Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
618 637
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Maverick98
-1 / 11

Norma, głupi ludzie , przepraszam myślący ludzie we wszystkie te brednie wierzą. W takim razie powiem w tajemnicy że po ciemnej stronie księżyca rodają darmowe merce z wachą do końca życia. Lećcie, uwierzcie mi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 10

@Maverick98
Nie wierzę, ale chętnie polecę. Nie dla tych nie istniejących meroli (których sprowadzenie, gdyby istniały, byłoby skarnie nieopłacalne), ale dla samego odbycia podróży kosmicznej.

Tylko idioci wierzą politykom. Wszyscy (powtarzam - WSZYSCY) politycy to kanciarze, którym nie wolno ufać. A obecna ekipa to już kompletne dno i 10 metrów mułu. Takie przekręty jak obecnie, to chyba tylko w PZPR robiono.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maverick98
+2 / 4

@Rydzykant Oj uwierz że PZPR nie miał takich pomysłów, bo już by nas dawno nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamja1
+1 / 1

@Maverick98 Może wtedy nie mieli takich możliwości co te k... teraz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maverick98
+1 / 3

@Adamja1 Być może, ale jakoś nie pamiętam takich przekrętów, a kawałek PZPR-ów przeżyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 14

Modlący się politycy? W Biblii zostali jednoznacznie ocenieni "ONI OTRZYMALI JUŻ SWOJĄ NAGRODĘ" *

Bóg nie grzmi gdy mordowane są dzieci? Mieszasz świat materialny ze światem duchowym. Co w przypadku ateisty, nie wierzącego w świat duchowy, jest co najmniej dziwne. "KRÓLESTWO MOJE NIE JEST Z TEGO ŚWIATA" **

Chociaż w twoim przypadku nic nie powinno dziwić. Twoje zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne objawiające się katolikofobią wyjaśnia wszystko.

Cytaty:
*
"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!"

**
"Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
+2 / 2

@Rydzykant nie wiem jak z oficjalnymi definicjami, ale nie wydaje mi się, że ateista nie może
nie być uduchowiony, tak samo jak osoba religijna nie musi być uduchowiona bo może odstawiać szopkę w postaci robienia tych zamaszystych znaków krzyża bez żadnego zrozumienia. Ale to tylko moje zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 18:03

P peghehe
-2 / 2

@Rydzykant a co jak boga nie ma i wszystko to czym karmi ludzi czarny pasozyt to wymyslone brednie? Wystarczy przeanalizowac czarna zaraza jak powstala , jak sie zmieniala i w jaki sposob sie rozplenila , a takie pytanie nasunie sie kazdej myslacej jednostce. A obecnie rzadzace zlodziejskie komuchy chodza do kosciola tylko dla glosow ,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 18:20

L LUPUS1962
+1 / 1

@Pergamin Osoba odstawiająca szopkę nie jest religijna. Może powoływać się na to ile zdrowasiek na godzinę potrafi odbębnić, ile godzin leży krzyżem, ile tych zamaszystych znaków na minute umie walnąć - z religią to nie ma nic wspólnego. A że 90% katolików to właśnie tacy odstawiacze szopek - to i politycy dla tychże właśnie własne szopki odstawiają. I świetnie wszyscy się czują w swoim szopkowym towarzystwie. A z prawdziwą wiarą i religią nie ma to nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@Pergamin
@peghehe
Oczywiście ateista też może mieć jakieś przeżycia duchowe. Religia nie jest jedynym sposobem na doświadczanie Transcendencji. Jednak z reguły osoby reprezentujące światopogląd ateistyczny nie są zainteresowane tymi aspektami życia.

Natomiast osobną sprawą jest "utrzymywanie czarnych pasożytów". Można rozwijać się duchowo nie płacąc księżom. W zasadzie nawet można być katolikiem i opłacać wyłącznie "usługi sakramentalne" typu chrzest, ślub, pogrzeb. Przecież za uczestnictwo we mszy nie ma opłaty, "taca" jest dobrowolna.
Poza katolicyzmem jest również wiele innych dróg duchowych. Wystarczy znaleźć sobie taką, która danemu człowiekowi odpowiada.

Moim zdaniem, tematem demota nie jest poszukiwanie duchowości, tylko hipokryzja i podłość polityków. Przed takimi oszustami przestrzegał Jezus w słowach, które zacytowałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 0

@Rydzykantv pytanie mam zupelnien nie zwiazane minowicie czy nalezysz do kk na zaasadzie jestes w seminarium , katecheta lub ksiedzem? nie ma to zwiazku tylko z ciekawosci , nasunela mi sie taka mysl po przeczytaniu twojego komentarza i zastanawiam sie czy trafnie. nie ma znaczenia dla glownego temtau dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+8 / 8

1. Cześć w nic nie wierzy, ale zdają sobie sprawę, że takiej pokazówki potrzebuje głosująca na nich tłuszcza.
2. Inni co gorsza bardzo wierzą. Wierzą tak bardzo, że w oczach swojego boga są tak zajebiście*ie wyjątkowi, że wolno im wszystko, a on im jeszcze błogosławi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+1 / 7

Widzisz, i tu się z Tobą zgadzam w 100%, że to obrzydliwe. Myślę, że cały sekret kryje się w drugim zdaniu Twojego demota: "…na pokaz".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-3 / 3

A u mnie w sklepie był pewien wiceminister pisowski. Jak mu powiedziałem , ze pis jest prokremlowski tak jak orban i łukaczenko, to mnie zwyzywał, że mi na mózg padło. A potem życzył mi wesołych świąt :) heheheh tak wygląda intelekt przeciętnego polityka pisuara.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 16:17

avatar lokutus
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem