Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
175 191
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Erecer
+2 / 2

Hip hip hurra konsupcjonizm. Jest jeszcze jeden cytat
"Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”. The End autora G. Michaela Hopfa. Polecam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+3 / 7

Nie da się wychować dzieci nie popełniając błędów wychowawczych. Jednak stwierdzenie, że mamusie gotowały obiadki synkowi i ten wraca przez to zmęczony z pracy to już jest sztos. Szczerze to już np. wolę zarobić na zmywarkę niż zmywać naczynia. Nie ma schematu jak być "prawdziwym" mężczyzną. Nie ma co się tym przejmować. Robić swoje i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czubbajka
+5 / 5

Wydaje mi się, że "plaga załamanych kobiet" jest obecnie zastępowana kobietami obojętnymi na rzekome rozkosze zamążpójścia, skutkiem czego w rodzinie i po sąsiadach aż roi się od samotnych ponad 30-letnich facetów mieszkających z rodzicami i wysłuchujących codziennie "Kiedy ty się wreszcie ożenisz?".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 7

Mężczyźni najgorsi, nie to co ułożone kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hangye
-2 / 4

@SkrajnieCentrowy tym bardziej w czasach degeneracji kobiety ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+10 / 10

U mnie w rodzinie każdy chłopak jest nauczony gotowania i nie ze względu na przyszłą żoną ale po to aby potrafił sam dla siebie. Co do gotowania zauważyłem że nie tylko młodzi faceci tego nie potrafią, bardzo wiele kobiet 20 + nie potrafi zrobić od podstaw prostego obiadu. Taki znak naszych czasów, gotowanie z paczki, folii czy proszku albo jedzenie na mieście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatzenKratzen
+2 / 2

@matek1998
To prawda. Moja siostrzenica ma 30 lat. Jej dzieckiem zajmuje sie jej mama (babcia dziecka). Dziewczyna żywi się gotowymi mrożonkami, jeśli już cokolwiek przyrządza to są to hamburgery lub hot-dogi (kupuje gotową bułę, do tego kotlety do hamburgerów lub parówy, sos w tubie i wrzuca do mikrofali). Co ciekawe - oboje jej rodziców umie i lubi znakomicie wręcz gotować. Przykład więc w domu miała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonimowykomentator
+1 / 1

Ktoś kiedyś powiedział o tym prawdę i brzmiała tak:

Silni mężczyźni tworzą dobre czasy,
Dobre czasy tworzą słabych mężczyzn,
Słabi mężczyźni tworzą wojnę,
Wojna tworzy silnych mężczyzn.

Także spokojnie. Niedługo to się zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+3 / 3

@Anonimowykomentator Jakoś to się w ogóle nie sprawdza. Państwa bogate są bogate od wieków, a biedne są dalej biedne, i mimo tych silnych mężczyzn które miały stworzyć te wojny i biedne czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 2

Za kilka lat wychowywania tych zapatrzonych w siebie i ekrany smartfonów ciamajd, nawet do tej pracy nie pójdą, choćby mamusia sama CV przyniosła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
0 / 6

Ot, efekty wychowywania przez kobiety, podczas gdy facetowi kazało się być meblem w domu. "Nie krzycz na niego, klapsa nie wolno, bo traumę będzie miał" i podobne zagrywki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+4 / 4

Efektem wychowania jest też plaga dorosłych kobiet, które zamiast partnera szukają sponsora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+2 / 2

Tekst raczej napisany przez sfrustrowaną feministkę pod pesudonimem. nikt nie każe babie wychodzić za taką niedojdę, a jeśli przed ślubem nie potrafi ogarnąć co to za człowiek, sama jest idiotką i srał ją pies.
a takie teksty najczęściej wypisują rozkapryszone babska, z reguły niepracujące, urażone tym, że facet wraca po 10 godzinach roboty i nie ma siły robić darmozjadowi obiadu i usługiwac do nocy zasranej ksieżniczce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem