tu samobójstwa nie robią wrażenia? Bo co? Bo nie zamykają ulicy?

I co żałosne, podajesz statystykę, która sama podaje że nie jest wiarygodna XD.
Owszem, twoja znajoma może być faktycznie ofiarą. Mój ojciec był katem i co z tego? Na jednej sytuacji nie możesz bazować na miarę ogólnopolską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+11 / 13

Nawet w szkole panuje toksyczna kobiecość nie tylko jest tam tolerowana, ale też kamuflowana i objęta solidarnością kobiet. Dlatego z wielkim uznaniem dla swojego pracodawcy z dumą poparłem jego decyzje kiedy to na rekrutacji w w pierwszym miesiącu pracy zwolnił najbardziej leniwe i nie kompetentne kobiety nie zwracając uwagi na ich uczucia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Trutututumajtkizdrutu
-3 / 3

@SteveFoKS Ja mam zupelnie odmienne doswiadczenie, w mojej pracy gdy wysylam e-mail kobiety prawie w 100% odpowiadaja tego samego dnia, facetom schodzi pare dni, czasem dluzej i musze z 2 razy conajmniej prosic o odpowiedz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MIKKOP
+2 / 8

Najogólniej mówiąc chłopcom się pozwala na agresję, a "grzeczne dziewczynki" stają się bierno-agresywnymi kobietami. Z drugiej strony takie uproszczenie łatwo rodzi tragicznie sugestie o winie ofiary.
Sprawa jest bardziej złożona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
+2 / 6

Nie zgadzam się z stwierdzeniem że "teraz", powinno tak być na porządku dziennym, Ale żyjemy w świecie absurdów, gdzie za całe zło odpowiedzialny jest facet , a jakakolwiek próba sprzeciwu kończy się obelgami, obrzucaniem błotem, wyzywaniem od incelów, a kończąc na rękoczynach. Powiedzmy sobie prawdę , żyjemy w gównianym świecie. Tak się zastanawiam co jest gorsze , to że bóg nie istnieje lub właśnie że istnieje i jest współodpowiedzialny za całe zło tego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2022 o 1:21

avatar rafik54321
+5 / 7

@kamilxx2 właśnie mi przypomniałeś taką jedną sytuację z wariatką...

Ze znajomymi gdzieś jechałem autem. Ja z przodu na fotelu pasażera, ona za kierowcą.
Z jakiegoś powodu byłem poddenerwowany. Już nie pamiętam czemu.
Więc niewiasta uznała że super zabawą będzie dziobanie mnie palcem w żebra. Auto było stosunkowo niewielkie więc dała radę sięgnąć.
Po pierwszym razie powiedziałem jej że ma przestać bo to mnie bolało. Oczywiście podkręciło to jej ubaw.
Po drugim razie powiedziałem jej że ma przestać bo pożałuje. Oczywiście ubaw jeszcze lepszy.
Za trzecim razem już nic nie mówiłem. Złapałem za tę łapsko, pociągnąłem, jej łeb znalazł się pod moją pachą, ścisnąłem dość mocno i powiedziałem "teraz przestaniesz?!".
Oczywiście zaraz teksty "jprdl damski bokser bla bla bla". Ale dotarło, przestała. Nie doszło prośbą, nie doszło groźbą, to groźbę trzeba wykonać - nie ma wyjścia.
Bo co miałem w alternatywie? Dać robić sobie krzywdę dla ubawu idiotki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 7

@BlueAlien "Ojeja, a jak mnie facet dziobie palcem dla zabawy i mnie to boli też mam mu ścisnąć łeb pod pachą?" - jeśli dasz radę owszem.

Różnica jest w tym, jeśli ty jako kobieta użyjesz pełnej siły aby się obronić przed facetem, to jest taki czyn powszechnie akceptowany a wręcz pochwalany.
Jeśli odwrócić strony, gdzie kobieta byłaby agresorką, a facet by był atakowany, to jak on jej wtedy sprzeda cepa na pysk to jest damskim bokserem.
Widzisz to? 2 takie same sytuacje, tylko płcie zamienione i reakcja społeczna jest inna, a nie powinna być.

Poza tym to samo pytanie można zadać w różny sposób. Czasem zła jest po prostu forma pytania a nie pytanie samo w sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+1 / 3

@kamilxx2 pójdziesz do pracy o wysokiej specjalizacji (o ile nie pójdziesz na psychologa lub kosmetologa) to skończy się feminizm czy to co pisałem w pierwszym komentarzu. Jeszcze jedno skoro masz silne parcie na kobiety i mimo wszystko trudno jest Ci sobie z tym poradzić to polecam brać tzw męskie spojrzenie na męskie życie, od humoru, światopogląd po pracę. To czego oczekują kobiety to zawsze będzie czymś dla nich na miarę pakietu socjalnego a ty jako mężczyzna ich wykonawca. Dlatego najpierw sprawdź https://jbzd.com.pl a później to już w wiadomości prywatnej coś Ci wyśle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2022 o 10:06

K keeshavah
0 / 2

@rafik54321
"Bo co miałem w alternatywie? Dać robić sobie krzywdę dla ubawu idiotki?"

Zatrzymać się i wysadzić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 5

@keeshavah nie moje auto, nie moje zasady. Napisałem wyraźnie że byłem pasażerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-5 / 21

A nie można porozmawiać o toksycznych ludziach po prostu? Toksyczność nie ma płci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
+2 / 2

@BlueAlien można, ależ owszem. Nawet trzeba! Wydaje mi się jednak, że obecnie panuje powszechny problem z tym, że ogółem toksyczność czy rasizm jest problemem głównie białych, heteroseksualnych mężczyzn. A przynajmniej taka opinia panuje w zachodnich mediach. Ale nie ma co się oszukiwać, że podobny problem jest na naszym podwórku choć w innym wymiarze i skali. Prawdą jest, że ludzie jednak są toksyczni, niezależnie od miejsca i płci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pug_79
0 / 0

@Pergamin @BlueAlien
toksyczność pojawia się tam, gdzie dana osoba jest przekonana o swojej przewadze wobec drugiej i tę przewagę wykorzystuje. W przeszłości taką dużą przewagę mieli wejście biali mężczyźni i nadal bywa ona widoczna. Z czasem jednak się to zmienia i pojawiają się inne konfigurację, które w danych środowiskach mają przywileje i je wykorzystują. Ludzie są wszędzie tacy sami. Nie ma sensu wspierać konkretnej konfiguracji, trzeba jednak dbać o równe traktowanie wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-1 / 7

Ale jak pogadasz z tutejszymi feministkami, to nie ma czegoś takiego jak toksyczne kobiety. Bo to są skrzywdzone przez facetów biedne istoty. OOO:) A blue alien jak zwykle swoje. Dawno bana nie miała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2022 o 19:09

W Wluczyryjek
0 / 0

ze tak o banach piszcie... kiedy sie takiego ma, to dostajesz info, ze masz bana, czy po prostu nie mozesz sie zalogować czy jak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem