Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
460 469
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Adamowitch94
+10 / 14

Odkąd śledzę polską politykę, Polacy masowo emigrują. Polscy fachowcy JUŻ SĄ za granicą.

Emigracja jest jednym z instrumentów, których używam do oceny rządu. Ogólnie kieruję się aksjomatem, że jeśli ludzie masowo migrują z kraju X do kraju Y, to znaczy, że kraj Y jest względnie lepszy do życia niż kraj X. Posługując się tym instrumentem stwierdzam, że polskie rządy od 2007 roku są strasznie ch****owe i że polskiej kaście politycznej ani trochę nie zależy na was. Może kiedyś to do was dotrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
+1 / 1

@Adamowitch94 Mądrego warto poczytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 3

@Adamowitch94

PISowi jedno wyszło rewelacyjnie, pokazali słabości demokracji. Co prawda, to dlatego, że są zbyt głupi, żeby ukryć swoje machlojki, jak inni to robią/robili, ale możemy mieć nadzieje, że coś dobrego z tego wyjdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adrian79
+7 / 7

Stadnina w Janowie była w bardzo dobrej kondycji, zanim zaczęto ją ratować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+8 / 10

@loukas5 za Tusia jak Ty to ująłeś przetrwaliśmy największy kryzys gospodarczy od kilkudziesięciu lat i byliśmy w czołówce Europy krajów radzących sobie z kryzysem. Tusk podniósł podatek VAT o 1% o co darł mordę Wasz guru Kaczyński. Teraz kraj jest w opłakanym stanie, a oni sobie przyznają premię i całują się po tyłkach. Ważne, że TVP dobrze o nich mówi, bo niestety ta propagandowa stacja jest dla wielu Polaków jedynym źródłem informacji. Poza tym Tusk nie zatrudniał na strategicznych stanowiskach takich niemotów jak są teraz przez co pogrążają ten kraj jeszcze bardziej. Jednak niektórzy mieli rację, że "Polska w ruinie" to była obietnica wyborcza obecnie rządzących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2022 o 18:12

L loukas5
-2 / 2

@WitekPK Niemotów? To taka miejscowość?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
+3 / 3

Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi. Brak szacunku dla ludzkiej pracy tak się właśnie objawia. Lata temu tak potraktowali lekarzy. Pytanie tylko, kto na tym stracił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+1 / 3

Im to pasuje. Ważne, że można im wmówić każdą rzecz, a dla rządzących nie ważne jest, że inteligentni i ambitni ludzie wyjadą z tego kraju. Tak jak było z lekarzami - najpierw "niech jadą", a potem płacz i zgrzytanie zębów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+2 / 6

@Quel

https://www.prospects.ac.uk/job-profiles/air-traffic-controller

W UK zarobki zaczynają się od £37,000 * 5.58zł = 206,460zł/ 12 miesięcy = 17,205 zł na miesiąc.

Na Heathrow, średni czas wytrzymania na takim stanowisku, to 5 lat.

Nie ważne ile, kto zarabia i gdzie pracuje. Jeśli jakiś pracodawca cię zwalnia i proponuję nową umowę z niższą pensją, to jest szują.

Kiedy ostatnio politycy dali sobie podwyżkę? Dlaczego nie obniżyli swoich pensji, dopłat itp o 1/4?

Jak dla mnie, moje bezpieczeństwo jest najważniejsze, kontrolerzy odpowiadają za więcej ludzi, niż jakikolwiek inny zawód (w porownaniu politycy nawet nie odpowiadają za siebie) i nie mam nic przeciwko temu, że kontrolerzy zarabiają kokosy. To jest wliczone w ceny biletów i za to płacę. Nie podatnicy, nie PIS i z komentarzu wynika, że ty też nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J j23
-3 / 9

Tylko tak naprawdę w Polsce kontrolerzy maja jedne z najlepszych zarobków na świecie, więc krzyżyk na drogę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem