Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
246 253
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar d4rek
+5 / 5

@Assasinsninja Wyszedłby na tym tak samo jak prof. Gwiazdowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pin54
0 / 0

@usiek1992 Daj jakiegoś linka do tych jego poglądów bo nie jestem na bieżąco, a nie mam czasu przeglądać wszystkich filmów na YT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pin54
+1 / 1

@usiek1992 To jest ten zamordyzm? To ukazuje jego zepsucie do szpiku kości? Jedyne co widzę, to gościa, który kręci bekę z ludzi, którzy OIDP chcieli go schejtować(!), a nagonili mu tylko klientów. Co wynika z ich kompletnej nieznajomości rynku i życia. Czy taki humor się komuś podoba czy nie to już kwestia gustu, jak na standupie (oczywiście jak jesteś lewakiem to się nie podoba). Myślałem, że wrzucisz tu jakiś film o tym, że Mentzen kradnie, bierze łapówy, kłamie w żywe oczy, że może wyszła jakaś afera w stylu tych, które wychodzą w lewicy, pis czy innych ko, a Ty tu wrzucasz jakiegoś mema zrobionego przez Mentzena. Jak to jest najmocniejszy zarzut jaki nad nim ciąży, no to mnie nie przekonałeś.

Ewentualnie jest szansa, że nie rozumiem o co Ci chodzi. Wtedy napisz dokładnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 4

@pin54 @usiek1992 Acha. Czyli na podstawie 54-sekundowego filmiku, który jest filmem SATYRYCZNYM, oceniasz, że Mentzen jest "zepsutym do szpiku kości człowiekiem z zamordystycznymi poglądami".

Brawo. Jestem pod wrażeniem.

Sorry, ale Twój sposób myślenia jest dla mnie nieoczywisty. Czy możesz proszę przeprowadzić dla mnie analizę powyższego materiału i/lub podać inne?

Moim zdaniem Mentzen jest najlepszym, co mogło się przydarzyć polskiej polityce, ALE jeśli wiesz o nim coś, czego ja nie wiem, to chętnie się przekonam, że jest inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+5 / 9

@usiek1992 chciałbym żeby w naszej polityce było więcej takich stupid people.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
-4 / 8

@alfonso240d Skoro popierasz podnóżków Putina, którzy sprzeciwiają się nazywaniu go po imieniu, czyli zbrodniarzem wojennym - Twój wybór. Dla mnie takie poglądy w sferze publicznej są niedopuszczalne, stąd taki a nie inny komentarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 16:48

A konto usunięte
+1 / 1

@usiek1992 jeśli znajdziesz mi jeden cytat, wywiad, post w którym Mentzen w jakikolwiek sposób choćby wydaje się że robi czy mówi coś pro putinowskiego czy szkaluje Ukraińców, obiecuje że nigdy więcej na niego nawet nie splunę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 maja 2022 o 7:32

avatar TheAvatar322
+11 / 13

Mentzen wszedł na nowy poziom trollingu. Przebija go już chyba tylko Ukraina z chociażby wpisaniem wraku Moskwy do światowego dziedzictwa UNESCO ;)

Mało tego, dodał do tego odsłonięcia komentarz, mniej więcej cytując - "Ale największą satysfakcję dał mi fakt, że jako jedyny w Polsce mogłem wrzucić premiera w koszta i odliczyć od niego VAT"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2022 o 10:57

avatar Yohoho
+5 / 7

Je banany, myślałem że żartuje, a on naprawdę to zrobił :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
+2 / 2

Prawie jak C-3PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deithwen_PL
+3 / 5

Pomnik ma za krótki nos.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem