Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 53
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X konto usunięte
+19 / 19

W rok 500+ wydaliśmy tyle, ile(doliczając inflację) PRL zadłużający Polskę, zostawił nam Petrochemie Płock, Stocznie w Gdańsku, Elektrownie w Bełchatowie i kilka jeszcze innych mniejszych inwestycji. Przepier*alamy kasę na głupoty i nic kompletnie z tego nie mamy. Pompujemy sztucznie konsumpcjonizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 kwietnia 2022 o 17:18

avatar Grzegorzkonopacki1
+7 / 7

@xdarth ale powiedz to typowemu Pisowcowi... to ci zaraz wytknie jak tusk sprzedał polske (co kolwiek miało by to znaczyć) I że za po to była bieda a tetaz zwykli ludzie (czytaj idioci,lenie oraz niezaradni życiowo) mają dobre i dostatnie życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+7 / 7

morawiecki i cała reszta pisowskich debili nawet na pucybutów gierka by się nie nadawała. a jak wyborcy pisu muszą być popie..eni,, to już brakuje mi wyobraźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+2 / 2

@beeveer
To nie jest tak, że oni są nieudolni. Oni działają z premedytacją, są skorumpowani, a naród mają głęboko w poważaniu. Co do interesów własnych potrafią być zaradni. Wychowali sobie nieudolną opozycję, trzymają naród w karbach. Wiozą się na ludzkiej tragedii, na nieszczęściu, a także strachu. Dobrze zarządzają nienawiścią. Każdy katastrofę, do której przyczynią się, potrafią zgonić na kogoś innego. Tworzą dobre tematy zastępcze. Potrafią sobie przypisywać sukcesy, które nie były ich udziałem.

Nie, oni nie byliby w rządzie Gierka. Oni byliby Związkiem Radzieckim.
Na takich ludzi znalazł się popyt...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 10:36